Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

[quote name='dorobella']Trzymam kciuki też za panią, żeby bardzo Kajtuńcia chciała :)[/QUOTE]
Ale czary - jeszcze nie wyróżniłam tylko sobie jest takie zwykłe :)
Kciuki za panią trzymamy, żeby Kajtunio zostawił jej kostkę w spokoju :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']wczoraj byliśmy w Nosku , było naprawdę OK , co prawda ja go tam nie dotykałam, ale Guliwer i Bogusia tarmosili ciałko. :) nawet się nie bulwersował jak wstalismy i chodziliśmy trochę :)[/QUOTE]

szkoda, że nie wiedziałam, jakbyście się wybierali w najbliższym czasie, może zabierzecie osóbkę zainteresowaną adopcją Kajtuna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']szkoda, że nie wiedziałam, jakbyście się wybierali w najbliższym czasie, może zabierzecie osóbkę zainteresowaną adopcją Kajtuna?[/QUOTE]

faktycznie szkoda :( my niestety będziemy w Nosku dopiero za jakieś dwa tygodnie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']no to rzeczywiscie sporo czasu, a Pani Helena niestety niemobilna, za to z doświadczeniem ze złosnikami, będę dzisiaj rozmawiała i z Noskiem i z Panią Heleną.
może jakoś się to wszystko w końcu ułozy.[/QUOTE]
A może lepiej dowieźć gnojka do tej pani? Będzie mniej podskakiwał :)
Taka okazja szybko się nie trafi - wiecie jak to z Kajtunem jest :) Wszyscy go kochają, ale zdalnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']A może lepiej dowieźć gnojka do tej pani? Będzie mniej podskakiwał :)
Taka okazja szybko się nie trafi - wiecie jak to z Kajtunem jest :) Wszyscy go kochają, ale zdalnie :)[/QUOTE]


no tak, ale my mamy tylko jednego fana Kajtuna z samochodem z Warszawy, a to znowu by była poczwórna trasa, chyba, że [B]Guliwer[/B] się zgodzi na coś takiego i zgodzi się przyjąć zwrot kosztów :))
wg. mnie i tak trzeba by było kilku sesji, czy to w Nosku czy na neutralnym terenie.


[quote name='dorobella']I im szybciej,tym lepiej.[/QUOTE]

to by była najmilsza dla nas wszystkich rocznica...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']no tak, ale my mamy tylko jednego fana Kajtuna z samochodem z Warszawy, a to znowu by była poczwórna trasa, chyba, że [B]Guliwer[/B] się zgodzi na coś takiego i zgodzi się przyjąć zwrot kosztów :))
wg. mnie i tak trzeba by było kilku sesji, czy to w Nosku czy na neutralnym terenie.[/QUOTE]
Może się zgodzi.
Zwrot kosztów jak najbardziej - oby tylko się udało Kajtunia wyeksportować do domku.
A może poszukać jeszcze kogoś?

Link to comment
Share on other sites

mmd

[quote name='mmd']To potrzymaj za Kajtuna, co? ;) Chyba się razem z nim zestarzejemy tu na dogo :D[/QUOTE]

Za Areska trzymałam - ma dom, za Kajtuna- zadzwoniła pani Helena. Za Kessi - ma dom, za Czara ma dom,przy okazji zrobiło mi się żal suczek i przy okazji telefonów Kessi do domu pojechała Daisy i staruszek ON Rocky i Boston, który był w kojcu z Brooklynem. I jeszcze chciałabym, że Kajtuńcio szybko do domku pojechał i Biały. I jeszcze full innych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']mmd



Za Areska trzymałam - ma dom, za Kajtuna- zadzwoniła pani Helena. Za Kessi - ma dom, za Czara ma dom,przy okazji zrobiło mi się żal suczek i przy okazji telefonów Kessi do domu pojechała Daisy i staruszek ON Rocky i Boston, który był w kojcu z Brooklynem. I jeszcze chciałabym, że Kajtuńcio szybko do domku pojechał i Biały. I jeszcze full innych.[/QUOTE]


kim Ty jesteś? ;)
jakieś pakty z dobrymi mocami?
uszczknę może i ja troszkę? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']no tak, ale my mamy tylko jednego fana Kajtuna z samochodem z Warszawy, a to znowu by była poczwórna trasa, chyba, że [B]Guliwer[/B] się zgodzi na coś takiego i zgodzi się przyjąć zwrot kosztów :))
wg. mnie i tak trzeba by było kilku sesji, czy to w Nosku czy na neutralnym terenie.[/QUOTE]

no właśnie z Guliwerem też jest problem , bo zaczął pracować ( normalnie chłopak biurowy teraz jest :)) a do tego nie ma dostępu do netu, dlatego Alice proponuję , żebyś zadzwoniła do niego masz numer, bo nie wiadomo kiedy mu sie uda zajrzeć tutaj .

Link to comment
Share on other sites

Porządnym obywatelem ;) bez kategorii, któremu się słabo robi na widok braku DT, DS, braku deklaracji, długów w hotelach i DT. Potrzebujących jest cała masa i nie ma ich, gdzie upychać.
Psy muszą iść do DS,żeby zrobić miejsce nowym.

Trzeba mieć chody u Góry ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...