Jump to content
Dogomania

Odeszła za TM :( Lusia - nic cudowniejszego..Zostaje na stałe w dt!


kinga_kinga7

Recommended Posts

[quote name='wasabi81']Ciekawe co Lusia teraz porabia??:-) Kingo, wiadomo juz kiedy nasza cudowna sunia pojedzie "na zawsze" do Kasi?? tzn. jestescie umowione na konkretny dzien?? Pierwsze dni bez Lusi na pewno beda dla Ciebie smutne... ale masz chociaz pewnosc ze ona trafi do kochajacego domku... nie kazdy DT ma takie szczescie...[/QUOTE]

mieliśmy jechać w ten piątek podpisać umowę,ale nam nie pasuje..jeszcze się dogadamy! Na pewno będzie mi trochę smutno bez Lusi:( będzie tak pusto..
ale może Maksia wtedy wezmę?? Tylko nie wiem,co na ten plan mama:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='kinga_kinga7']mieliśmy jechać w ten piątek podpisać umowę,ale nam nie pasuje..jeszcze się dogadamy! Na pewno będzie mi trochę smutno bez Lusi:( będzie tak pusto..
ale może Maksia wtedy wezmę?? Tylko nie wiem,co na ten plan mama:evil_lol:[/QUOTE]
Mi twoj plan sie bardzo podoba!!;-) Ale co na to Tofik??? On dogaduje sie z innymi psami (samcami)??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wasabi81']Mi twoj plan sie bardzo podoba!!;-) Ale co na to Tofik??? On dogaduje sie z innymi psami (samcami)??[/QUOTE]

nie warczy na niego,jak Maksio leży pod moją bramą,to Tofik też siedzi i go pilnuje:) ostatnio mi uciekł,ale nie podchodził do niego,zresztą Maks też nie,wolał Lusię:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']Maksio? Jest śliczny,ale bezdomny..na 124 st jest jego zdjęcie:)

właśnie go widziałam..nakarmiłam,wymiziałam i poptrzytulałam:)
Teraz o lusi-na drugim spacerku byłam z nią o 15:20,zrobiła boba i sikuta,a wcześniej zjadła wątróbkę z ryżem:)[/QUOTE]

Boże, jaka bida :(
To może jego weźmiesz po Lusi ? - EDIT : widzę że już jest wzmianka na ten temat :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...