Jump to content
Dogomania

KLAN CZARNYCH czyli świat według JAMBI


jambi

Recommended Posts

[quote name='malawaszka'] sorki Jambi za prywatę :scared:[/QUOTE]

jakbys chciała u mnie majtkami handlowac to bym pewnie sie zeźliła, ale tak? nie mam nic przeciwko takiej prywacie :p

grejt...łumen, ja właśnie mówiłam o tym [B]czy psa juz namówiłaś, [/B]nie - czy rodziców namówiłaś na psa ;) żeby nie było tak, że rodzina zgode wyrazi, a pies z tych co kota zeżre bo go nikt o zdanie nie pytał ...

tyle, że to nie do końca jest tak, że kot i pies zapałają do siebie od razu wielka miłością :)

Gdy w domu pojawił się Michał, siedmioletnia wówczas Joko, wcale nie pokochała go od razu, wręcz przeciwnie, przez 2 tygodnie były nieustanne gonitwy kota, a kot koczował w łazience, potem nagle odmiana - wspólne leżakowanie, przutylanie, wylizywanie - na wszystko trzeba czasu

Link to comment
Share on other sites

ah... sorki źle przeczytałam :oops: pies raz miał do czynienia z kotem i do niego bardziej z ciekawością podszedł i go powąchał lecz wolałam nie ryzykować bardziej bo kot był wielki i rozpieszczony, a ja nie chciałam aby mój pies miał podrapany nos w najmniejszym wypadku. Nie jest to typ zjem cię jak cię widzę :D Myślę że nie będzie miała nic przeciwko nowemu towarzyszowi w domu, bo nie jest rozpieszczoną jedynaczką bo jak była mała to były dwa dobermany w domu, przez co także nie boi się największego doga na spacerze :shake: oczywiście wiem że najpierw zwierzaki muszą się "dotrzeć" i od razu nie jest to wielka zgoda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']
Gdy w domu pojawił się Michał, siedmioletnia wówczas Joko, wcale nie pokochała go od razu, wręcz przeciwnie, przez 2 tygodnie były nieustanne gonitwy kota, a kot koczował w łazience, potem nagle odmiana - wspólne leżakowanie, przutylanie, wylizywanie - na wszystko trzeba czasu[/QUOTE]

ja to chyba nie dożyję takiej odmiany:watpliwy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']chcialam powiedziec zem juz wymodzila opowiesc krotka w sprawie wypowiedzi ksiedza proboszcza
jak kto chce to zapraszam do siebie.

a cozes to wymyslila slonce moje ??? wedle czego???
teraz to mnie ciekawosc zezre hihihi[/QUOTE]

byłam, czytałam :p i już Ci napisałam :lol:

co wymyśliłam? eeee, teraz to juz nieaktualne jest! :eviltong: ale zdradzić moge ;)

taką miałam malutką myśl, w związku z tym co napisałaś wczesniej : [COLOR=darkgreen]" .... [I]tego ciutkie moge popisac[ a nie bedzie to tak fajnie opisane jak u ciebie][/I] ..."[/COLOR] , że zawsze możemy to napisac wspólnymi siłami :evil_lol: w sensie - Ty piszesz, ja Ci dorabiam "atrakcje literackie" - myśl wzięła się stąd, że dziś koleżanka poprosiła mnie, żebym pomogła jej pisac książkę :cool3: w sensie, ona ma temat, materiał, ale twierdzi, że jej sie podoba mój sposób i styl pisania - pomyślałam więc, że czemu nie, spróbuję na Tobie Tekla :evil_lol:

Ale po Twojej opowiastce stwierdzam - nie ma po co :lol: szczerze mówię - to co napisałaś i jak napisałaś strasznie mi się podobało! :klacz: naprawdę, fantastycznie mi sie to czytało i to Ci własnie napisałam :p

Link to comment
Share on other sites

dzieki !
szkoda chyba zes wczesniej mi tego nie napisala moze byloby ....jednak fajniej napisane , z wieksza doza hmoru literaciego no i bezsprzecznie lepiej stylistycznie

ale jest jak jest a ciezko tez opisywac cos czego sie nie przezylo, bo ja bym nie uwierzyla gdybym ino przeczytala a nie miala mozliwosci wczesniej tego ogladac , to byloby ciezkie do wyobrazenia dla mnie przynajmniej hihihi i kiedys

