Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

[quote name='Marycha35']Noo raaaaaaaczej;):):):):)[/QUOTE]
Tylko pamiętaj! :mad: :eviltong:

[quote name='zebrazebra']Dobrze że od razu jest jasna sytuacja.[/QUOTE]
Prawie od razu. ;)

[quote name='mmd']Cichaczem podczytywałam i nie chciałam zapeszać. Wiem, że z deklaracjami ciężko i Kajtulek powinien mieć dom, ale gdyby wiedział co się święci no to nie wiem.... ;)

Zdjęcia z fiśmiętymi kolegami super![/QUOTE]
Tyż ni wim... :roll:


[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Najważniejsze, że sprawa wyjaśniła się teraz, a nie np. jak Kajtuś byłby już na miejscu.
Cieszmy się, że tam nie pojechał, bo na pewno czeka na niego ten lepszy domek... musimy tylko uzbroić się w cierpliwość :)

Kajtun nie jest przypadkiem fatalnym - potrzebuje po prostu twardej ręki i dobrego przewodnika, aby być fajnym, przyjacielskim i ułożonym psem. Kto taki się znajdzie - jestem pewna![/QUOTE]
O, ja miękka i zła...! :roll: :modla: :sad:

Link to comment
Share on other sites

Ineczko kochana, nie tak chciałam, żebyś zrozumiała moje słowa!
Ja też bym nie podołała. Nie potrafię poradzić sobie z psami-dominatorami. Nawet z moją Fioną poradzić sobie nie umiem i na głowę mi wchodzi...
Wiele osób z Kajtunem nie dałoby sobie rady i wiemy wszyscy, że zrobiłaś wszystko, co było w Twojej mocy, co jest co do słowa udokumentowane tu na wątku.

Ja Cię podziwiam, że tak się starasz, że opiekujesz się Kajtuśkiem i nie poddajesz - masz złote serce!


Chodziło mi o to tylko, że nie jest przypadkiem fatalnym - np. psem skrajnie agresywnym. Jak widać u Murki, która ma doświadczenie potrafił stanąć na łapy i wierzę, że istnieją jeszcze tacy ludzie jak Murka na tym świecie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ineczko kochana, nie tak chciałam, żebyś zrozumiała moje słowa!
Ja też bym nie podołała. Nie potrafię poradzić sobie z psami-dominatorami. Nawet z moją Fioną poradzić sobie nie umiem i na głowę mi wchodzi...
Wiele osób z Kajtunem nie dałoby sobie rady i wiemy wszyscy, że zrobiłaś wszystko, co było w Twojej mocy, co jest co do słowa udokumentowane tu na wątku.

Ja Cię podziwiam, że tak się starasz, że opiekujesz się Kajtuśkiem i nie poddajesz - masz złote serce!


Chodziło mi o to tylko, że nie jest przypadkiem fatalnym - np. psem skrajnie agresywnym. Jak widać u Murki, która ma doświadczenie potrafił stanąć na łapy i wierzę, że istnieją jeszcze tacy ludzie jak Murka na tym świecie ;)[/QUOTE]

Rety, wiem, że Ty nie przeciwko mnie! :buzi:

Tylko po prostu - jak widać - ciągle nie w 100% się pogodziłam z tym, że nie podołałam... :sad:
Chociaż to nie o wyrzuty sumienia jakieś chodzi już, tylko mi czasem smutno z tego powodu, że nie mógł z nami zostać... :(

Link to comment
Share on other sites

Chcieliśmy zrobić fotki Tajciowi, ale Kajtusiek się bezczelnie wepchał w kadr ;)

[IMG]http://images62.fotosik.pl/616/294a2223b2f8c145.jpg[/IMG]

[IMG]http://images64.fotosik.pl/616/7e615e0ed78f5adb.jpg[/IMG]

[IMG]http://images62.fotosik.pl/616/53575d6f9bbff092.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Chcieliśmy zrobić fotki Tajciowi, ale Kajtusiek się bezczelnie wepchał w kadr ;)

[URL]http://images62.fotosik.pl/616/294a2223b2f8c145.jpg[/URL]

