Jump to content
Dogomania

Choco -nasza czekoladowa lisiczka (strona 96- skoki str. 55, 57


Czoko

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Miałam właśnie bunt maszyn - dziś wtorek a to znaczy że Krzyś gra na gitarze a ja mam całe popołudnie i wieczór dla siebie net.
Blog już prowadzę na bieżąco a Fotosik się zbuntował i nie udało się wkleić [B]żadnych zdjęć[/B]

Link to comment
Share on other sites

Kopiję opis sytuacji, którą opisałam Ani:
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Też miałam niedawno niemiły przypadek: Moja suczka całkiem zgłupiała po pierwszej cieczce (wtedy miała 10 m-cy) po powrocie do Warszawy. Dostała cielęcą kość a gdy podeszłam rzuciła się na mnie z zębami a wcześniej mogłam wszystko zabierać. Na szczęście nic się nie stało groźnego – mąż natychmiast zareagował jemu kość oddała... Osobnik Alfa dla małej to mąż a ze mną jak widać próbowała walczyć o pozycję. W następnym dniu już zabezpieczona ponowiłam próbę i już było normalnie.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Na moją Choco skutkuje moje zawarczenie i przerwanie przez odejście niepożądanego zachowania....[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Trochę potrwa zanim odnajdę czy ktoś mi wtedy coś odpowiedział gdy opisałam ten problem...[/SIZE][/FONT]

__________________

Link to comment
Share on other sites

Tak to jest gdy ktoś usiłuje korzystać z neta gdy w domu nie ma właściciela!!! Krzyś po powrocie go pokonał!!! Moja poczta też sie wygłupia w nocy - włącza posta na sekundę i nic nie zdążam przeczytać bo włącza kolejnego.
Z jakiego internetu korzystacie? Mieliśmy modem TP - był beznadziejny, teraz jest neostrada i co chwilę są jakieś numery...
Do naszego komputera mąż nie chce go podłączyć gdy widzi jakie problemy ma co chwilę przez niego Krzyś.

To była historyjka jednego buntu a drugi pechowo...pralki już nie mam...a w sobotę widziałam różne ale nie wiedziałam że już teraz mam być zainteresowana wywiadem...

Link to comment
Share on other sites

Już jesteśmy po kąpieli ale dalej gdzieś mi się snuje zapaszek...
Jak sobie radzicie z kąpielą łebka i zabezpieczeniem uszu?
Jak podajecie kotu lekarstwo - typu proszek w żelowej osłonce? Poranne widze ze zniknęło ale wieczorne wcisnęłam do grudki karmy a gdy nadgryzł wszystko się wsypało do miseczki...cóż karmy dodałam i wymieszałam z resztką lekarstwa a teraz siedzę i patrzę czy mieszanka zniknie...

Link to comment
Share on other sites

Nooo, zapaszek ma prawo się snuć...

A co do dawania tabletek kotom, to ja obtaczam w mielonym mięsku, ale tak, aby to była mała porcyjka. I trzymając kota aplikuję mu do gardła, głeboko, coby nie wypluł. I czekam aż przełknie...

Gdy płynne lekarstwo - to nabieram do strzykawki i sru...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Poranne nowości - Asia ma maleństwa tzn. Felunia w nocy urodziła 4 szczeniaczki!!! Huurra!!!
Nasza sytuacja z zapaczkiem po całkowitym wyschnięciu futerka się unormowała...a jeśli chodzi o kota po każdej dawce obserwuję czy karma z wciśnietym lekiem znikła i mam stres...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czoko']
Z jakiego internetu korzystacie? Mieliśmy modem TP - był beznadziejny, teraz jest neostrada i co chwilę są jakieś numery...
[/QUOTE]

Witaj Ewa.
Współczuję problemów ze sprzętem, wiem jak denerwujące jest gdy komp odmawia posłuszeństwa, tzn. "złośliwość rzeczy martwych". :angryy: Ja też mam neostradę, od listopada. I na początku działy się różne dziwne rzeczy z netem. Chociażby modem rozłączał się bez przyczyny, podobno po pewnym czasie wchodzi w stan spoczynku, tylko dlaczego skoro ktoś korzysta z internetu? No cóż cała TP. Ale teraz już wszystko jest w porządku. Nie narzekam.
Ale jeśli Wy macie jakieś problemu, to nie czekajcie, dzwońcie na infolinię, od tego tam są.

A czy doczekamy się w najbliższym czasie jakiś foteczek Czokulki?? Było by miło.:cool3:
Pozdrawiam Marta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martula']
A czy doczekamy się w najbliższym czasie jakiś foteczek Czokulki?? Było by miło.:cool3: [/quote]

Będą Martusiu, będą - już dużo różności wkleiłam do Fotosika ale najpierw wklejam do Bloga.

A z interenetem - nie wymyśliłam żeby zresetować...i syn mnie wyśmiał...a przecież pierwsze co robię w pracy gdy nie mogę dojść do porozumienia z komputerem to właśnie resetuję!!!

Link to comment
Share on other sites

Po prostu się rozdwoiłam i bloga prowadzę na bieżaco... ale zdjęcia już zmniejszone wkleiłam do Fotosika i wyszukuję chronologicznie do wklejenia...a dla nas potrzebuję całkiem inne linki... a może zobaczycie nas jeszcze gdzieś....
Na Miau już mam kilka dni całkowitej przerwy...ale i tak jedna z Koleżanek nas tutaj odwiedza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A może tak bardzo przeżywała "mój" poród, ze teraz musi odreagować, co?;)
Pzdr.[/quote]

Asiu! A tak przy okazji - gdy troszkę odsapniesz czy u Ciebie na bieząco znajdziemy relację jak rozwijają się maleństwa, ile ważą.
Jeszcze jedno - czy mogłabyś mi przysłać jakieś Wasze zdjęcia do Blogu - piszę ze Was poznałam i ...po pierwsze nikogo bez zgody nie chcę wklejać, po drugie moje wyszły byle jak.
Wieczorem jechałam 122 po Twojej ulicy i o Was myślałam że może gdzieś tam mieszkacie... na adres oczywiście nigdy nie zwróciłam uwagi.
Zaraz idę do Waszej Galerii...

Link to comment
Share on other sites

Tak mnie ślicznie namawiacie...że coś pokażę...

[B]Oto najnowsza metoda zabawy piłką:[/B]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/18/3331f7120fe04855.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/13/d3f6ee876fe6cea3.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/18/e84debbd39d00150.jpg[/IMG][/URL]

Behemot co o tym sądzisz - nigdy tam u Was nic nie pokazałam - nadawałoby się?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...