Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

Witamy się :)

Buziaczek od Księciunia:)

Oscar to taki właśnie nie duży jest,w porównaniu do samców przedstawicieli swojej rasy,wygląda jak wypierdek mamuci:lol:,jutro mam rozmowę,jeszcze jedną,a potem próbny okres pracy,i jak się sprawdzę to ją dostanę,będę pracować na dwie zmiany po 12 godzin.Mam zapalenie organizmu,tak wyszło po badaniu na OB,dostałam leki,które powinny pomóc,a także maść końska,na nacieranie stawu nadgarstkowego.Dzisiaj byliśmy na prawie 4 godzinnym spacerku,ale fotek nie mam,musiałam sobie wiele spraw poprzemyślać.A seansu filmowego o vampirach,nie było,dzisiaj będziemy oglądać ostatnią część sagi"Zmierzch".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']Witamy się :)

Buziaczek od Księciunia:)

Oscar to taki właśnie nie duży jest,w porównaniu do samców przedstawicieli swojej rasy,wygląda jak wypierdek mamuci:lol:,jutro mam rozmowę,jeszcze jedną,a potem próbny okres pracy,i jak się sprawdzę to ją dostanę,będę pracować na dwie zmiany po 12 godzin.Mam zapalenie organizmu,tak wyszło po badaniu na OB,dostałam leki,które powinny pomóc,a także maść końska,na nacieranie stawu nadgarstkowego.Dzisiaj byliśmy na prawie 4 godzinnym spacerku,ale fotek nie mam,musiałam sobie wiele spraw poprzemyślać.A seansu filmowego o vampirach,nie było,dzisiaj będziemy oglądać ostatnią część sagi"Zmierzch".[/QUOTE]
no to zdrówka życzę i powodzenia w nowej pracy! A ostatnią część Zmierzchu polecam - rewelacja! Swoją drogą szkoda że to juz ostatnia część :(
Głaski dla Oscarka <3

Link to comment
Share on other sites

Głaski przekażę:cool3: film super,zresztą jak pozostałe części,nie dziękuję aby nie zapeszyć:oops:,jak już dostanę pracę,to napiszę co robię;),kiedyś jak Synek był malutki,to każdy się nim zachwycał,a jak urósł,to ta zła rasa,bestia pies morderca itd:angryy:.A u Nas jest pełno psów"ras groźnych",niestety tylko Księciunia najbardziej się czepiają,a to za pewnie przez jego stosunek do psów i innych zwierząt.A o dziwo że tamte psiaki,rzucają się na ludzi,to jakoś nikomu nie przeszkadza,nikt się do ich właścicieli z pyskiem nie rzuca,tylko grzecznie przechodzą na inną stronę,a jak Księciunio chce Kogoś powąchać,to wielkie larum podnoszą. W ogóle nie raz nie rozumiem ludzi:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']Głaski przekażę:cool3: film super,zresztą jak pozostałe części,nie dziękuję aby nie zapeszyć:oops:,jak już dostanę pracę,to napiszę co robię;),kiedyś jak Synek był malutki,to każdy się nim zachwycał,a jak urósł,to ta zła rasa,bestia pies morderca itd:angryy:.A u Nas jest pełno psów"ras groźnych",niestety tylko Księciunia najbardziej się czepiają,a to za pewnie przez jego stosunek do psów i innych zwierząt.A o dziwo że tamte psiaki,rzucają się na ludzi,to jakoś nikomu nie przeszkadza,nikt się do ich właścicieli z pyskiem nie rzuca,tylko grzecznie przechodzą na inną stronę,a jak Księciunio chce Kogoś powąchać,to wielkie larum podnoszą. W ogóle nie raz nie rozumiem ludzi:-o[/QUOTE]
nie przejmuj sie ludzmi,ja ostatnio spotykam same rozwydrzone mamusie ,ktore strasza moimi suniami jeszcze bardziej rozwydrzone swoje dzieci :angryy:ostatnio jednej takiej powiedzialam ,zeby nie straszyla swojego dziecka moim psem ,a wziela sie za jego wychowanie....(dziecka):evil_lol:;astunia nie jest grozna dla ludzi ani dzieci,nie lubi tylko luzem biegajacych,szczekajacych i biegnacych w nasza strone psow,sama nie zaczepi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']A ja właśnie miałam się pytać, czy sprawy się u Ciebie układają, czy jest wszystko na dobrej drodze..[/QUOTE]

jakoś tak nie za bardzo:placz: a faceta jak nie było tak nie ma,dlatego że czepiłam się tego czego nie powinnam:shake:,On nigdy mój nie będzie,a to tak jakoś do mnie nie chce dotrzeć,chyba za tępa jestem ot co:angryy:

Link to comment
Share on other sites

a tak śpi moje kochanie :zab: :zab: :zab:


[url]http://www.youtube.com/watch?v=0gQbku_Inss&feature=youtu.be[/url]




[IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/Zdj1190cie-0098ac.jpg[/IMG]
[IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/Zdj1190cie-0097ab.jpg[/IMG]
[IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/Zdj1190cie-0096aa.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Od Nas także wszystkim miłego weekendziku,łapka od Księciunia:)
Za miesiąc już Nowy,kiedy ten czas zleciał?!Wam także on szybko mija jak mi?Takie małe podsumowanko tego roku,muszę przyznać że jak na dzisiejszy dzień jest rokiem świetnym,a nawet wspaniałym,prawie większość planów mi/Nam się spełniła,byłam na Majorce,Księciunio miał zarobiaszcze wakacje(grillowanie,imprezki,wędrówki po słowackich górach),dwa szkice Syneczka, mam amatorską stronkę www,miałam awans na zastępce kierownika,zostałam"Tajemniczym klientem" i "testerem perfum".Sylwester już zaplanowany,Mamcia,Misiek i Miśka,u Nich też większość planów spełniona,Domcia dostała się do technikum hotelarstwa,a teraz zaczęła robić stronki www. Remoncik też prawie całego mieszkania jest,auteczko spłacone.
A jak u Was Dziewczyny,jak minął Wam ten rok:razz:

pozdrawiamy cieplutko:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...