Jump to content
Dogomania

Abi ... ma dom !


Estrella

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lazy ja szukam takiego śmiesznego kudłatego (biszkoptowo-białego) kundelka. Zaginęła na Bezrzeczu, ale teraz to już chyba w centrum jest bo ostatnio była widziana w okolicach Bogumiły. :( Wątek jest w zaginionych...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Poszlo :)

Wieczorkiem dam znac czy cos dzisiaj wplynelo.

Czy wszystko jest ustalone w sprawie odbioru Abiego?[/QUOTE]

dzieki, zaraz wplace przez internet, bedzie dzis na pewno na koncie

wszystko ustalała Estrella z TOZ em, wiem tylko to co na watku pisze....na pewno udalo sie Jej dodzwonic do kolezanki Agnieszki
myslalam, ze TOZ przejmie na siebie psa , i przejmie , ale czytam, ze potrzeba osoby do adopcji ...
jesli sie taka nie znajdzie to nie wiem... moze [B]some[/B] bys sie zgodzila w ostatecznosci, zeby ratowac sytuacje, gdyby do soboty nikt sie nie podjal?
mam nadzieje, ze ktos nam pomoze
ja z Pomorskiego, Estrella ze Slupska...za daleko...

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny ja bym się podjęła ale mnie po prostu wtedy nie ma w Szczecinie! bez tego Abiego nam nie wydadzą, raczej udało mi się załatwić zgode kierowniczki ale potrzebujemy konretną osobę do adopcji i ja te dane musze przekazać do schronu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='some']dziewczyny ja bym się podjęła ale mnie po prostu wtedy nie ma w Szczecinie! bez tego Abiego nam nie wydadzą, raczej udało mi się załatwić zgode kierowniczki ale potrzebujemy konretną osobę do adopcji i ja te dane musze przekazać do schronu[/QUOTE]
no tak,rozumię.

skontaktuje sie teraz z Estrella w sprawie osoby do adopcji

Link to comment
Share on other sites

Atomowka - nie ma problemu, bazarek może zaczekać.

Gorzej ze stałymi wpłatami.. Wysłałam masę zaproszeń, ale chyba trzeba jeszcze więcej:-(

Na razie nie znalazłam żadnej ciotki ze Szczecina, która mogłaby nam pomóc.. Wszystkie zajęte :-( Pytam dalej.

I nadal nie wiem, co z deklaracją [B]ANETTTY[/B], pisałam pw - nie dostałam odpowiedzi..

Link to comment
Share on other sites

Czy wyjazd jest aktualny? Ciężko wszystko jakoś idzie...muszę wiedzieć co i jak, bo próbuję mój wyjazd po Gobiego dostosować do Albiego. Jeżeli w ten weekend nie damy rady wszystkiego zorganizować to może warto przełożyć to na później? Jakiś transport na pewno się znajdzie (mam taką nadzieję).

Brakuje mi koordynatora całej akcji tutaj na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Mam wymiary jakie max może mieć klatka (chyba im większa tym dla psiaka lepiej, co?).
Wysokość: 75 cm
Szerokość: 105 cm
Długość: 150 cm
Wyjazd mógłby być albo w sobotę ok.15 (i to była chyba najlepsza wersja) albo w niedzielę z samego rana. Myślałam też o jutrzejszym popołudniu, ale raczej ta opcja odpada.

Czekam na jakieś konkretne informacje co do tego, kiedy można odebrać klatkę oraz Abiego.

