Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

[quote name='betty_labrador']a nie pamiętasz firmy? bo różne podobne robią :)[/QUOTE]

To była akcja jakas w biedronce i tam kupiłam. :) Ale Paula tez tam kupiła, więc ma identyczną świnkę. : D odkupię od Pauli :loveu: ratuje nam życie, a bardziej mi . :D



a tu krótki filmik-zapomniałam że go mam. ;) nagrany jak psy skończyły praktycznie się bawić.:placz:


[video=youtube;vNDczu9BFUA]http://www.youtube.com/watch?v=vNDczu9BFUA[/video]

Link to comment
Share on other sites

Miło ratować komuś życie. :D haha
Ale serio nie musicie płacić, nam i tak są zbędne, nawet się cieszę, że się ich pozbędę, chociaż jednej. :lol:

A filmik super, tylko operator strasznie machał kamerą. :D Ale psiaki się super bawią. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Miło ratować komuś życie. :D haha
Ale serio nie musicie płacić, nam i tak są zbędne, nawet się cieszę, że się ich pozbędę, chociaż jednej. :lol:

A filmik super, tylko operator strasznie machał kamerą. :D Ale psiaki się super bawią. :loveu:[/QUOTE]

Operator był taranowany dupami tych psów .:diabloti: To ja mam piłkę nową. :D dam Scoobemu :p Dora ma taką samą niebieską. :lol:
[quote name='magdabroy']Jedź po świnkę, a nie siedzisz na dogo :mad::eviltong:[/QUOTE]

Już nam Paula załatwiła .:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Ola, ja ci tą świnkę, mogę oddać za darmo. :D
Mam 2 a Scooby i tak się nimi bardzo żadko bawi. ;)[/QUOTE]

szybka akcja na dogo i Dora będzie uszczęśliwiona :)

moja Soń chodzi z wszystkimi zabawkami, które piszczą :mdleje: albo, z tymi którymi aktualnie się Gandi bawi....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95'] To ja mam piłkę nową. :D dam Scoobemu :p Dora ma taką samą niebieską. :lol:
[/QUOTE]
No dobra. :razz:
Tylko ja chcę wręczyć Dorze świnię, niech wie że to od jej ulubionej cioci Pauli haha :evil_lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']szybka akcja na dogo i Dora będzie uszczęśliwiona :)

moja Soń chodzi z wszystkimi zabawkami, które piszczą :mdleje: albo, z tymi którymi aktualnie się Gandi bawi....[/QUOTE]

świnka będzie we wtorek. :p
[quote name='understandme']Jak się fajnie Tosia z Dora podgryzają na filmiku :loveu: :D[/QUOTE]
no :loveu:

[quote name='paulaa.']No dobra. :razz:
Tylko ja chcę wręczyć Dorze świnię, niech wie że to od jej ulubionej cioci Pauli haha :evil_lol::loveu:[/QUOTE]
Dobra ;) a skąd wiesz że ulubionej ? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']
Dobra ;) a skąd wiesz że ulubionej ? :D[/QUOTE]
ulubiona będzie jak jej wręczę świnię we wtorek. :cool3:
i będę ją mogła wygłaskać wreszcie przez te 5 dni :loveu:

edit:
fajny filmik, nie mogę się napatrzeć jak ona śmiesznie wykonuje komendy. :lol: tak zadziornie, ale jednak z uśmiechniętym pycholem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']ulubiona będzie jak jej wręczę świnię we wtorek. :cool3:
i będę ją mogła wygłaskać wreszcie przez te 5 dni :loveu:

edit:
fajny filmik, nie mogę się napatrzeć jak ona śmiesznie wykonuje komendy. :lol: tak zadziornie, ale jednak z uśmiechniętym pycholem[/QUOTE]

Jej się nie chce nic robić i kombinuję :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']Haha na filmiku z zabawy dziewczyn się załapaliśmy jak młodego ratowałam przed zgnieceniem :evil_lol:

Ale super wygląda Wasz slalom :cool3:[/QUOTE]

no.:D
Slalom uczymy się :p jeszcze potykam się o Dore, ale uczymy się i tak jest lepiej niż jak kiedyś za parówką. :p

Link to comment
Share on other sites

Nie lubię Cię, masz granatową ścianę w pokoju :( Też chciałam :P Ale mama kategorycznie zabroniła :p i mam czerwoną, co w sumie i tak brałam pod uwagę przy wyborze kolorów :P
:evil_lol: albo taka niska jesteś albo Dora taka duża i przy slalomie musisz nogi wysoko podnosić :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talucha']Nie lubię Cię, masz granatową ścianę w pokoju :( Też chciałam :P Ale mama kategorycznie zabroniła :p i mam czerwoną, co w sumie i tak brałam pod uwagę przy wyborze kolorów :P
:evil_lol: albo taka niska jesteś albo Dora taka duża i przy slalomie musisz nogi wysoko podnosić :lol:[/QUOTE]

Tez chciałam granat ! :) I ja jestem niska i ona jest duża.:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']Dora ma taką samą minę szaleńca jak moja Sonia :D[/QUOTE]
obie szalone.:lol:
[quote name='Victoria']a ja chce czarną ściane... i sie tata nie zgadza.. ;/

Super macie slalom ;d;d;d
ładny pokój :p

huehue też się do filmiku z PM załapałam ;p[/QUOTE]
ten slalom jest tragiczny, ale spoko. :p



jak w tytule :evil_lol::megagrin::megagrin::megagrin::jumpie::g rin:
Dodam że Dora tylko 10 kg lżejsza :diabloti: i nie toleruje podnoszenia jej :diabloti: ja ją ostatnio z zaskoczenia podnosze :evil_lol:

[video=youtube;kjFKprd6GX0]http://www.youtube.com/watch?v=kjFKprd6GX0[/video]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jakie fajne filmiki :D
Morus też się podszczypuje z psią koleżanką, no i obśliniają się nawzajem :P

Sztuczkowanie bardzo fajnie Wam wychodzi. Ile Dora ma w kłębie? :D

Haha, siłowanie jest extra :D. Dużo Dorcia waży? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...