Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

[quote name='vege*']Powodzenia :) Jazda samochodem jest bardzo przyjemna :)[/QUOTE]

nie dziękuję :D okaże się :))

[quote name='Ty$ka']To miłej nauki na prawko. Nie zabij tam nikogo :p[/QUOTE]
postaram się :p
[quote name='rashelek']Na wykładach to nudno jest. Wiadomo, jazdy najlepsze :grins: To jeszcze z miesiąc Ci został do jazd, nie?[/QUOTE]

Poszłam na kurs weekendowy :) Jazdy mogę zacząć, jak będę miała jakiś numer pk (?) czy coś takiego.. ;) ale nie mogę znaleźć zdjęcia dowodowego.. wiec muszę iść zrobić nowe, a potem do wydziału komunikacji ;)
[quote name='Angi']na wykładach to ja umrę :grins:[/QUOTE]

nie jest tak źle :D byle do przerwy i tak ciągle :D
[quote name='magdabroy']Nie za dobrze Ci :mad::eviltong:[/QUOTE]

[quote name='Ty$ka']Takiej to dobrze :p[/QUOTE]

No właśnie nie za dobrze :P Musiałam kosić tam na działce, pielić itp. więc na plażowanie praktycznie tylko wtedy miałyśmy czas, bo innego dnia już padał deszcz.. potem w dniu wyjazdu byłyśmy jeszcze na spacerze po plaży ;) ale zawsze to jakiś wyjazd. ;)

[quote name='trabeska']Ej, w jakiej miejscowości dokładniej jesteś? :D Z Dorą jesteś? Teraz pogoda u nas fajna, w sam raz nad morze.[/QUOTE]

[quote name='dOgLoV']Pewnie jesteście na tej plaży na ktorej My byliśmy , też nie pamietam miejscowości ale była za Mielnem , super tam było , i dużo piesów biegało :loveu:[/QUOTE]

To było Unieście, czy jakoś tak :)

[quote name='Molowe']oo no to widzę,że wakacje na 100% zazdrościmy :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Ty$ka']Miłego odpoczynku :loveu:[/QUOTE]
:loveu::loveu:
[quote name='rashelek']I jak tam wyjazd? :) Kiedy wracasz do Dorciakowej? :grins:[/QUOTE]

Już jestem :D byłyśmy w lesie i deszcz nas złapał :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molowe']Musisz wyrobić pkk-profil kandydata na kierowcę żebyś mogła właśnie rozpocząć jazdy,no to trzymam kciuki żebyś szybko kurs ukończyła i dobrze egzamin zdała,ja też jestem w trakcie :grins:[/QUOTE]

No dokładnie coś takiego muszę zrobić :D Trzymam za Ciebie kciuki :buzi: damy radę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Razem z Sonką życzymy ci wszystkiego najlepszego Dora :loveu: [IMG]http://forum.barcis.pl/images/smilies/urodziny.gif[/IMG] [IMG]http://forum.barcis.pl/images/smilies/urodziny.gif[/IMG][/QUOTE]

[quote name='marta1624']Wszystkiego najlepszego!!! :loveu:[/QUOTE]

[quote name='magdabroy']Sto lat Dorcia :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Baski_Kropka']100 lat Dorcia :D
[/QUOTE]

[quote name='dOgLoV']A nie wygląda na tyle ;)

sto latek :loveu:
[/QUOTE]


DZIĘKUJEMY :loveu:
[quote name='Yuki_']Wytulaj Dorę ;)[/QUOTE]

dobrze :lol:
[quote name='Yuki_']W Warszawie :mdleje:[/QUOTE]

Byłam w Koszalinie. ;)
[quote name='westie_justa']Boże wszyscy prawko zdają, jak ten czas szybko leci :evil_lol:
Wszystkiego najlepszego dla Dorci, chyba musimy sie na jakis spacer umówic ;)[/QUOTE]

Kogo ja widzę! :o No pewnie :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...