Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

Oscar bawił się w górnika,jak Pańcio i węgiel szukał:eviltong:

[IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/20121214_164802_zps09cea6da.jpg[/IMG]
[IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/20121214_165040_zpsa4fe55a8.jpg[/IMG]

My już po długim spacerku,na dworze jest odwilż i pada deszcz,mam nadzieję ze mróz nie przyjdzie,bo będzie gołoledź:angryy: ,dziennie chodze do parku na plac zabaw dla dzieci,i tam Ksieciunia puszczam aby sobie pobiegał,i się Chłopina wyszalał.

Link to comment
Share on other sites

Może Oscarek ma niespełnione marzenie o zostaniu górnikiem? :) Albo pozazdrościł Panu fachu ;P

U nas już jest ślisko... Pozostaje tylko nałożyć łyżwy :lol:

Wszystko dobrze, fajnie że Oscarek może się wybiegać swobodnie, ale dlaczego na placu zabaw dla dzieci? Akurat chodzenie w takie miejsca z psem absolutnie nie popieram. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='unikatowydiament']
My już po długim spacerku,na dworze jest odwilż i pada deszcz,mam nadzieję ze mróz nie przyjdzie,bo będzie gołoledź:angryy: .[/QUOTE]

u nas też deszcz siąpi:shake:
Oscarek jak zawsze przystojny:p

Link to comment
Share on other sites

dzioeń dobry:)

U Nas nie mas na razie gołoledzi,ani ślizgo:multi:,na razie nie ma być żadnych przymrozków,jest zapowiadany deszcz ze śniegiem,dzisiaj Ksieciunio wybiegał się za piłką,a jaki był szczęśliwy:razz:.Całuski będą przekazane,nie pada,tylko wieje,na dzisiaj też mamy zaplanowany długi spacerek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']to nie ciekawie macie,Ja to się ciesze że da się chodzić,inaczej nie wiem jak wyprowadziłabym mojego barana,a jeszcze go utrzymać jak zobaczy pieska:diabloti:[/QUOTE]

Podobnie masz do mnie , ja bym nie dała rady w taka pogode jaka jest dzisiaj utrzymać Nerona jak by zobaczył innego psa :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...