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Ja nie wiem czemu Ty nie piszesz tekstów sznupkom do ogłoszeń adopcyjnych?[/QUOTE]

ja tez niewiem :niewiem:

może dlatego, że znacznie łatwiej wychodzi mi "poprawianie cudzych tekstów" ? no nie, raczej chodzi o to, że ja nie bardzo takie rzewne teksty w stylu " opowiem Ci historie o ... " albo "jestem maleńką suczką...",

raz pisałam razem z Waszką, apel... do miłośników sznaucerów.... sama sie popłakałam jak to pisałam... a na nich nie zrobiło wrażenia :roflt:

kurde, w sumie niewiem, moge pisać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']lilo, a gdzie Ty mieszkasz? no jeśli w Wawce to bez problemu Ci powiem, albo nawet kupię, a jesli nie w Wawce, to albo poszukasz u siebie, albo ja Ci kupie i jakoś to zrobimy ;)
to jest preparat [B]CTC[/B] Spray - zawiesina w aerozolu do stosowania zewnętrznego dla bydła, owiec i świń - zasusza i leczy, ja zapłaciłam raptem 37 zł - ale to jest duże opakowanie... tylko labrador będzie dość niezwykle wyglądał z niebieskimi nogami :lol:

[/QUOTE]

Jambusiu jestes kochana , ja mieszkam w Tarnowie ale napisze do siostry nazwe tego leku moze w Wiedniu uda sie jej dostac a jak nie to bede sie do Ciebie usmiechac a w zamian za przysluge dorzuce pare groszy dla bidy jakies :) on jest czarny to nie bedzie zle ... myslisz ze sznupek lepiej wyglada ??:P

Link to comment
Share on other sites

dobra, to w razie czego sie usmiechaj ;) a jak on czarny to nie będzie źle - nie wiem czemu pomyślałam, że jak labek to biszkoptowy :lol:

[quote name='lilo']... myslisz ze sznupek lepiej wyglada ??:P[/QUOTE]

nawet nie mysle tylko wiem :evil_lol:

Aron czarny jak węgiel i smerfnego koloru nie widać, zreszta juz pisałam, że po raz kolejny ciesze się, że ubzdurałam sobie własnie czarne psy :lol:
gorzej wyglądają moje ręce... zawsze jak psikam tym specyfikiem Aronowi, to trzymam jego łape w ręce, jeszcze mi sie nie zdarzyło nie pobrudzić przy tej okazji... dobrze, że teraz zima, więc po ulicach chodze w rękawiczkach, ale w pracy dziwnie na mnie patrzą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']śl wzięła się stąd, że dziś koleżanka poprosiła mnie, żebym pomogła jej pisac książkę :cool3: w sensie, ona ma temat, materiał, ale twierdzi, że jej sie podoba mój sposób i styl pisania - pomyślałam więc, że czemu nie, spróbuję na Tobie Tekla :evil_lol:
[/QUOTE]

Jambi bo Ty super piszesz, Twoje historyjki to normalnie do konca życia nie zapomnę, o bocianach mnie zabiło :D


[quote name='Fides79']ehhh dałaś rade z SATHTHA to i z GREATMADWOMEN sobie poradzisz :cool3:[/QUOTE]

normalnie czekałam tylko aż ktoś o mnie wspomni:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']jakbys chciała u mnie majtkami handlowac to bym pewnie sie zeźliła, ale tak? nie mam nic przeciwko takiej prywacie :p
Gdy w domu pojawił się Michał(...) wówczas Joko, wcale nie pokochała go od razu, wręcz przeciwnie, przez 2 tygodnie były nieustanne gonitwy (...), potem nagle odmiana - wspólne leżakowanie, przutylanie, wylizywanie - na wszystko trzeba czasu[/QUOTE]
Zara, ale tematy errrotyczne, to Tekla miała referować... :-D

[quote name='malawaszka']ja to chyba nie dożyję takiej odmiany:watpliwy:[/QUOTE]
A co to za smutna mina, jakieś gustowne wdzianko na wieczór, to się małż zainteresuje :cool3:
:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ale że o to leżakowanie, przytulanie i wylizywanie Ci idzie? pisała Dżambi - na wszystko potrzeba czasu :errrr:[/QUOTE]
Ale czasem nie warto czekać zbyt długo :cool3::evil_lol:

[IMG]http://pda.88000.org/wallpapers/48/Waiting_for_the_Perfect_Man.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ale Tobie Erhan o to wylizywanie Michała idzie? to była tylko przyjaźń międzygatunkowa, a o seksie to ja już pisałam :eviltong: Saththa wspomniała wszak o bocianach :cool3:

nie ogarniam wszystkich wątków :oops:

a teraz rozliczam pity i wszystkim wstawiam w rubryczke 1 % sznaucery :razz:

Link to comment
Share on other sites

a dzis poniedziałek - mam nadzieje że będzie to miły dzień zarówno dla mnie , dla Dżambi jak i dla innych Cioteczek i czterołapów i mam nadzieję że suka sąsiadów zakończy cieczkę bo zwariuję ... wsadzę głowę w imadło i będe kręcic ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...