Jump to content
Dogomania

Owczarek podhalański (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest marta w

Recommended Posts

No i ja nie pisze ile ważą moje, bo oboje są dalecy od wzorca :roll: Belka to chudzielec, wtrynia wszystko co widzi ale przerabia na energię... istna machina-sprężyna, zero tłuszczu, same mięśnie... heheh, a weterynarz kazał mi ograniczyć jedzenie bo po sterylce to baby tyja :roll: Może i tak, ale nie moja :lol:
A z Boryskiem odnosze pierwsze nieśmiałe sukcesy. Wyleczyliśmy lamblię i od tygodnia zjada prawie całą porcję.... ale ciiii nie chcę zapeszać 8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Camara, dzieki za miłe słowa :P

Baster rośnie jak na drożdżach - chyba w tej karmie są, czy jak :wink:
Muszę uważa na niego z zabawami - zero aportowania, ograniczone zabawy z psiakami (a Bastuś aż się rwie do innych piesków, i nie rozumie, dlaczego niektóre warczą na niego - przecież on jest gotów do zabawy).

Dzisiaj na porannym spacerku (można już sie kąpac w jeziorze) Baster biegał jak konik radosny po wodzie, taplał się, później pobiegał po żółciutkim piaszczystym piasku na plaży - więc wyobraź sobie co wróciło ze mną do domu - kooooopa umorusanego szczęścia.

Danka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Camara']Baśka, ale piękna narzeczoną Bobi znalazł :P choć na zdjęciach na troszke speszoną wygląda :P

i będą dzieciaki i zdjęcia dzieciaków :P :P :P [/quote]


Narzeczona sama się znalazła :wink: , a speszona była, bo ten przystojniaczek :P nie pozwolił 8) :lol: jej nawet wysiąść z samochodu, a ona facetów goni :evil: ... w tym wypadku nijak się nie dawało :wink: :lol: :lol: :lol:
Co do dzieciaków, to mam nadzieję, że nam się udało :)


[quote name='da-NUTKA']
Lekarka, do której teraz chodzimy, jest super. Po wczorajszej wizycie była zadowolona z przednich łapek psiaka i z ładnego naprzemiennego stawiania tylnych. Teraz jeszcze muszę dac mocz do analizy, żeby sprawdzic, czy wszystko w porządku - Baster bierze sporo leków.
[/quote]

[quote name='Camara']
A z Boryskiem odnosze pierwsze nieśmiałe sukcesy. Wyleczyliśmy lamblię i od tygodnia zjada prawie całą porcję.... ale ciiii nie chcę zapeszać 8)[/quote]

Och! Jak to dobrze, że wszystko u Was Dziewczyny na dobrej drodze :D ... my też (odpukać!) nie narzekamy, a co do Bobiskowej wagi, to Camara masz rację 8) :D ... psisko waży tak 55/57kg ... od dłuższego czasu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Justyna, to świetnie!!
Jeżeli będziesz miała ochotę nas poznać to zapewne będziemy się kręcić koło hodowli KLan Gaby i faceta w góralskim stroju :wink:
Moja Lunka to GRAŃ Klan Gaby, więc po nr też możesz nas szukać :)

Strasznie się cieszę na tę wystawę. Po prostu nie mogę się już doczekać. Mam tylko nadzieję, że nie będzie lało :-? 8)

Link to comment
Share on other sites

basiu, o której godzinie rozpoczyna się impreza???
Jeżeli mi się coś w ostatniej chwili nie popląta to też bym chciała pokibicować :roll: To by chyba wstydzior był... nie opuszczam klubówki od paru lat... a jak jest "u mnie w domu" :wink: to do ostatniej chwili nie mam pewności, czy będę :-?

Link to comment
Share on other sites

Ha! Fotki. Jak dam radę to cos pstryknę, ale na 100% nie obiecuję :roll:
Do niedzieli nie zostaję.
To się Wam jeszcze pochwale, że 5 i 6 listopada idziemy wielką paczka w góry!! Oczywiście idzie z nami również Lunka :lol: Koleżanka obiecała, że trase wyznaczą tak, aby Lunce nie było za ciężko :wink:

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie kto do nas zawitał do schroniska:
[url]http://www.korabiewice.empatia.pl/futro.php?id=445[/url]
Prawdziwa, piękna, drobna podhalanka
Może pomozecie mi znaleźć dla niej kochajacy dom?

PS. Mam sentyment do tej rasy, bo od urodzenia do 16 roku życia miałam właśnie sukę podhalankę. Najpierw ja byłam większa, potem ona, a potem znów ja :bigok:

Link to comment
Share on other sites

omatko, następna :(
jak tylko Baca i Ksenia znależli domy, to zaraz pojawia się następna biała bida... a znaleźć dom dla białego misia wcale nie tak łatwo.. :-?
Teraz od kilku tygodni szukamy domu dla Perraszka, tego w moim podpisie i jeszcze jest stara (też) Śnieżynka w schr. chorzowskim :(

Viktorija - czy były jakieś jakieś ogłoszenia w necie? albo na allegro? jeżeli nie, to chętnie pomogę je umieszczać - inne możliwości chyba juz mam wyczerpane.
Bo widzę, że drogę do Pani Oli z hodowi "Na góralską Nutę" i jej strony - już znalazłaś :D

Link to comment
Share on other sites

Hejka,
Mam ostatnio wspaniała wolontariuszkę, która umieszcza ogłoszenia. Jest duzo w necie o śnieżynce naszej.
Jak macie jakieś inne psy, to proszę o maila viktorija[tousun]@op.pl, bo ja akurat miałam już kilka tel w jej sprawie. Moze uda sie upiec 2 pieczenia na 1 ogniu!!! co do starego psa, to bbaaaardzo cieżko bedzie, ale śnieżynka chyba ma szanse.
Żadne rozmowy nie zakończyły sie jescze przyjazdem do schroniska, ale przynajmniej jest jakieś zainteresowanie.
Dziękuję za pomoc. Oczywisxcie jakby ktoś sieinteresował "od was", to super. Kto pierwszy ten lepszy (oczywiście z super warunkami dla suni).

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam dla suni wspaniały dom. najprawdopodobniej pojedzie do niego w najbliższą niedzielę. Pani ma już podhalana, ale kastrata, więc dzieci nie będzie :). Jest zakochana w tej rasie. Co prawda mieszka w bloku, ale pół roku spędza na działce, gdzie ma dom z ogrodem. Ważne, ze wie co to za psy i kocha je nad życie!!!! :)
Jak sie wszystko dokona, to dam znać :)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się z udanej adopcji :D Oby jak naj mniej ich było do przeprowadzania.

Wpadłam tu właściwie z nadzieję zobaczenia zdjęć z klubówki, które robiła Camara.
Camara, serdeczne dzięki za spotkanie, fotki i trzymanie kciuków, które niewątpliwie pomogło :wink:
Bardzo było nam miło Was poznać. Mam nadzieję, że znów się kiedyś spotkamy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...