Jump to content
Dogomania

Diesel w nowym domu, Janka też.


Agata69

Recommended Posts

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ilon_n']a w tej samem wsi, znaczy tam gdzie był złapany czy tam gdzie mieszkał ostatnio??[/QUOTE]
We wsi- Tam gdzie byl widziany od wczoraj kilka razy. Złapany został przy cmentarzu (inny kierunek teraz przybrał), a nie wiemy gdzie mieszkał wczesniej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kycia1']We wsi- Tam gdzie byl widziany od wczoraj kilka razy. Złapany został przy cmentarzu (inny kierunek teraz przybrał), a nie wiemy gdzie mieszkał wczesniej...[/QUOTE]

Kręci się kilka kilometrów od nas. W centrum jego zainteresowań jest duże gospodarstwo z psami, jedzeniem i piciem. Przechodził tam ok. 19,30 i kręcił się w nocy.
Jadę tam za czas jakiś na nocne czuwanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oliwkag2003']Kręci się kilka kilometrów od nas. W centrum jego zainteresowań jest duże gospodarstwo z psami, jedzeniem i piciem. Przechodził tam ok. 19,30 i kręcił się w nocy.
Jadę tam za czas jakiś na nocne czuwanie.[/QUOTE]
Moj Bidulek :(, głodny pewnie dzisiaj jest :(. jezdzcie i dajcie znac Kochana!

Link to comment
Share on other sites

Niekoniecznie. On nocą prawdopodobnie podejdzie do tego gospodarstwa najeść się i napić. Kuba tam pojechał. Gospodarz jest na wysokim poziomie: mam na myśli i kulturę osobistą, światopogląd itp. Powiedział, że naszykuje mu jedzenia. Jest bardzo chętny do pomocy, więc mamy szczęście. U niego jest mała młoda suczka, z która DIESEL rano hasał. Gospodarz go wołał, ale ON nie zareagował i pobiegł w pole.Powiem szczerze, że DIESEL upatrzył sobie niezłe miejsce-najładniejszy dom-pałac w okolicy. Część zabudowań jest z takiej czerwonej cegły, jak parkan na cmentarzu, skąd został zabrany i myślę, że to mogło wywołać u niego jakieś pozytywne skojarzenia. Cieszę się, że w ogóle zlokalizowaliśmy teren, po którym się porusza.To już coś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oliwkag2003']Niekoniecznie. On nocą prawdopodobnie podejdzie do tego gospodarstwa najeść się i napić. Kuba tam pojechał. Gospodarz jest na wysokim poziomie: mam na myśli i kulturę osobistą, światopogląd itp. Powiedział, że naszykuje mu jedzenia. Jest bardzo chętny do pomocy, więc mamy szczęście. U niego jest mała młoda suczka, z która DIESEL rano hasał. Gospodarz go wołał, ale ON nie zareagował i pobiegł w pole.Powiem szczerze, że DIESEL upatrzył sobie niezłe miejsce-najładniejszy dom-pałac w okolicy. Część zabudowań jest z takiej czerwonej cegły, jak parkan na cmentarzu, skąd został zabrany i myślę, że to mogło wywołać u niego jakieś pozytywne skojarzenia. Cieszę się, że w ogóle zlokalizowaliśmy teren, po którym się porusza.To już coś.[/QUOTE]
Jestem mega dobrej mysli:).

Link to comment
Share on other sites

Kuba nie wrócił na noc do domu. Cały czas do 7r ano przebywał w samochodzie na tej wsi, ale pies nie przyszedł do tego gospodarstwa. Nigdzie go Kuba nie widział. Rano ok. 6.30 zadzwonił do niego weterynarz z tej wsi i powiedział, że pies jest koło niego. Kuba podjechał, mówił do psa, ale ten uciekł w zboże. Zmarnowany niewyspany K wszedł do domu o 8-mej rano. Będziemy walczyć dalej.

Link to comment
Share on other sites

jejciu, jestem pełna podziwu dla Waszych starań i poszukiwań, dla waszej wytrwałości, twojej i Kuby. nie każdy byłby w stanie tak się poświęcić i całą noc czekać na psa gdzieś w obcym miejscu...
Żeby się Diesel znalazł, matko kochana trzymam za to mocno kciuki i myślami cały czas jestem z Wami. I wierzę tak jak Wy, że Diesel się znajdzie, żeby tylko wiedział jak bardzo mocno go szukacie i chcecie, żeby wrócił...
pozostaje nam tylko przesyłać do Was optymistyczne myślenie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...