Jump to content
Dogomania

Abi ... ma dom !


Estrella

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dineh, Cudak, Ariada - dziękuję, że jesteście:loveu:

Kamila - ogłoszenia zrobimy, kiedy chłopak będzie już w hotelu.
Nie wiem ile trzeba zapłacić za transport, zaczekajmy aż wejdzie Lazy.

A ja dalej biorę się za rozsyłanie pw z zaproszeniami do naszego słodziaka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']podajcie konto na pv[/QUOTE]
dziękujemy:loveu:
[B]furciaczek[/B] - ja z kontem nic nie wykombinowałam, możemy zbierać na Twoje ?:oops:

Kamila zrób aktualizację z wpłatami
[B]stałe[/B]:
10zł - beataczl
10zł - dudson13
20zł - furciaczek

zgadza się cioteczki ?

Link to comment
Share on other sites

Koszt transportu to ok.70 zł. Czy ktoś z Was ma klatkę do przewozu psa, albo wie gdzie taką można pożyczyć??? Nic nie wiadomo o psie, boję sie go w ciemno brać i wieźć.
Kto go ze schroniska odbierze i weźmie na siebie? Czy wszystko jest ustalone? Dopiero w piątek pod wieczór będę wiedzieć czy mogę jechać w sobotę czy muszę to odłożyć do niedzieli (mąż może pracować), więc pytanie czy w niedzielę można go zabrać ze schroniska a jak nie czy ktoś może go jeden dzień przetrzymać u siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']Kto go ze schroniska odbierze i weźmie na siebie? Czy wszystko jest ustalone? Dopiero w piątek pod wieczór będę wiedzieć czy mogę jechać w sobotę czy muszę to odłożyć do niedzieli (mąż może pracować), więc pytanie czy w niedzielę można go zabrać ze schroniska a jak nie czy ktoś może go jeden dzień przetrzymać u siebie.[/QUOTE]
Zapytam się ciotek, które tam bywają o tą niedzielę, czy można go zabrać.
klatka, klatka - też popytam na pw. :shake:

Ja tutaj już pomóc nie mogę, bo jestem ze Słupska, trzeba poprosić o pomoc szczecinianki :-(

[B]furciaczek[/B] - bardzo, bardzo dziękuję!:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

wooow! [B]furciaczek [/B]:loveu::loveu::loveu:

Lazy - w niedzielę spokojnie można odebrać psa. Schronisko otwarte jest od 9.00 do 16.00
Paulina, a nie mogłabyś go odebrać ze schroniska i od razu zawieźć do hotelu ?:oops:

Kamila - Abi bardzo ładne i pasuje do chłopaka! :loveu:

A i cioteczki, beataczl przypomniała mi o opłacie schroniskowej, którą pominęłyśmy w wydatkach. Patrzę na cennik i za psy powyżej 5lat biorą 40zł :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']wooow! [B]furciaczek [/B]:loveu::loveu::loveu:

Lazy - w niedzielę spokojnie można odebrać psa. Schronisko otwarte jest od 9.00 do 16.00
Paulina, a nie mogłabyś go odebrać ze schroniska i od razu zawieźć do hotelu?:oops:

Kamila - Abi bardzo ładne i pasuje do chłopaka! :loveu:

A i cioteczki, beataczl przypomniała mi o opłacie schroniskowej, którą pominęłyśmy w wydatkach. Patrzę na cennik i za psy powyżej 5lat biorą 40zł :-([/QUOTE]

Jeśli chodzi o opłatę schroniskową, to również porozmawiaj o tym w TOZie - z Moniką, albo z Julią - możesz się powołać na mnie :).
My amstaffy adoptujemy na TOZ, a potem szukamy im domów - mamy dzięki temu wpływ na wybór domu, robimy wizyty przed - i poadopcyjne, mamy kontakt z ludźmi i przy okazji - omijamy też tym samym opłatę schroniskową, a pieniądze możemy wykorzystać np. na karmę czy wyprawkę dla psiaka ;)
Z resztą, zaraz sama napiszę do koleżanki z TOZu, czy w tym przypadku nie mogliby pomóc, bo nie wiem, czy każdego psa można adoptować ze schroniska na TOZ.

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka bardzo Ci dziękujemy:loveu::loveu: [COLOR=Gray]Aż mi wstyd przez te nasze sprzeczki[/COLOR] :oops:
W takim razie zaczekam na info od Ciebie i najwyżej wtedy skontaktuję się z TOZem.

Cajus - to ja dziękuję za przybycie:loveu:

Kamila - tak, tak. Abi, to strzał w dziesiątkę! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilqax95x']no mi też się wydaje że [B]TOZ[/B] pomoże :)
więc co[B] Abi[/B] może zostać ??[/QUOTE]

Zobaczymy ;) Szczeciński TOZ to cudowni ludzie, jeśli mogą pomóc, to z pewnością nie odmówią :) Ale nie są wszechmocni, więc poczekajmy na odpowiedź ;)


[quote name='Estrella']Agnieszka bardzo Ci dziękujemy:loveu::loveu: [COLOR=Gray]Aż mi wstyd przez te nasze sprzeczki[/COLOR] :oops:
W takim razie zaczekam na info od Ciebie i najwyżej wtedy skontaktuję się z TOZem.

Cajus - to ja dziękuję za przybycie:loveu:

Kamila - tak, tak. Abi, to strzał w dziesiątkę! :)[/QUOTE]

Jakie tam sprzeczki, po prostu wymiana zdań ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']
W takim razie zaczekam na info od Ciebie i najwyżej wtedy skontaktuję się z TOZem. [/QUOTE]

No to mamy już info:)
TOZ oczywiście pomoże, moja koleżanka prosi tylko o numer do osoby, która zajmuje się całą "operacją". Podałam jej na razie numer do Lazy, i może jeszcze do Ciebie, Estrella?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...