Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

[URL]http://images64.fotosik.pl/1084/857ac52076a23a04gen.jpg[/URL]
Ale mu Pozioma numer wycięła... :D :D :D


[quote name='Panna Marple']Kajtunio z aureolą:loveu:. On ma zawsze taki cudny, uśmiechnięty pysio[/QUOTE]
Ten uśmiechnięty pychol jest dla mnie pocieszeniem - że tam mu lepiej niż u nas...


[quote name='pinczerka_i_Gizmo']I gruby tyłeczek ;)[/QUOTE]
Otóż to! :mad:


[quote name='Marycha35']Ale fajocha pyśki dwa:)[/QUOTE]
Fajną ma towarzyszkę, co nie? :)


[quote name='Poprawna']Ale spasiony... trza go odchudzić koniecznie !!![/QUOTE]
No toż powtarzam to Murce, ale ona... :shake::

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3][B]Kolejny bazarek na Kajtuna

[/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253936-***-PORTKOWO-*-na-Kajtuna-*-do-07-07-2014-godz-22"][COLOR=#990099][B][SIZE=5]PORTKOWO[/SIZE]
→ szorty, rybaczki, jeansy...[/B][/COLOR][/URL][B][B]

wczoraj otwarty, a czynny do 07.07[/B][/B][/SIZE]

[COLOR=#b22222][SIZE=4][B]ZAPRASZAM SERDECZNIE![/B][/SIZE][/COLOR]

:happy1:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poprawna']Kajtuś .... do domu !!![/QUOTE]
A fanki Kajtuna do Portkowa... :scared:
;)

[quote name='Panna Marple']Alimenty za 6 miesięcy (do grudnia włącznie) i drobny bonusik już w drodze;)[/QUOTE]
Dzięki! :Rose: Aż się boję paczać, coś tam znowu wymodziła... :diabloti:
Może go adoptuj poprostu... ;)

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']U mnie poszła za lipiec :)[/QUOTE]
Dzięki! :Rose:
Jutro sprawdzę dokładnie, bo widziałam też już stałą od mmd :Rose: i jednorazową od PelasiaLala :Rose: oraz wszystkie dwie wpłaty z Kieckowa. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2][B]Zaktualizowałam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=21718880#post21718880"]rozliczenie konta Kajtuna[/URL] o ostatnie wpłaty[/B]:[/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=#0000ff]+25,80[/COLOR] zł - [/SIZE][SIZE=2][SIZE=2]bazarek KIECKOWO - 30.06
[COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - PelasiaLala [/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2](jednorazowa) - 30.06
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VII) 01.07[/SIZE]
[SIZE=2] [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VII) 03.07[/SIZE]
[SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+120[/COLOR] zł - Panna Marple ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] za VII, VIII, IX, X, XI, XII) 03.07
[/SIZE][SIZE=2] [COLOR=#0000ff]+130[/COLOR] zł - Panna Marple (dodatkowo) 03.07[/SIZE][/SIZE][/SIZE]

[B][COLOR=#b22222][SIZE=3]Ogromnie Wam dziękuję za wierną i każdą jednorazową pomoc Kajtunowi! [/SIZE][/COLOR][/B]:Rose: :Rose: :Rose:


[SIZE=2][SIZE=2] 05.07 [COLOR=#ff0000]będzie do zapłacenia 306 zł[/COLOR] → za hotelowanie (5 VI - 4 VII) 300zł + Fiprex 6zł[/SIZE][SIZE=2] - [/SIZE][SIZE=2][COLOR=#ff8c00]wystarczy! :multi:[/COLOR][/SIZE][SIZE=2]...

[/SIZE]...bo [SIZE=3][B][B][B]SALDO na dziś wynosi[COLOR=#b22222] [B][B][COLOR=#b22222][B][B][COLOR=#b22222]+519,60[/COLOR][/B] zł[/B][/COLOR][/B][/B][/COLOR][/B][/B][/B][/SIZE][/SIZE] :klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Jest dobrze!!!!![/QUOTE]
:)

[quote name='margoth137']jestem u słodziaka:)[/QUOTE]
Też mi słodziak... :diabloti:

[quote name='Panna Marple']I niech tak zostanie![/QUOTE]
Droga Panno! Jesteś Wielka! :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Zabraliśmy Kajtuśkowi Poziomkę i jest teraz sam w boksie, więc korzystając z tej okazji będziemy się nad nim znęcać, zmniejszając mu ilość jedzonka :cool3: Z Poziomką będzie szalał na wybiegu jak wcześniej.[/QUOTE]
Żarciowo - bardzo dobrze! :multi:

Towarzysko - dlaczemu...? :hmmmm:


PS.
A kiedy przyjdzie "zła Murka"...? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Żarciowo - bardzo dobrze! :multi:

Towarzysko - dlaczemu...? :hmmmm:


PS.
A kiedy przyjdzie "zła Murka"...? ;)[/QUOTE]

Nie znacie dnia ani godziny :evil_lol:

A Poziomka dotrzymuje teraz towarzystwo Lorkowi na dużym wybiegu, bo jego koleżanka wybyła do DSu.
Ma tam więcej miejsca a i ja nie będę musiała codziennie szorować Kajtuśkowego boksu (bo Poziomce zdarzało się zrobić to i owo). Dodatkowo Kajtusiek ma okazję przejść na dietę, więc wszyscy są szczęśliwy (no może oprócz Kajtuśka ;) ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Nie znacie dnia ani godziny :evil_lol:[/QUOTE]
Aż tak...?! :eek2: :nerwy:


[quote name='Murka']A Poziomka dotrzymuje teraz towarzystwo Lorkowi na dużym wybiegu, bo jego koleżanka wybyła do DSu.
Ma tam więcej miejsca a i ja nie będę musiała codziennie szorować Kajtuśkowego boksu (bo Poziomce zdarzało się zrobić to i owo). Dodatkowo Kajtusiek ma okazję przejść na dietę, więc wszyscy są szczęśliwy (no może oprócz Kajtuśka ;) ).[/QUOTE]
Nie zaczął marudzić, że mu się samemu nudzi...?
Już się nie mogę doczekać kształtnego Kajtuna! ;)

Mureczko, a czy jakoś byś dała radę zrobić Kajtuśkowi kilka zdjęć kanapowych/fotelowych/leżakowych...? :hmmmm:
Tylko może jak troche schudnie, co by mu się wałki nie rozlewały na boki... :evil_lol:

[quote name='Marycha35']Kajtuchu upychaj sobie w kieszonki, co trzeba!!!!!!!:razz:[/QUOTE]
:D
Byle nie w dziąśle/śliniance! :mad: :modla: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

No to jestem - ja zła Murka :diabloti:
Ostatnio zła Murka ledwo wyrabia i ma opóźnienia, bo w domu remont i wciąż zmiany w szeregach psiakowych.

[B]Do zapłaty na dzień 4 czerwca było -367 zł
Wpłaty:[/B]
+367 zł inka33
[B]Razem: 0 zł

Koszty:[/B]
-300 zł hotelowanie
-6 zł Fiprex
[B]Razem: -306 zł[/B]

[COLOR=#ff0000][B]Do zapłaty na dzień 4 lipca jest -306 zł.[/B][/COLOR]

Kajtuch w te upały bardzo się ślini, aż łapy przednie ma mokre... ale w paszczy wszystko wygląda ok, żadnych podejrzanych gulek ani zaczerwienienia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...