Jump to content
Dogomania

Jazzy - młoda haszczka potrącona przez pociąg - ma swój super domek !!


majuska

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo się cieszę,że Azji się tak poszczęściło!Właśnie wróciłam z moim haszczakiem,Czubim z placu zabaw dla psów i zaglądnęłam na stronę Omena,tam znalazłam Azję. Super, Jazzy,ale uważaj,bo mój też potrafi brać człowieka w rozum,jeśli chodzi o pieszczoty.To są straszne cwaniakiPowodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Od początku nazywaliśmy ja Jazzy (i tak nazwałem mój profil ;D) bo tak nazywała się nasza pierwsza suczka, która zginęła pod kołami samochodu. Do złudzenia przypomina naszą dawną Jazzy dlatego ta nazwa do niej pasuje ;D Z tymi zdjęciami tak zwlekam bo nie mam czasu ich porobić... Rano trzeba się zbierać do pracy, a wieczorem kiepskie zdjęcia wychodzą :P Porobię teraz kilka zdjęć i zaraz je wyślę do użytkownika, który parę dni temu zdeklarował się, że je wystawi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']jeśli możecie to zajrzyjcie do tej husky bez niczego...ma szczeniaka...[URL]http://www.dogomania.pl/threads/188157-Suka-mix-husky-szczenię-w-schronisku!-KALISZ/page4[/URL][/QUOTE]

Przeczytałam wątek suni ; rozumiem, że ma juz potencjalny domek, a szczenior pojedzie z matką na DT. Musze najpierw skontaktoac się z majuska i dopiero potem podejmiemy decyzję, której biedzie trzeba pomóc w pierwszej kolejności.

Link to comment
Share on other sites

Zaczekamy na majuskę co napisze ale wg mnie - to że Karol adoptuje sunie i zobowiązuje się do jej dalszego leczenia, nie ma wpływu na stary dług który trzeba wrócić Justynce bo przecież założyła swoje pieniądze za pierwszą operację. Miałysmy pomóc w odzyskaniu choć części fuduszy.
Chyba że o czymś nie wiem....

Link to comment
Share on other sites

Oki, już wiadomo, ze mamy do uregulowania dług za pierwszą operacje w wysokosci 400 zł. Obecnie na koncie Fundacji Adopcje Malamutów jest kwota 300 zł. W poniedziałek zostanie przelane jescze 60 zł. Będzie brakowało jedynie 40 zł do zamknięcia długu Azji vel Jazzy.
Wierzę, ze taką kwote dozbieramy.

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie witam. Jazzy zostaje u nas na stałe i zobowiącuję się tym samym opłacać wszystkie koszty związane z nią... nie wiem jak wygląda sytuacja z moim szefem apropo operacji, ale dalsze leczenie opłacam sam. Jeśli są jakieś pieniądze przeznaczone na Jazzy to proszę je wykorzystać, żeby pomóc innym hasiorom.
Pozdrawiam, Karol.

Link to comment
Share on other sites

Florentynka: uprząść wełnę z psa można nawet samemu, po necie jest sporo instrukcji jak to zrobić, nie trzeba też wcale jakiejś ogromnej ilości narzędzi tak właściwie. A jeśli sama nie masz czasu albo chęci, to można spróbować poprosić o to jakąś np. znajomą góralkę czy coś ;) jakoś bardzo się to nie różni pewnie od przędzenia z owcy, tyle, że wełna z psa nie jest taka łobkupana ani tłusta, więc nie trzeba tak czyścić ;) ja za jakiś czas zacznę testować robienie czesanki i przędzenie z mojej suczy ;)

A a propos suni to miło takie wieści słyszeć. A gdzie te zdjęcia? Ahhh niecierpliwość ;)

Link to comment
Share on other sites

Vlk - dzięki serdeczne za podpowiedź. w sumie wiem, że można samodzielnie, tylko że ja nie umiem, sprzętu nie mam i cierpliwości nie mam. Bo jak się ma zawód polegający na żmudnej dłubaninie manualnej ( między innymi) to hobby człowiek miewa zgoła inne ( na przykład takie, żeby się uwalić kółkami do góry i nic nie robić).
Góralki żadnej przędącej nie znam, poszukuję usilnie, acz bezskutecznie. Znalazłam za to forum bab co się pasjonują przędzeniem i będę je usiłowała w to wrobić - marnuje mi się olbrzymi wór cudownych wyczesków - miękkie, bez psiego smrodku, hypoalergiczne!

A jak się miewa Jazzy/Azja ( w skrócie Jazzja)? Jak łapka? I gdzie te zdjęcia? Majuska je ze sobą zabrała na wakacje i się napawa w samotności...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...