Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

[quote name='Naklejka']Ja podziwiam fotki i Dorę, ale mam takiego lenia, że nie chce mi się nic pisać :eviltong:[/QUOTE]

No w sumie też tak mam :eviltong:
[quote name='rashelek']Dorka śliczna :loveu: Pewnie w takich temperaturach to biedna tylko leży i czeka na chłód? Jak my wszyscy :lol:[/QUOTE]

Mój piesek te upały przesypia w domku i nic nie robi :mad:
[quote name='magdabroy']Mam to samo :evil_lol:



Ola, jak w pracy?[/QUOTE]

W pracy dobrze, malutka raczkuje :eviltong: Właściwie to już próbuje wstawać :evil_lol: Widać, że już mnie polubiła, bo czasem będąc u kogoś na rękach woli do mnie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']
W pracy dobrze, malutka raczkuje :eviltong: Właściwie to już próbuje wstawać :evil_lol: Widać, że już mnie polubiła, bo czasem będąc u kogoś na rękach woli do mnie :loveu:[/QUOTE]

Tylko, żeby nie zaczęła mówić do Ciebie "mamo" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Witam się i ja ;)[/QUOTE]
Cześć :eviltong:
[quote name='Naklejka']Ale fajnie :D Ulga, co?[/QUOTE]

[quote name='magdabroy']Już :crazyeye: Szybko ;)[/QUOTE]

[quote name='rashelek']To pewnie od razu Ci lżej :D[/QUOTE]

[quote name='Ty$ka']Musi to być wspaniałe uczucie :)[/QUOTE]

No jak na wadę, którą miałam, to szybko :cool3: W pewnym sensie ulga, ale jakoś mi ten aparat nie przeszkadzał i nie chciałam go zdejmować, bo bałam się efektu końcowego :eviltong: Ale jest super, a jeszcze miałam czyszczenie, polerowanie i piaskowanie, wiec w ogóle super :loveu: No i mam założony wewnętrzny drucik żeby wada nie powracała ;)


Pewnie za tydzień będą jakieś fotki, jeśli wezmę aparat :P Jadę na działkę w okolice koszalina na tydzien :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Gratuluję zapisania się na prawko ;) A aparat miałam, wiem z czym to się je :D[/QUOTE]

[quote name='magdabroy']Ojej, jakie szaleństwo ;)
Życzę gumowych drzew :)[/QUOTE]

[quote name='Angi']a ja dopiero ide we wrzesniu badz pazdzierniku :p[/QUOTE]

[quote name='rashelek']To powodzenia na prawku! Ja bardzo miło wspominam jazdy eLką, ale zrobienia prawka żałuję - i tak z niego nie korzystam. Mogłam kupić rower :P[/QUOTE]

[quote name='Sonka95']Powodzenia na prawku :) U mnie już połowa klasy ma prawko a po wakacjach pewnie większość będzie miała a ja nawet o nim nie myślę :diabloti:[/QUOTE]


Jestem po pierwszych wykładach i lekarzu :eviltong: już nie mogę doczekać się jazd :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...