Jump to content
Dogomania

Frania -w wymarzonym, dogomaniackim domu!


BoUnTy

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A po cholerę ma tutaj ze mną siedzieć. Bierzcie proszę z przymrużeniem oka to co on pisze, bo przekręca i jest niedoinformowany - o wielu rzeczach on nie wie...
Rzeczywiście ja nie wyrabiam czasowo, no ale pisze jak mogę często. no o ile mam coś do powiedzenia.
tutaj nie pisałam, bo skłaniam się ku temu aby Nefra została moim prywatnym psem.
Kiba bardzo polubiła nową koleżankę...

A Ciebie Ernii (boszzz cóż za debilny nick) ludzie tutaj znają z pogryzionej facjaty ;P

Link to comment
Share on other sites

[B]BoUnTy[/B] - spoko, każdego to czeka, spotykamy tu naszą rodzinę albo swoje dzieci - kolej rzeczy :lol: potrzebujemy nowych wolontariuszy :loveu: ! - jak zacznie zdradzać sekrety rodzinne to go przegonimy :evil_lol:, na razie jest oki :ylsuper:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']
tutaj nie pisałam, bo skłaniam się ku temu aby Nefra została moim prywatnym psem.
Kiba bardzo polubiła nową koleżankę...

[/QUOTE]ja stawiam, ze zostanie...wiem cos o tym;), ale nie zwalnia cie to od pisania :):P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOMA']chciałam przypomnieć, że przez mieszkanie [B]BoUnTy[/B] przewinęło się już tyle bid, że należy już chyba liczyć w tonach :evil_lol: - szkoda takiego obrotnego, skutecznego i mądrego DT :shake:[/QUOTE]

Dlatego negocjuje... szkoda mi Dt. A z drugiej strony szkoda mi Kiby, bo bardzo się z nią zżyła.

Link to comment
Share on other sites

Mówię, mama stara się mnie namówić, ale ja wytaczam kontargumenty - nie chce na stale 3 psa.
Nie mówiąc już o tym, że ona będzie się starzeć razem z moimi kundlami i ie będzie mnie stać zapewne na leczenie w tym samym czasie 3 psow, a wiadomo, ze niemal każdy starszy pies na cos choruje...

Link to comment
Share on other sites

Moj post zjadło i dopiero teraz zobaczyłam...
Pisałam, że dalej mam ograniczyć małej ruch, skakanie, nosić ją na rękach - to bedzie niezwykle trudne, no ale próbuje.
Lapy nie gipsujemy, nie bedzie też operacji, bo weterynarz [a to dobry diagnosta] powiedział, że to za mały piesek, młody, wiec jeszcze rośnie i kosteczki są malutkie - nie dosc, że operacja byłaby kosztowna i skomplikowana, to istnieje spore ryzyko, że po niej byłoby gorzej.

Link to comment
Share on other sites

Dość żywiołowa? Toż to chodzący tajfun! Gryzie moją Kibusie ciągle. Ukryje się, zapoluje i ciągnie za ucho ;D
mamy dzisiaj w stadku jakiś nieżycik jelitowy - wszystko pod kontrolą, ale wszystko obsrane ;P
Nie wiem co zrobić z łapką, jak ograniczyć jej ruch. W klatce jej nie zamknę, bo wszyscy będą wiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Nefra normalnie wszła na balkon ,chciała podejść do Fanty i ją obwąchać ,a tu Fanta dostaje "szału" i ją zaczyna gryść , ale najmocniej ugryzła ją w luk brwiowy ma rane głęboką ale z niej nie krwawi a do tego łzawi , a ja nie wiem co zrobić ;/.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...