Jump to content
Dogomania

Kazan prosi o resztki karmy typy hepatic (Warszawa)


Recommended Posts

[quote name='mmd']Szczurki mają się doskonale.[/QUOTE]

No to się bardzo cieszę :)

W tej chwili mamy wysyp labinków - kapturki i albinoski. Ok. 120 ogonów. Same chłopaki, z opcją obcięcia jajek. Łódzkie szczurzynki nie były by zainteresowane przystojnym kastracikiem...? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eeee... normalnie ;) prosty, szybki zabieg. A w nagrodę możliwość chędożenia szczurzynek do końca życia...

Nasza weterynarz i mysza wykastrowała... szczur to już żadne cudo ;)

I niestety, w przypadków szczurów taka jest prawda - każdy kastrat ma o wiele większe szanse na domek niż pełno-jajeczny szczur. Wiele osób boi się łączyć męskie stada, a kastracik jest zawsze przyjmowany przez szczurze dziewuszki z otwartymy łapkami (i strzygającymi uszkami - objajem indukowanej rujki na widok samcola) :D

Link to comment
Share on other sites

OMG:) ja nie wiedzialam,ze mikrojajka szczurkow tez sie tnie hahhahaa:)
Babcie,dziadzia na kolano i lanie:)ja wiem,oni nigdy tego nie pojma,ze sucha jest ok:)
Babcia mojego meza jest bardzo fajowska babcia,ale zawsze podczas wakcji w pl,moj bulion tyje jakies 5 kg w 3 tyg:)i na dodatek babcia notorycznie lamie zakaz i karmi ja kurczakami,kielbaska,makaronem,psim przysmakiem,wolowinka itd........a bulion nie moze tego jesc absolutnie bo jest alergikiem i pozniej peka jej skora i nie chodzi:(......no to jak przestaje chodzic to babcia wtedy placze,ze Lola nie chodzi,a ja jej wtedy mowie,ze to babacia jej to zalatwila i wtedy babcia juz bardzo placze;)i mowi,ze to nie do pojecia i w glowie sie nie miesci,zeby pies na diecie byl;)skandal:)

Link to comment
Share on other sites

Szczurze jajca to nie są takie małe wcale... szczególnie kawalerów którzy ważą 0,5-1 kg (a ja mam i takich ;) ).

Jeszcze jutro zawieziemy Lunę na kontrolę i zawijamy się do domu. Babcia uparcie wciela w życie plan utuczenia mixa charta... i obawiam się że może jej się to udać... Jak się okazało Julka je swoją michę, dojada po Lunie i jeszcze dostaję porcyjkę dobrych rzeczy tak "od serca". Dobrze że nie ma żadnych sensacji po tym wszystkim... Kazan już zostawiony w spokoju (tzn. na pastwę suchej karmy... bidulek... ;) ).


Lolalola - uwielbiam bulki! Nasza wetka miała kiedyś przesympatycznego buleczka, który sprawił że się w nich zakochałam.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/189197-kurs-szydełkowania-na-pomoc-psom-i-szczurom-(Warszawa-25.07)?p=15040556#post15040556[/URL]

Kazan zaprasza na kurs szydełkowania :) Na pomoc labikom z SPS i psom z Kundelkowej Skarbonki...

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/189215-Zwoleń-Radom-pobity-wyrzutek-z-olbrzymim-ropniem-prosi-o-każdą-pomoc!?p=15042127#post15042127[/URL]

Kazan znów prosi... dla kolegi Kajtuna: o pomoc finasową, pomysły, dobre słowo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']ohoh fanki bulek i bulkow sie zebrały :)
my jutro wazymy Miske i obcinamy pazury, babcia ja niemozebnie zapasa... :/
ja nie wiem jak w takim kurduplu sie tyle miesci.
dla kazanka jak zwykle buziole w nochol, dla Julki..hmm bo ja wiem? jej i tak nic i nikt nie zaspokoi :D[/QUOTE]


Ale Miśka to na bulka raczej nie wyrośnie... chyba :/

Link to comment
Share on other sites

Bulcie sa takie smieszne,ze umieram od rana ze smiechu......co robi Lola?????jak za dlugo siedze przy laptoku to Lola wchodzi mi na szyje i wisi jak etola z lisa:)pozniej zgrabnie zeslizguje sie na bok i lapa wali w klawiature:):)tak wlasnie robi:)i mruczy mi za uchem i wzdycha i komediuje jak sie patrzy a jak juz odloze laptoka to smig na podloge,2 fikoly,rozped jak sie patrzy i bum w sciane:)

Link to comment
Share on other sites

A ja chciałam zapytać może ktoś ma jakieś resztki karmy RC gastro intestinal?? Moja sunia (staruszka ) może jeść tylko taką , do tego mnóstwo drogich leków i nie stać mnie w tej chwili żeby jej taką kupić , może ktoś ma do odsprzedania taniej , albo do oddania jakieś resztki??

Link to comment
Share on other sites

Kazan otrzymał od szczurniętych jeszcze 65 zł - tą sumę przekazał na pomoc koledzie Kajtunowi [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189215-ZwoleĹ„-Radom-pobity-wyrzutek-z-olbrzymim-ropniem-prosi-o-kaĹĽdÄ…-pomoc!?p=15056723#post15056723[/URL]

Serdecznie dziękuję :)))

Link to comment
Share on other sites

U Kazana zasadniczo dobrze... No może ostatnio ma humor pakować mi się do łóżka, czego absolutnie psom nie wolno - ale Kaz nie uznaje zasad które mu nie pasują ;)
Poza tym przyzwyczajamy się do komfortu: brak wymiotów, brak załatwiania sie w domu, brak patologicznego apetytu. I doskonały humor przez większość czasu. Wskakuje też na okno powyglądać (spokojnie, to parter i szerokie parapety), czego dawno już nie miał siły robić. W tej chwili nie bierze żadnych leków prócz osłonowo esseliv! Nie ma bóli brzucha i skurczów :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii'] I doskonały humor przez większość czasu. Wskakuje też na okno powyglądać (spokojnie, to parter i szerokie parapety), czego dawno już nie miał siły robić. W tej chwili nie bierze żadnych leków prócz osłonowo esseliv! Nie ma bóli brzucha i skurczów :)[/QUOTE]

SUper !!!! Bardzo się wszyscy cieszymy :) zadowolony pies to największy skarb :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wolno im spać w łóżku, bo są upierdliwe ;) Przytulanki w upały, podsuwanie dupska do drapania w środku nocy i takiem tam ;)
Jak się Kaz pakuje, to zaraz i Julka (bo ona wiadomo... wszystko musi BARDZIEJ). Kto mu u mnie nocował, albo miał tą wątpliwą przyjemność przechowywać moje rozpuszczone gnoje - to może się wypowiedzieć w temacie :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...