Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

Spakowane-ciekawe czy wszystko ...o 4 wstaje :mdleje: w samochodzie jeszcze dwa szarpaki do zrobienia:splat:


a miało być tak pięknie


[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1KWZWphllXw/UBb8rXPkvvI/AAAAAAAAA6Q/42fYZ92Joq4/s640/IMG20120730_001.jpg[/IMG]



a będzie siedziała koło mnie :p no nic jedziemy trzymajcie kciuki za zachoanie Dory !


Do powrotu :hand:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki ! :) właśnie wróciłyśmy.:loveu: Dorciak się uspokoił była zdenerwowana na początku po jeździe :) ale idę spać.:evil_lol: Dora też padła i śpi :) miały być wieści na bieżąco ale poprzedni turnus wyczerpał cały limit :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darii_iia']Czekam na relację ! :)[/QUOTE]

właściwie nie wiem co napisać. :evil_lol:

W Annówce super atmosfera, było tak fajnie na luzie.:D jak w domu po prostu.:D ktoś był głodny szedł do lodówki wyciągał jedzenie i już hahaha :lol:

Dora była grzeczna jak na nią.:D w klatce spała całymi nocami i większość dnia, nawet pokoju nie zdemolowała.:evil_lol: Agility znudziło jej się po dwóch dniach praktycznie, ale i tak fajnie, że mogłam z nią pojechać. :)

Przynajmniej poznałam fajnych i pozytywnie zwariowanych ludzi.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']właściwie nie wiem co napisać. :evil_lol:

W Annówce super atmosfera, było tak fajnie na luzie.:D jak w domu po prostu.:D ktoś był głodny szedł do lodówki wyciągał jedzenie i już hahaha :lol:

Dora była grzeczna jak na nią.:D w klatce spała całymi nocami i większość dnia, nawet pokoju nie zdemolowała.:evil_lol: Agility znudziło jej się po dwóch dniach praktycznie, ale i tak fajnie, że mogłam z nią pojechać. :)

Przynajmniej poznałam fajnych i pozytywnie zwariowanych ludzi.:loveu:[/QUOTE]
No to fajnie, że obóz udany, to kiedy będą zdjęcia?:lol::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia&Aza']A to nie brałaś aparatu, no ok to czekam na zdjęcia od dziewczyn;)

A jak w ogóle minęła sama podróż na obóz?[/QUOTE]

Nie nie brałam, bo i tak mam cyfrówkę.:p zresztą rodzice ją wzięli .:D

W tamtą stronę pies się kręcił i nie spała wcale.;) a powrót razem przespałyśmy na tylnym siedzeniu sobie.:D jeszcze mama powiedziała że aż nam zdjęcie zrobiła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...