Jump to content
Dogomania

Abi ... ma dom !


Estrella

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Estrella']jestem w trakcie rozsyłania wątku..

[B]kycia[/B] (:loveu:) - jak tam z wizażem ? Dodałaś/dodasz chłopaka ?[/QUOTE]

napisala mi na PW zeby przekazac Underci, bo jest na chwile z doskoku ... a z Undercia zalozyly razem ten watek na wizazu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zeberka4']mam nadzieje maluchu ze jutro nie usniesz na zawsze...![/QUOTE]
ja tej nocy nie wytrzymam!

Kamila jak będziesz coś wiedziała - od razu pisz!!:placz: jak możesz to nawet sms-a wyślij ([I]602 586 255[/I])
Trzymaj się słodziaku:-(

Link to comment
Share on other sites

ciotki mam ważną informację ;)
nie wiem, co się dzieje z psiakiem, ale za tydzień [COLOR=Gray]----[/COLOR] zwolni się jedno miejsce w [COLOR=Gray]hotelu[/COLOR], które wstępnie zaklepałam, ale potwierdzę, to dopiero, kiedy będziemy miały pewność, że nie uśpili naszego miśka..
nie wydaje mi się, żeby coś zagrażało życiu psiakowi przez ten tydzień, dlatego przez te kilka dni będziemy mogły zbierać pieniądze na hotel. [200zł/mies., nie wiem jak z karmą(?)]

co o tym myślicie ? jeśli z czymś się nie zgadzacie, macie jakieś wątpliwości, to piszcie.. ale przecież wszystkie wiemy, jak trudno jest z jakimkolwiek DT..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilqax95x']no tak tylko z kąt brać 200 zł miesięcznie choć to i tak mało :( ale jednak dużo[/QUOTE]

Napewno sie uda uzbierac te 200zl!!
Biorac pod uwage ze sporo ludzi na dogo taka kwota jest calkiem realna...baa gdyby dla ktoregos z moich podopiecznych byla taka cena to bym skakala z radosci ;)
Napewno miesiecznie cos dorzuce dla chlopaka...kiedy beda wiesci o nim??

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedno. Kamila wspominałaś coś o leczeniu psa - możesz dokładniej ? Bo my nic nie wiemy, co mu jest.. a leczenie trzeba kontynuować, co się wiąże z kolejnymi kosztami.. no wiemy tylko tyle, że ma rany i coś z oczkami.

jeśli coś pominęłam, to przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']I jeszcze jedno. Kamila wspominałaś coś o leczeniu psa - możesz dokładniej ? Bo my nic nie wiemy, co mu jest.. a leczenie trzeba kontynuować, co się wiąże z kolejnymi kosztami.. no wiemy tylko tyle, że ma rany i coś z oczkami.

jeśli coś pominęłam, to przepraszam.[/QUOTE]

jeszcze nie widziałam psa na żywo i wątpię bym go zobaczyła po w tym tygodniu wyjeżdżam...
zastanawiałam się czy to są razy postrzałowe bo u nas są myśliwi oczywiście ale na zdjęciu widząc że to nie jest rana postrzałowa (choć zdjęcie może mylić) też myslałam ze go pogryzło "coś" i mógł się błąkać a że muchy już się dobierały do ran to takie się właśnie zrobiło
a oczy też ze zdjęcia takie białe są trochę i chyba ropieją ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...