Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']Czyli jesteś 2w1 :evil_lol:[/QUOTE]
a no:diabloti:

[quote name='marta1624']Hejka unikatowy ;)[/QUOTE]
witamy:)

Kupiłam sobie ręczny młynek do kawy,teraz jak chce kawy muszę kręcić(ale przyjemność:lol:),brat wrócił z Turcji i przywiózł kawę,herbatę i słodycze,te ostatnie do dupy:angryy:,Nasze słodycze lepsze są.Dzisiaj Oscar z bratem i Ewelinką dzień spędza w Ustroniu,basen Synka już schowałam,bo raczej ciepła na kąpiel nie będzie.Wczoraj już paliłam w kominkowym,bo zimno tak do późna siedzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani Profesor']tureckie słodycze są koszmarne... :D rodzice tż-ta przywieźli, to jedyne co było względnie zjadliwe (nie jest wybredna w słodyczach) to takie grube niby-sezamki, reszta fuj - wszystko smakowało jak dziwna wersja chałwy, której nie znoszę... :D to samo w Bułgarii :eviltong:[/QUOTE]

no właśnie,tego po prostu nie da się zjeść,z Bali były ok,a Francja ma nie złe pleśniowe sery i białe wino

Link to comment
Share on other sites

Francja ma w ogóle pyszne wino :loveu:
Kilka lat temu zrobiliśmy sobie weekendowy wypad Francja+Luksemburg :loveu:
W Francji wpadliśmy do sklepu po jakieś bagietki, sery itp. do zjedzenia na drogę i dla mnie winko :loveu:
Kupiłam wtedy 20 butelek wina :loveu: Mina pani kasjerki-bezcenna :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Hej

Magda, masz racje, wina sa tam wysmienite, a dla mnie najpiekniejszah jest Prowansja.Dzisiaj rozpoczelam kursu,ma trwac 1, 5 tygodnia.Juz za dlugo bez pracy jestem a malo co jest ciekawego i dobrze platnego.Ale wiadomo nie poddaje sie, zas kupilam fioletowego Storczyka, jestem ciekawa czy ten sie utrzyma i nie zwiednie.Juz ponad miesiac robia Nam dach i jeszcze konca nie widac.

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://s1120.photobucket.com/user/unikatowydiament/media/hy_zps5922c60a.jpg.html][IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/hy_zps5922c60a.jpg[/IMG][/URL]
Stara focia

W wrześniu Oscar będzie z Nami 7,5 roku,ani razu nie żałowałam podjęcia decyzji,o tym aby wkroczył w Nasze życie,patrząc jaki jest stosunek mojej rodziny do Niego.Jak każdy z Nas daje Księciowi to co najlepsze,jak się o niego troszczy.Nawet Ewelina powiedziała,że nie chce innego psa,że Oscar jej wystarczy,tak samo Babcia,rozpieszcza go.Zaczeli od niedana razem spać(popołudniowa drzemka).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Ale podróżnik z Oskara :) A gdzie ten dzień próbny ?[/QUOTE]
w biurze,zajmują się badaniem rynku,przez net

[quote name='Ty$ka']Oscarek większy turysta niż ze mnie, aż mu zazdroszczę :D[/QUOTE]
wiesz,że Ja też:lol:

[quote name='agutka']czas leci okropnie szybko:shake: fajnie ż nawet babcia zaakceptowała Oscarka :)[/QUOTE]
masz rację,za szybko
Zaś mam te straszne bóle głowy,a jeszcze 3.5 tygodnia mam do Neurologa:shake:,musze jakoś wytrzymać,na kursie jest ok,na koniec mam test.O grillu mogę sobie tylko pomarzyć,za zimno jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...