Jump to content
Dogomania

Sunia jest już w super domku-dziękuję dogomanio;)


MARCHEWA

Recommended Posts

[quote name='MARCHEWA']Saba jest duża,wielkości doga.Na zdjęciach może wychodzić na mniejszą,ale to wielka kobita.[/QUOTE]

Marchewa, czy widziałaś odpowiedź Nescci? Powyżej?
Co robimy? Decyzja jest wasza...
Czy staramy się sprawdzić dom w Łodzi i zorganizować transport, czy zaklepujemy miejsce w hotelu u Nescci i też organizujemy transport? Czy jedno i drugie, tak dla pewności?

No właśnie, ile konkretnie czasu ma Saba? Ile jeszcze dni? Czy da się to przedłużyć w razie czego o dzień lub dwa?
Jak stoicie z transportem? Czy któraś z was lub ktoś ze znajomych może sunię przewieźć, czy to do Łodzi, czy do hotelu?
I co z kwarantanną w schronie? Przecież sunie została przyjęta kilka dni temu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ewanka']Piękna Sabo ... ech dziewczyno, żebyś ty byla mniejsza ;)
Jakiś dobry hotelik i czuły opiekun, a potem wspaniały DS ... pobożne życzenie, oby sie spełniło!!!![/QUOTE]
[quote name='nescca']Dzięki GrubaRybo za zaproszenie. Nie wiem jak pomo....aloe jesli to Cię w jakiśmś stopniu urządza to mam hotel (dobry hotel) za 300 zl jak dla niej. Dajcie znać czy jestescie zainteresowane bo hotel aż w woj. opolskim.[/QUOTE]

Dziękuję dziewczyny, że przybyłyście. :)

Jak pewnie przeczytałyście, jakaś kobieta z Łodzi chce dać DS Sabie. To priorytet! Szukamy osoby, która sprawdzi dom, a czasu jest niewiele.
Jeśli znacie kogoś z Łodzi, zapytajcie, czy nie podreptałby na wizytę.

Nescca dziękuję za ofertę hotelu. Jak możesz, przytrzymaj nam proszę miejscówkę dla Saby na kilka dni.
Jak tylko wyjaśni się sprawa z domkiem, dam znać co i jak.

Link to comment
Share on other sites

Transportu nie mamy,będziemy musieli znaleźć kogoś z dogo kto wozi psy za zwrot kosztów paliwa.

Myślę,że zaklepać miejsce w hotelu można na kilka dni,a w tym czasie powinno się wyjaśnić co z domkiem w Łodzi.
Saba w schronisku może zostać do piątku,jak jej nie zabierzemy pójdzie do tej okropnej adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Marchewa, czy widziałaś odpowiedź Nescci? Powyżej?
Co robimy? Decyzja jest wasza...
Czy staramy się sprawdzić dom w Łodzi i zorganizować transport, czy zaklepujemy miejsce w hotelu u Nescci i też organizujemy transport? Czy jedno i drugie, tak dla pewności?

No właśnie, ile konkretnie czasu ma Saba? Ile jeszcze dni? Czy da się to przedłużyć w razie czego o dzień lub dwa?
Jak stoicie z transportem? Czy któraś z was lub ktoś ze znajomych może sunię przewieźć, czy to do Łodzi, czy do hotelu?
I co z kwarantanną w schronie? Przecież sunie została przyjęta kilka dni temu.[/QUOTE]

Priorytet to sprawdzenie domu w Łodzi ,ale dotychczas nie mamy osoby ,która by to zrobiła.Dni ma mało góra do końca tygodnia myślę ,że tyle mogę wynegocjować ze schroniskiem,ale jak do tej pory nic nie załatwimy to następnym razem nie pójdą nam na rękę ,przecież gdyby ją wydali mieli by jednego psa mniej w strasznie przepełnionym schronisku.Nie damy rady same przetransportować psa,nie mamy też znajomych osób ,które jeździły by w tym kierunku.Finansowo też nie jesteśmy w stanie tego zrobić, w tej chwili codziennie mamy wyjazdy do suni z maluchami to 20 km dziennie ,jedzenie dla trzech suczek i pięciu maluchów, ja mam w miejscu pracy dwa bezdomne koty ,które codziennie karmię . To już i tak przerasta moje możliwości finansowe do tego swoje zwierzęta.Kwarantanna powinna być dlatego nie pomyślałyśmy ,że sunia może być wcześniej wydana nie chciałam robić awantury więc juz oto nie pytałam ,bałam się ,ze jak zacznę zadawac niewygodne pytania Sunia będzie wydana i nic nie zrobimy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Marchewa, czy widziałaś odpowiedź Nescci? Powyżej?
Co robimy? Decyzja jest wasza...
Czy staramy się sprawdzić dom w Łodzi i zorganizować transport, czy zaklepujemy miejsce w hotelu u Nescci i też organizujemy transport? Czy jedno i drugie, tak dla pewności?

