Jump to content
Dogomania

Kazan prosi o resztki karmy typy hepatic (Warszawa)


Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mmd']Obraczus (choć ja wolę odrobaczuś ;)) - dzięki Twojemu wpisowi u Portoska trafiłam.

Ajlii - dołączam się do apelu o nieutrudnianie i wysłanie nr konta na PW w trybie natychmiastowym;)[/QUOTE]

Hehe ja mniej, ale przynajmniej usmiech sie pojawia na twarzy wtedy :D

Link to comment
Share on other sites

A ja jeszcze z innej beczki (nie ma to jak dobrze trafić ;)) - mojej kolezance odeszła ze starości szczurka tydzień temu i chciała kupować dwie młode samiczki. Może lepiej adopcja?
Za dom ręczę głową, bo szczury tam są na prawach domowników. Zresztą mój psiak tam był dwa razy, jak nie miałam co z nim zrobić, a musiałam wyjechać i miał jak w raju.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam :)))) Mamy już na pełny wór karmy!!! I pewnie zostanie jeszcze na początek nastepnego, jak ten Kazan przeje :)))
A jutro będziemy mieć karmę w cenie hurtowej :) I mamy 3 kg karmy od Malibo57! I dostaniemy esseliv :))) Dziękuję, strasznie Wam dziękuję w imieniu swoim i Kazana.




[B]mmd - [/B]dobrze trafiłaś :D W jakim mieście mieszka Twoja koleżanka?
W tej chwili w Warszawie są dwie śliczne, młode panny do adopcji. Sama je odbierałam z interwencji i czekały u mnie na docelowy dt, więc mogę zaręczyć że miłe, ufne i lubią kontakt z człowiekiem.
Tu ich wątek: [URL]http://stowarzyszenieprzyjaciolszczurow.pl/viewtopic.php?t=4070[/URL]
W Poznaniu natomiast są maluszki z kupionej w sklepie zaciążonej samiczki, ale sami chłopcy zostali:
[URL]http://stowarzyszenieprzyjaciolszczurow.pl/viewtopic.php?t=4022[/URL]
No i tak naprawdę ciągle są ogony potrzebujące pomocy... okresowo wysypy albinosków, schroniskowce czy pozostawiane w lecznicach, sklepach zoo czy na świeżym powietrzu :( Spokojnie Twoja koleżanka znajdzie u nas nowych przyjaciół :)
Na forum SPS trzeba się rejestrować, inaczej nie widać treści ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

A o to Kazan... Zdjęcia z zeszłego roku. Chciałabym żeby znów był takim, radosnym psem jak wtedy...

Na ostatnim Julka jako bonus :)



[IMG]http://filumlanae.blox.pl/resource/kazan2.JPG[/IMG]

[IMG]http://filumlanae.blox.pl/resource/kazan1.JPG[/IMG]

[IMG]http://filumlanae.blox.pl/resource/kazan4.JPG[/IMG]

[IMG]http://filumlanae.blox.pl/resource/kazan3.JPG[/IMG]

[IMG]http://filumlanae.blox.pl/resource/kazan5.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii'][B]Dada M[/B] [B]- [/B]znalazłam w Krakvecie taniej karmę którą je Twoja sunia - 207 zł za 12 kg, a przesyłka gratis. Może Ci się opłaci tam kupować ;)[/QUOTE]

Nie zamawiam w Krakvecie po tym jak oszukali Lennona i Grubcia, i ogólnie po całym zamieszaniu z dostarczeniem karmy do Mielca.
Ale dzięki za informację ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada M']Nie zamawiam w Krakvecie po tym jak oszukali Lennona i Grubcia, i ogólnie po całym zamieszaniu z dostarczeniem karmy do Mielca.
Ale dzięki za informację ;)[/QUOTE]

na allegro tez jedna z tanszych opcji na rynku - royal canin 12 kg.
Witam i kciuki trzymam.
Zaszczurzeni także są z Wami [B]Ajlii[/B]
a dla Kazana buziak w nochal!

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki Dogomaniackie i Szczurnięte...

