Jump to content
Dogomania

~ MIKRO - bank - śląski ~ Cel szczytny - DARCZYŃCÓW BRAK :(


Agucha

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Borówka16']Agucho , odpisz proszę na moje PW , ok ?[/QUOTE]
Borówko, nie mogę sama podjąć takiej decyzji.
Musisz opisać sytuację na wątku.
Wszystko opisane jest w pierwszym poście, m.in.:
[B][COLOR=Blue][SIZE=3]
[/SIZE][/COLOR][/B][CENTER][B][COLOR=Blue][SIZE=3] [quote]Może to być dofinansowanie do[/quote][/SIZE][/COLOR][/B][quote]

[B]
*leczenia[/B]

[B]*sterylizacji/kastracji[/B]

[B] *karmy[/B]

[B] * transportu[/B]

[B] *[/B] [B]wyróżnionych ogłoszeń[/B]
- minimum 2 psiaki (Allegro, inne [B]internetowe[/B] portale ogłoszeniowe)

[B] * [/B][B]dotacje na ogłoszenie w prasie na zbiórkę publiczną[/B],
np. na kosztowne leczenie psa po udostępnieniu konta przez jakąś Fundację, która na naszych zasadach przekaże następnie zebrane pieniądze na zapłatę rachunku za psa w lecznicy itp.[/quote]oraz:
[U][SIZE=4][COLOR=Blue][B][quote]Warunki uzyskania pomocy[/quote][/B][/COLOR][/SIZE][/U][quote]

[COLOR=Red][B]1.[/B][/COLOR]
Pomagamy tylko tym mikrusom, które [B]mają udokumentowaną swoja wagę,[/B] a nie wyglądają jak mikro-psiaki.

[U]Jeżeli waga w dkg przekracza 6 kg - pomocy też udzielimy.[/U]

[B][COLOR=Red]2.[/COLOR][/B]
[COLOR=Blue][B]Wymagana jest krótka informacja o psie oraz wskazanie wątku, na którym na bieżąco przedstawiana jest sytuacja i widnieje informacja o potrzebie pomocy[/B][/COLOR]

[B][COLOR=Red]3.
[/COLOR][/B]W przypadku karmy - trzeba pisać czy dotacja ma dotyczyć karmy specjalistycznej czy zwykłej, oraz nazwę karmy.
Jeżeli pies musi mieć dietę inną niż "suchą" - należy również wyszczególnić, np. Gerbery, pierś, ryż itp.

[B][COLOR=Red] 4.[/COLOR][/B]
[COLOR=Blue][B][U]Każda [/U]decyzja o przekazaniu pieniędzy na psa - będzie najpierw uzgadniana na wątku![/B][/COLOR]

[COLOR=Red][B]5.[/B][/COLOR]
Wypłata pieniędzy na konkretnego psa ma działać na zasadzie zwrotu kosztów -
po okazaniu faktury lub paragonu.

[COLOR=Red][B]6.[/B][/COLOR]
Istnieje możliwość zaliczkowania w przypadkach ciężkich - np. pobyt psiaka w szpitaliku, gdzie i tak wiadomo, że rachunek będzie wysoki.

[COLOR=Red][B]7.[/B][/COLOR]
[B]W przypadku nadwyżki [/B]- konieczność zgłoszenia i każdorazowa decyzja opiekuna psa, na którego zostały przelane pieniądze skarbonkowe - czy nadwyżka idzie na innego mikrusa, czy zostaje zwrócona do BANKU.[/quote][LEFT]
Opłacenie wykupu psa ze schroniska raczej nie podlega finansowaniu :roll:
Mikro Bank dysponuje bardzo małą kwotą i uważam, że póki się nie rozwinie bardziej - należy te pieniążki trzymać na pilniejsze/cięższe przypadki.

[COLOR=Magenta][B]Może niech reszta mikrusowych cioć się jeszcze wypowie.[/B][/COLOR]
[/LEFT]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']ja myślę że skoro chodzi o wykup ze schroniska to również mikrobank mógłby pomóc ... skoro jest "sponsoring" ogłoszeń ?[/QUOTE]
Ogłoszenia są sponsorowane tylko w przypadku ogłoszeń zbiorczych, bądź wyróżnionych, które robi się psiakom długo siedzącym w schronach/DT.

Nie została opisana sytuacja psa na tym wątku z podaniem linku do wątku na Dogo oraz uzasadnienie potrzeby dofinansowania z Mikro Banku.

Nie mamy [B]żadnych[/B] deklaracji, Bank istnieje tylko dzięki bazarkom i 2 wpłatom jednorazowym.

Link to comment
Share on other sites

Agucho , potwierdzeniem będzie umowa ,którą podpiszemy ze schronem.
Na tą chwilę nie jestem Ci w stanie powiedzieć ile dokładnie pies waży ,ale na oko to 3,5-5 kg , 6 kg na pewno nie przekracza.
Sytuacja wygląda tak : [url]http://www.dogomania.pl/threads/193915-%C5%81od%C5%BA-od-wczoraj-3.10.2010-blaka-sie-piesek-w-okolicach-ul.-Zamenhofa-i-Kosciuszki[/url]
Pies latał po ul.Zamenhofa u nas w Łodzi , dowiedziałam się o nim z tego wątku :
Zadzwoniłam do Bumbeckiego (założycielka wątku) ,zaoferowałam DT ,niestety psiaka już nie było od rana :(
Przed wczoraj dostałam od założycielki wątku telefon - pies jest w schronie , zobacz , oferujesz DT nadal ?
Odpowiedziałam ,że tak ,popędziłam na str. internetową schroniska i faktycznie jest ,małe wypłoszone coś :(
Zadzwoniłam momentalnie do znajomej pracującej w schronisku , powiedziała ,że pies jest bardzo przerażony , wycofany ,nieufny.
Jest mi go w stanie załatwić na tymczas ,ale wykup kosztuje 50zł...
Nie wiem co jeszcze napisać ,możecie oczywiście pisać - odpowiem na wszystkie pytania :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Ale on jest jeszcze na kwarantannie. Może znajdzie się właściciel ?[/QUOTE]
Tak ,ma kwarantannę ,aczkolwiek tak jak pisałam , pies jest na maxa zestresowany i przerażony.
Pobyt u mnie na DT mu to oszczędzi , jak właściciel się zgłosi to psa mu oczywiście oddam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16']Tak ,ma kwarantannę ,aczkolwiek tak jak pisałam , pies jest na maxa zestresowany i przerażony.
Pobyt u mnie na DT mu to oszczędzi , jak właściciel się zgłosi to psa mu oczywiście oddam.[/QUOTE]
Za zwrot kosztów wykupu?

Swoją drogą, jak można wykupić psa na kwarantannie? :roll:
Schronisko co napisze w karcie psa? Zmieni datę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Za zwrot kosztów wykupu?[/QUOTE]
Tak , oczywiście ;)
Wtedy kasę mogę Wam przelać z powrotem lub przeznaczyć na jakiegoś innego psiaka w potrzebie ,którego mi wskażecie.
Ale sekundka , kombinuję z bazarkiem ogłoszeniowym coś..może z niego by było to 50zł - dam Wam znać ,bo nie chcę niepotrzebnie bank obciążać

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...