Jump to content
Dogomania

~ MIKRO - bank - śląski ~ Cel szczytny - DARCZYŃCÓW BRAK :(


Agucha

Recommended Posts

[quote name='inga.mm']Nie jest to atmosfera do poważnej pracy, szykany, przykrości.
Nie jestem przewrażliwiona, bo znosiłam to przez jakis czas.
Ale nie chce się pracować społecznie, gdy komercja i zła wola przebija sie ponad wszystko.
W nocy zaświtał mi pomysł zrobienia własnego forum zwierzowego skierowanego na pozyskiwanie funduszy dla zwierząt.[/QUOTE]
Zgadzam się w 100% z tym co piszesz.
Nie wiem co się stało, że decyzja Twoja jest taka a nie inna... przypuszczam jedynie, że musiało to być na prawdę nieprzyjemne i przykre.

Co do Forum - bardzo ciekawy pomysł i myślę, że ma wielką szansę na powodzenie!
Czekam na szczegóły o ile posunie się coś dalej w tym temacie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

inga - rozumiem cię w 100 % , ale czasami trzeba zacisnąć zęby i działać dalej , nie patrząc na innych na dogo , olać szykany - niech gadają co chcą , mieć to głęboko .. dzięki "wspaniałemu kółku różańcowemu" działającemu na dogo osoby działające przy adopcjach bernardynów straciły bardzo dobry DT dla dużego psa - a takich DT jest baaaaardzo mało ... także nie rezygnuj z działania na dogo, bo nie ma co się poddawać przez kilkoro ludzi którzy nie mają równo pod sufitem. Ja również miałam taki okres gdzie jak słyszałam "dogo" to aż mnie trzęsło, ale jak widać jestem tutaj nadal mimo wszystko ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej, hej,
dziś też był fajny dzień.
Dla malutkich i dużutkich
trzeba szybko rozbić zrzutki.
Pieskom pomagamy,
gdy choć grosik damy.
Wujkowie i Cioteczki
ratują pieseczki.

To taka moja grafomania, która moje dziecię uwielbiało w dzieciństwie, gdy na poczekaniu układałam wierszyki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']Hej, hej,
dziś też był fajny dzień.
Dla malutkich i dużutkich
trzeba szybko rozbić zrzutki.
Pieskom pomagamy,
gdy choć grosik damy.
Wujkowie i Cioteczki
ratują pieseczki.

To taka moja grafomania, która moje dziecię uwielbiało w dzieciństwie, gdy na poczekaniu układałam wierszyki.[/QUOTE]
Suuuper wierszyk!
Inguś, czy mogę go wrzucić w pierwszy post i użyć do reklamy M-B? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Suuuper wierszyk!
Inguś, czy mogę go wrzucić w pierwszy post i użyć do reklamy M-B? :)[/QUOTE]
jasne, tylko napisz, żeby się ze mnie nie śmiali.
Jak ogarnę bazarro, napisze coś przyzwoitszego, tylko mnie przypilnuj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']jasne, tylko napisz, żeby się ze mnie nie śmiali.
Jak ogarnę bazarro, napisze coś przyzwoitszego, tylko mnie przypilnuj[/QUOTE]
A czegóż mają się z Ciebie śmiać? :)
Osobiście bardzo lubię zabawę słowami i rymowanka wyszła Ci gance gal ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']no nie jest to wierszyk najwyższych lotów.
Takie robię na poczekaniu, a jeśli sie wysile to ładny poemacik machnę[/QUOTE]
Nie mogę się, w takim razie doczekać wierszyka dla mikrusków... takiego z pomyślunkiem :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Zapraszam na kolejny bazarek przeznaczony na zakup bud i posiłki dla 130 psów z Tomaszowa Maz, oraz na Mikro-Bank [/B]:)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208240-B%C4%85d%C5%BA-pomocny-na-pe%C5%82ne-miski-i-nowe-budy-psom-z-Tomaszowa-Maz-22.05-05.06-22-00[/url]

Link to comment
Share on other sites

co tak znów się cicho tu zrobiło ??

słoneczko na niebie świecie, wszyscy w dobrych humorkach powinni być :)
dlatego ZAPRASZAM DO WSPIERANIA MIKRO-BANKU

[IMG]http://www.gify.liq.pl/gify_2/natura/slonce/slonce_www_gify_liq_pl%20%2825%29.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=Blue][SIZE=2][COLOR=black][U]ROZLICZENIE NA MIESIĄC MAJ 2001 ROKU

maj 2011[/U]
13.05 -[SIZE=3][COLOR=red] 20zł [/COLOR][/SIZE]- [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=magenta][SIZE=2]BAZAREK - [SIZE=3]Agucha[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=Blue][SIZE=2][COLOR=black]
13.05 - [SIZE=3][COLOR=red]30,79zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=Blue][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=1](deklaracja jednorazowa) [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=Blue][SIZE=2][COLOR=black]- [SIZE=3][COLOR=blue]Nikus :loveu:
[SIZE=2][COLOR=black]24.05[/COLOR][/SIZE] - [COLOR=red]26,20zł [/COLOR]- [SIZE=2][COLOR=magenta]BAZAREK[/COLOR][/SIZE] - [COLOR=magenta]Agucha[/COLOR] [SIZE=2](fanty Syli)
[COLOR=black]24.05 [/COLOR]- [SIZE=3][COLOR=red]40,30zł[/COLOR][/SIZE] - [COLOR=magenta]BAZAREK[/COLOR] - [SIZE=3][COLOR=magenta]Agucha [/COLOR][/SIZE](fanty p. Olimpii)
[COLOR=black]31.05[/COLOR] - [SIZE=3][COLOR=red]26,55zł[/COLOR][/SIZE] - [COLOR=magenta]BAZAREK[/COLOR] - [SIZE=3][COLOR=magenta]Agucha
[SIZE=2][COLOR=black]31.05[/COLOR][/SIZE] -[COLOR=red] 8,40zł[/COLOR] - [SIZE=2]BAZAREK[/SIZE] - Agucha
[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/COLOR][/SIZE] --------------------------------------------
[COLOR=red]- 76,79zł[/COLOR][COLOR=purple]- (Nikus)transport suni Karenki do Syli[/COLOR]
[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=Black]
SUMA:[/COLOR] [SIZE=4][U]629,85[/U][U]zł[/U] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...