Serdecznie Wam dziękuję. Kazan dostał już tyle deklaracji pomocy, że karmy starczy mu najbliższe miesiace :) Spokojnie uzbiera się dwa wory jedzenia, nie wiem jak mu to "dawkować", ale z pewnością starczy mu na długo.
Dziękuje... choć czuje sie głupio, bo to moim psim obowiązkiem jest zapewnić byt zwierzakom które są członkami mojej rodziny. Odzew pomocy bardzo mnie zaskoczył... i chyba przerósł, niespodziewałam sie takiego - naprawdę bardzo, bardzo dziękuję... Napisałam post, bo liczyłam na to że komuś coś zostało po psiaku... a dostaliśmy tak dużo wsparcia... nie wiem jak sie odwdzięczę...
Mam nadzieję że jesienią, jak zacznę znów pracować, będę mogła pomóc innym psiakom (wakacje to w moim zawodzie martwy sezon po prostu). A narazie dziękuję..., i proszę... dla Kazana już wystarczy karmy, można pomóc innym psiakom. Mój Kaz dzięki Wam będzie zaopatrzony w specjalistyczną karmę i leki na długo... wystarczy... Same wiecie, ciągle są psy w potrzebie, a Kazan już dziękuję - dzięki Wam będzie najedzony, zadowolony i mam nadzieję że będzie się czuł coraz lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']zapisuje....[/QUOTE]
Ellig, czułam, że się pojawisz:), już z Wunią rozmawiałam o jej obronie no i o tym co na dogo było, jak zakuwała - ma jeszcze 5 kg hillsa z Twoich wcześniejszych wysyłek i jak będę jechała po szczurki (mam nadzieję) to przerzucę albo mój TZ zawiezie, jakby znalazł się lepszy DS, tak czy siak we wtorek.

Ajlii - nie utrudniaj;) - karma to nie wszystko, potrzebujesz jeszcze na leki przecież.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Dokłądnie :) Nie utrudniać prosze, bo wtedy czekają Cię konsekwencje :D[/QUOTE]
O, tak:)
Kazan ma łepetynę we wzorek jak Lakuś. To pierwszy wątek, na który wlazłam po śmierci Luckiego i okazało się to terapeutyczne:) No i Ty, kochana odrobaczuś:evil_lol: tak pięknie przyspamowałaś u Portosika, że aż muszę podziękować:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']O, tak:)
Kazan ma łepetynę we wzorek jak Lakuś. To pierwszy wątek, na który wlazłam po śmierci Luckiego i okazało się to terapeutyczne:) No i Ty, kochana odrobaczuś:evil_lol: tak pięknie przyspamowałaś u Portosika, że aż muszę podziękować:diabloti:[/QUOTE]

A jak, musialam ciut pospamować u znajomych :) przynajmniej nie dostałam po głowie :) :)

Link to comment
Share on other sites

W pierwszym wątku robię rozliczenie...

Jak zajrzałam dziś na konto to przeżyłam szok... dziękuję Wam wszystkim! Dogowym ciotkom Kazana i moim kochanym szczurniętym za pamięć o moim psie :)
Aż się muszę zapytać - czy którakolwiek osoba która dorzuciła cegiełkę dla Kazana, została kiedyś obwarczana przez gnojka...? Dla nieznających Kazana - to pies który uwielbia straszyć osoby które się go boją... ;)

Wystarczy i na karmę i na leki i jeszcze dodatkowe badania!

A od Kazana... dziś powitał mnie szczekaniem, skakaniem i merdaniem ogona. Dla mnie to jakiś znak - najczęściej jak wracam leży w kącie i tylko patrzy... On też już wie, że będzie coraz lepiej :)))


I chciałam coś jeszcze napisać... Dziś rano wieźliśmy z mężem taką małą, kudłatą psią staruszkę. Była tak koszmarnie zaniedbana, pozbawiona pomocy, że nie miała już mordki - tylko jedną wielą ropiejącą ranę! Żywcem zjadały ją robaki. Weterynarz z ponad 20 letnim doświadczeniem powiedziała że NIGDY nie widziała psa w takim stanie... Podejrzewa jeszcze ropomacicze. Ale sunia bardzo walczy o życie...
Jeśli chcecie pomóc, to proszę Jej... Kazan już otrzymał tak dużo, że naprawdę wystarczy mu na długo...
Tu wątek sunii: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188292-Ślepa-sunia-rozdrapuje-sobie-mordkę-Jest-już-transport-i-DT!-Wawa-na-konsultację-vet[/URL]
Zrobiłam jej zdjęcie komórką, ale nie oddaje koszmaru który przeżyła... Nie widać larw much sypiących się z ran nad oczami, i na grzbiecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii']

Rozliczenie Kazanowej wątroby ;)
30 zł - od Beaty G. (nie wiem jaki nick...)
30 zł - od Ewanki
100 zł - od mmd
20 zł - od obraczus87
30 zł - od agusiazet
15 zł - od grzenka
20 zł - od dorota1
250 zł - od szczurniętych

łącznie: 495 zł :crazyeye:

wydatki: 0 zł (narazie ;) )

Plus karma od Malibo57 :)[/QUOTE]

Beata G. to ja.... na pewno napisałam nick na przelewie, ale może jakieś skróty stosują w banku :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...