No właśnie, ile konkretnie czasu ma Saba? Ile jeszcze dni? Czy da się to przedłużyć w razie czego o dzień lub dwa?
Jak stoicie z transportem? Czy któraś z was lub ktoś ze znajomych może sunię przewieźć, czy to do Łodzi, czy do hotelu?
I co z kwarantanną w schronie? Przecież sunie została przyjęta kilka dni temu.[/QUOTE]

Priorytet to sprawdzenie domu w Łodzi ,ale dotychczas nie mamy osoby ,która by to zrobiła.Dni ma mało góra do końca tygodnia myślę ,że tyle mogę wynegocjować ze schroniskiem,ale jak do tej pory nic nie załatwimy to następnym razem nie pójdą nam na rękę ,przecież gdyby ją wydali mieli by jednego psa mniej w strasznie przepełnionym schronisku.Nie damy rady same przetransportować psa,nie mamy też znajomych osób ,które jeździły by w tym kierunku.Finansowo też nie jesteśmy w stanie tego zrobić, w tej chwili codziennie mamy wyjazdy do suni z maluchami to 20 km dziennie ,jedzenie dla trzech suczek i pięciu maluchów, ja mam w miejscu pracy dwa bezdomne koty ,które codziennie karmię . To już i tak przerasta moje możliwości finansowe do tego swoje zwierzęta.Kwarantanna powinna być dlatego nie pomyślałyśmy ,że sunia może być wcześniej wydana nie chciałam robić awantury więc juz oto nie pytałam ,bałam się ,ze jak zacznę zadawac niewygodne pytania Sunia będzie wydana i nic nie zrobimy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']w jakiej dzielnicy Łodzi znajduje sie potencjalny dom?[/QUOTE]

Ewatonieja, dziękuję, że przyszłaś. :)
Nie mogę się dodzwonić do Marchewy, a to ona rozmawiała z domkiem i ma więcej szczegółów.
W razie czego numer do Marchewy jest na poprzedniej stronie wątku. Ja też będę dzwonić. Jak się dodzwonię, napiszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='horacy dwa']Dziewczyny czy pasuje Wam ta ul.Marmurkowa ,pani czeka jest to pilne bo w tej chwili jest na urlopie.Jeżeli tak prześlę wam na PW jej nr .telefonu[/QUOTE]

Jeśli na już to nie dam rady. Mogę obiecać w sobotę po 15. Jeśli się nikt szybciej nie znajdzie to dajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, tyle zawsze było dziewczyn z Łodzi na dogo.... Marchewa, to jest ul.[B] Marmurowa[/B] :)

zobacz tu:
[URL]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=wolontariat&pod=2[/URL]

Z Łodzi jest przeciez KarOla! Moze ona by miała chwilke czasu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Kurcze, tyle zawsze było dziewczyn z Łodzi na dogo.... Marchewa, to jest ul.[B] Marmurowa[/B] :)

zobacz tu:
[URL]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=wolontariat&pod=2[/URL]

Z Łodzi jest przeciez KarOla! Moze ona by miała chwilke czasu?[/QUOTE]

Dzwoniłam do pracownicy tego schroniska,niestety nie może pomóc,bo jest zajęta.

Link to comment
Share on other sites

Pani ze schroniska zadzwoniła i powiedziała,żebym podała jej adres,jeżeli znajdzie wolną chwilę to tam podjedzie,a jeżeli nie to ja już nikogo nie szukam,bo nie mam siły!!!
Umówiłam się z Asik007,że w ostateczności ona pojedzie tam w sobotę,będziemy miały problem co zrobić z Sabą,ale trudno.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...