Link to comment
Share on other sites

dostałam odpowiedź od tysiek :loveu::loveu: Że też nie pomyślałam o niej od razu :evil_lol:
[QUOTE]1. W schronisku znają mnie dość dobrze - przynajmniej część osób z personelu (niektóre mogą być negatywnie nastawione) - nie jestem pewna, czy nie stałoby się to przeszkodą w adopcji Abiego...
2. Obecnie w schronie nie ma "stałych" wetek, bo obie są na urlopach - to na korzyść dla Abiego.
3. Jeśli jest zgoda kierowniczki na wydanie psa, a rezydująca wetka jest jej "posłuszna" - to szanse powodzenia akcji są duże :smile:

Podsumowując: jestem w sobotę w Szczecinie, jeśli nie znajdzie się lepszy kandydat na opiekuna psa...[/QUOTE]Ale oczywiście dalej będę pisać do szczecinianek ;)

Lazy jak ustalicie godzinę, to daj znać Monice (z TOZu) i tysiek, ok ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dudson13']Kochani, chciałabym swoja deklaracje wplacic za kilka miesiecy z gory, ale na razie nie ma hoteliku jak widze, to moze od sierpnia zaczynamy wplaty. Prosze o nr konta na pw[/QUOTE]

Hotelik jest juz zaklepany, trzeba tylko dograc kwestie transportu i odbioru ze schroniska :)
Juz wysylam Pw, dziekujemy:)

Link to comment
Share on other sites

[B]furciaczek[/B] - w aktualizacji zapisuję czyje wpłaty doszły, przy Twoich stałych deklaracjach też zapiszę, że doszło za liepiec, ok ? Żeby nie robić zamieszania. Czy wolisz jakoś inaczej ?
A jednorazowe na transport, to dopiero kiedy wpłacisz do Lazy, tak ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']dostałam odpowiedź od tysiek :loveu::loveu: Że też nie pomyślałam o niej od razu :evil_lol:
Ale oczywiście dalej będę pisać do szczecinianek ;)

Lazy jak ustalicie godzinę, to daj znać Monice (z TOZu) i tysiek, ok ?[/QUOTE]

Nie znam ani tysiek ani Moniki...:(mogę mieć więc problem z kontaktem. Chyba, ze ktoś mnie poratuje jakimiś namiarami.
Myślę, ze wyjazd bedzie w sobotę (popołudniu może będzie nieco chłodniej dla psów - klimatyzacja w aucie niby działa, ale mimo wszystko). Nastawcie się na zabranie psa ok. 15 w sobotę.

Link to comment
Share on other sites

Tu Monika - jutro sprawdzę wymiary klatek, które mamy i którąś dopasujemy, myślę Lazy, że mogłabyś odebrać ją w sobotę przed wizytą w schronisku, co Ty na to? OK, to w takim razie na godzinę 15 umawiam kogoś z wolontariuszy by poszedł z Wami do schroniska.
Pojawiły się głosy, że pies jednak jest na leczeniu i mogą go nie wydać. Ja dzwoniłam do schroniska dwa razy i dwa razy usłyszałam, że jest do wzięcia, ale później odwiedziła nas some, która przyszła prosto ze schroniska i mówiła, że jednak są jakieś wątpliwości ze strony schronu i że sami nie wiedzieli o jakiego psa chodzi i czy nie przebywa na leczeniu. :shake:

Link to comment
Share on other sites

do tysiek możesz na pw napisać. Jej profil [URL]http://www.dogomania.pl/members/106993-tysiek[/URL]
a do Moniki mogę dać Ci numer na pw. Nie zawsze może odebrać, ale po którejś próbie, na pewno się dodzwonisz :)

[B]edit[/B]
szczecinianka - byłaś szybsza.

to niedobrze.. co to za ludzie, strasznie niezdecydowani :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella'][B]furciaczek[/B] - w aktualizacji zapisuję czyje wpłaty doszły, przy Twoich stałych deklaracjach też zapiszę, że doszło za liepiec, ok ? Żeby nie robić zamieszania. Czy wolisz jakoś inaczej ?
A jednorazowe na transport, to dopiero kiedy wpłacisz do Lazy, tak ?[/QUOTE]

Tak moja deklaracje stala wpisz, a za transport jak przelew dojdzie do Lazy :)


Dziewczyny, tak z wlasnego doswiadczenia mysle ze lepiej zeby w sprawie psa ze schroniskiem kontaktowala sie jedna osoba, jak co chwile beda dostawac telefony od roznych osob, kazdemu powiedza cos innego itd to zrobi sie mega zamieszanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...