Jump to content
Dogomania

Potrącona malutka suczka Pain , tydzień czekała na pomoc ! Ma dom


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oczywiście będziemy w kontakcie. Margo zachowuje się wspaniale, wszyscy się nią zachwycają i ciągle ją głaszczą czyli ma to co lubi najbardziej.
Biega jak szalona, nawet bawi się już piłeczką. Przez pierwszy dzień miała marny apetyt ale już nadrobiła. Zapewne za dużo wrażeń.
Była już na pierwszej wycieczce. Pani powiedziała, że pięknie jezdzi samochodem i się rozgląda jak dostojna dama pik.
W ostatnim czasie często zmieniała miejsce ale mam nadzieję , że szybko zrozumie , że to już ten dom na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania&Rudy']mam nadzieję, że paczka bazarkowa dojdzie przed weekendem, wysłałam w poniedziałek priorytetem, więc teoretycznie powinna była dojść wczoraj...[/QUOTE]

Jeszcze nie dotarła ale poczta tak ma..
Czekam z niecierpliwością bo terminy spłaty rachunków gonią.
Może ktoś jeszcze da radę wspomóc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_bubu_']Zapomniałam napisać o jeszcze jednej dobrej wiadomości. Przyszedł wynik hist-pat guzka . Jest łagodny , wszystko dobrze się skończyło :)[/QUOTE]

Ooo i to jest bardzo ważne info ! Dzięki Bubu !
A co do kosztów - może Fundacja wystawiłaby allegro cegiełkowe ze zdjęciami Abbi z leczenia, co ?

Link to comment
Share on other sites

Na dogomanii też zainteresowanie znika w momencie kiedy piesek ma już DS - bo wszyscy wolą inwestować w aktualnie potrzebujace ratunku, leczenia psy (choć niektórzy inwestują tysiace zł w budowanie kojców w cudzych hotelach za co nawet zniżki za hotelowanie psa nie dostają). To ja już nie wiem jak z tego długu się wykaraskać. Bo czarno to widzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia']Zorganizujcie bazarek. Zbierzcie rzeczy zbędne Wam i może ktoś będzie zainteresowany.Pomogę w bazarku.;)[/QUOTE]

Bubu, to co? Szukac jakichs fantów, też poszukasz, Zofia nam pomoże?
Będzie siara, zaraz wpadnie Wam w ręce kolejny pies po wypadku i w lecznicy usłyszycie forum ze dworum bo dług za Pain jeszcze nie spłacony ...

Link to comment
Share on other sites

mój dom niestety już wyczyszczony z bazarkowych rzeczy. Jak coś się pojawia to wystawiam na bieżąco.
Psiakom mającym już dom najtrudniej spłaca się długi. Tak jak dług Małej, wisi mi od dawna tyle , że w innej lecznicy.. [url]http://www.dogomania.pl/threads/179324-Potr%C4%85cona-ON-ka-MA-DOM-pozosta%C5%82-d%C5%82ug-2-000z%C5%82-[/url]!

Ale ostatnio to jakoś w ogóle kiepsko idzie, nawet z bezdomniakami. Maciuś i Fado z mojego podpisu też cienko przędą..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...