[URL]http://images64.fotosik.pl/616/7e615e0ed78f5adb.jpg[/URL]

[URL]http://images62.fotosik.pl/616/53575d6f9bbff092.jpg[/URL]
[/QUOTE]
Te jego miny "Mnie masz drapsiać!" i ten fafel podwinięty... :loveu:

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Paróweczka :diabloti:[/QUOTE]
Wiosna się zbliża, więc Murka chyba wie, co to oznacza... ;)

[quote name='zebrazebra']Dobrze chłopak wygląda i poczciwie mu z oczu patrzy :diabloti:[/QUOTE]
Przepoczciwie... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Doszły wpłaty:[/B]

[SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] II) 31.01[/SIZE]
[/SIZE] [/SIZE] [/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] II) 03.02


[B][COLOR=#ff0000]Serdeczne dzięki![/COLOR][/B] :Rose: :Rose:



Zaktualizowałam rozliczenie.[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=2][B][SIZE=2][COLOR=#b22222][B][SIZE=3][B][COLOR=#b22222]+643,45[/COLOR][/B] zł[/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=3][B] - SALDO na dzień [COLOR=#b22222]03.02.2014

[/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=2][B]05.02[/B] [SIZE=2][SIZE=2]będzie do zapłacenia 360 zł - za 30 dni hotelowania (6 I - 4 II) - [COLOR=#ff8c00]wystarczy![/COLOR]... :multi:[/SIZE][/SIZE][/SIZE][B][SIZE=2][SIZE=3][B][COLOR=#b22222]
[/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE][/B]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Taki pyś kochany bez domku??? Domory, szyby wam powypadają jak zobaczycie smoka:) Do roboty, dzwonić, durnoty.......[/QUOTE]
Jakiego smoka...? :hmmmm:

[quote name='Marycha35']I to są pycha wieści:)[/QUOTE]
Prawda? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33'][B]Doszły wpłaty:[/B]

[SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] II) 31.01[/SIZE]
[/SIZE] [/SIZE] [/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] II) 03.02


[B][COLOR=#ff0000]Serdeczne dzięki![/COLOR][/B] :Rose: :Rose:



Zaktualizowałam rozliczenie.[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=2][B][SIZE=2][COLOR=#b22222][B][SIZE=3][B][COLOR=#b22222]+643,45[/COLOR][/B] zł[/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=3][B] - SALDO na dzień [COLOR=#b22222]03.02.2014

[/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=2][B]05.02[/B] [SIZE=2][SIZE=2]będzie do zapłacenia 360 zł - za 30 dni hotelowania (6 I - 4 II) - [COLOR=#ff8c00]wystarczy![/COLOR]... :multi:[/SIZE][/SIZE][/SIZE][B][SIZE=2][SIZE=3][B][COLOR=#b22222]
[/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE][/B]
[/SIZE][/QUOTE]
hurra! tak trzymać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']To trzymać jeszcze bardziej!;)[/QUOTE]
Staram się! :grins:
Wierne fanki i deklarowiczki dają mi motywację. :loveu:

[quote name='Poprawna']A ja w odwiedziny do Kajtunia wpadłam :)[/QUOTE]
Fajnie Cię widzieć choć czasem. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Ja w sprawie smoka:) Kciukaczę nadal;)[/QUOTE]
Smokiem nazywał Kajtuna nasz wet. :)


[quote name='Poprawna']Inka, nie ogarniam wszystkiego. Mam swoje forum, FB i ciągle jakiś psiak w potrzebie. Momentami mam szczerze dość :(. Do tego dochodzi codzienne branie się z życiem za bary .... Nie daję rady.[/QUOTE]
Kochana, ale przecież napisałam wlaśnie, że miło Cię widzieć choć czasem, tzn. że doceniam, że zaglądasz mimo braku czasu...
Jeżeli inaczej to odebrałaś, to ogromnie przepraszam - nie miałam zupełnie takiej intencji... :shake:
Cieszę się, że pomimo tylu spraw pamiętasz wciąz o kajtuśku! :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...