Jump to content
Dogomania

Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=navy][B]Zapraszam na bazarek, z którego dochód przeznaczony będzie na pokrycie chociaż części długu pszczyńskich psiaków:[/B][/COLOR]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/201171-SUPER-bazarek!-Monnari-Nike-Orsay-H-amp-M-na-D%C5%81UG-Pszczyniak%C3%B3w-do-10-II-2011-OTWARTY?p=16205420#post16205420[/url]

proszę o rozsyłanie i podnoszenie bazarku :-) Im więcej się zbierze kasiorki tym lepiej :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Budrysku - moja siostra Klaudia przelała Ci dziś na konto 200,00 zł na jedzenie dla Twoich tymczasowiczów, lub dług w lecznicy. Wykorzystasz jak będziesz chciała.
Daj znać jak $ dojdą.[/QUOTE]

:crazyeye: o kurcze!
bardzo Jej podziękuj od nas:)
wlasnie wszystko sie pokonczylo i jedzonko i zwirek
ale prezent :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkred][COLOR=black][B]Zapraszam na bazarek poświęcony spłacie długo pszczyńskich psiaków!!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/201209-***CIUCHOLAND-I-OBUWNICZY-%29-Na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-pszczy%C5%84skich-psiak%C3%B3w.-Do-10.II-godz.-24?p=16209242#post16209242[/url]
[/B][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buster']Pierwsza dziewiątka z długiej listy ma zrobione wydarzenie na FB - jutro kolejne mordki bo dziś już padam na pysk :( Mam nadzieję, że domki szybciej się dla biedaków znajdą. . .[/QUOTE]

Buster jesteś WIELKA, jak już pisałam na Kaji wątku:) podeślij linka do wydarzeń plisssss?

Link to comment
Share on other sites

Kochani jak na razie to zbieram zj.....by od ludzi, że za mało info :( Każdy chce wiedzieć gdzie psiaki są itd... itp... Podaję tylko ogólnikowo, że w schronisku na śląsku lub hoteliku. Oczywiście podaję namiary na Avilę i Klaudius_. A zaraz wam powrzucam na wątki linki i zabieram się za dalsze FBkowanie ;) Może mnie nie zlinczują ;)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki a może jest wśród nas jakiś talent pisarski? Ja niestety doopa jestem w tej materii - Klaudius_ pisze mega wyciskacze łez - ale ona czasu nie ma na to... Fajnie by było gdyby ktoś dla każdego z piesków zrobił jakiś konkretny tekst :) Z tego co pamiętam cioteczka Iljova jest dobra w tekstach :razz::cool3::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Świat dziekuje za link;) dowiedzialam sie przypadkiem o dlugu... masakra, trzeba bedzie poffowac na watkach bo to duzo pieniedzy:-(, nie wiem na co aktualnie zbieracie czy na jedzienie, dorazne potrzeby czy dlug ale podajcie konto i postaram sie cos podeslac, teraz nie wiele ale obiecuje w lutym wiecej...
i pierwszy post trza by edytowac;)

ps. jesli ktos nie glosowal, tp blagam kliknijcie w podopis-oficjalny kandydat dogo i miau przegrywa w krakvecie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...