Jump to content
Dogomania

Staruszek Rodzynek za TM... ;(


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czy już są jakieś wiadomości od weta? jaka jest szansa operacji guza. jaki on jest duży, nic nie mogę wywnioskować że zdjęcia, pisałam wczoraj posta ale poszedł w kosmos, zastanawiam się jak to zoraganizować by pomóc na już choćby awaryjnie by doprowadzić psa do porządkui nie dopuścić do wywózki do M. nie po to ocalał z cuchnącej topieli by go teraż unicestwiono. Ktoś na pw zaproponował sporą pomoc finansową na weta.Ukryty Smoku dzieki wielkie, bo to by mi nieco rozwiązało ręce. Sprawdze czy nasz super wet wrócił z wakacji i ile by zabieg kosztował. Ja mam przepsienie totalne ale nie mogę patrzeć na tą biedę bez dreszczu, mój dt jest zawsze bezpłatny,( taka moja metoda na bezstresowe odchudzanie ) ale z powodu przepsienia nie będzie mnie stać na więcej niż super opieka, wypucowanie, odrobaczenie, odpchlenie, jedzenie gotowane na poziomie ekstra, w sensie odżywcze ale nie starczy na leki , zabieg, odżywki czy royale. JEŚLI POTRAKTUJEMY DT JAKO AWARYJNY, I WSZYSCY POMOGĄ COŚ MU POTEM ZNALEŻĆ MOGŁABYM NIECO POMÓC. KLAUDUSKU ZADZWOŃ DO MNIE.

Link to comment
Share on other sites

[I]Rodzynek waży 6 kg.
Wczoraj miał pierwszą kąpiel.
Został potraktowany Fiprexem.
Jądra są ok. Nic się tam nie robi.
To co wyglądało jak guz pękło.
Podobno była tam ropa.
Wet powiedział,że nie wygląda to na nic groźnego. Aktualnie to miejsce jest podrażnione - nic się tam nie zbiera.
Trudno powiedzieć co to było.
Zobaczymy co się dalej będzie robić.
Trzeba Mu zrobić kpl. badań.
Po zębach On wcale na starego psa nie wygląda...[/I]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Meldujemy się.Strasznie się jakoś zrobiło-finansowo kiszka,a jak tu nie pomóc?Jak jemu nie pomóc-to gdzie pomóc?
Będziemy pamiętać-ale dopiero w następnym miesiącu..
Przepraszam okruszku
Waldemar

Link to comment
Share on other sites

na Rodzynka czeka super legowisko zaopatrzone we wszystko co potrzebne obolałemu psiakowi. Czekałam na poranny transport ale Klaudus __ podrzuci go wieczorem . Menu ułożone tak aby psa podbudować pod każdym względem . Dojdzie do siebie bardzo szybko a i wet go obejrzy dokładnie troszkę dojdzie do siebie i zajmie się nim dobry wet. narazie tacka ze sprawdzonymi wielokrotnie nawet w gorszych przypadkach medykamentami czeka na pacjenta. Nie damy szans żadnym ropniom i innym paskudztwom. Szukamy potem zaraz psinie domku. Bałam się nieco że nie podołam dodatkowej biedzie ale doświadczenie jest a i miejsce wygospodarowałam wygodne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...