Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

Guest wolfheart

[quote name='unikatowydiament']hej:)

U Nas po pruszyło śniegiem,i mieliśmy przymrozek,Oscar od wczoraj znowu robi głodówkę:mad:,normalnie ręce mi opadają,wypił tylko mleko i poszedł spać.[/QUOTE]

chyba się z Luną zgadał,bo ona wczoraj i dzisiaj marudziła przy jedzeniu:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='magdabroy']I z Torą też :evil_lol: Wczoraj nie zjadła nic, dziś rano też nie :mad: Dopiero dziś wieczorem raczyła coś zjeść ;)[/QUOTE]

Co im odbija? Zima idzie trzeba tłuszczyk magazynować...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']hej:)

Ale nie ma mowy aby Księciunio coś zjadł,rano nawet do miski nie zaglądnoł:mad:,Misek się śmiał,że Osci czeka na jego goloneczkę,bo to też górnik:lol:,imprezka barbórkowa udana:eviltong:.Synek lubi śnieg,i biegać za śnieżkami.[/QUOTE]

To dobrze , że impreza udana :) A dużo u was śniegu ?
Bo u nas niewiele z dnia na dzień coraz mniej ....

Link to comment
Share on other sites

U Nas jak patrzę przez okno,to pomaleńku jest go co raz więcej:placz:,a gdzie moje ukochane słoneczko?!,za 13 dni moja Księżniczka będzie miała urodzinki,już 16:-o,prezencik już mam,w nowym roku,chcę dać jej na kurs "baristy",a zaś za rok na kurs "barmański",bo musi mieć skończone 17 lat.Za niedługo mamy małe przyjęcie w domciu,bo braciszek jest górnikiem[SIZE=5][COLOR=#ff8c00]"Najlepszego Misiek,tyle samo wyjazdów co zjazdów,zdrowia"[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

doberek popołudniowy:)

My to górnicza rodzina,obecnie brat i kuzyn na kopalni pracują,a Ja też,tylko "pod"kopalnię pracuję.Dziękuję w imieniu braciszka.

[IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/1ddZdj1190cie-0092.jpg[/IMG]
[IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/Zdj1190cie-0099-1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...