Jump to content
Dogomania

Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Kinia1984']Wczoraj poszła wpłata 200 zł za fakturę styczniową.
Sylwiaso coś wyniknęło z maili?[/QUOTE]Dziewczyny bardzo Dziękuję za wpłatę styczniową 200zł bardzo się cieszę,że jesteśmy na prostej!Tak bardzo mi przykro,bo nikt nie odpisał i nie zadzwonił:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=#0000cd][B]Sylwia, sprawdzaj czy wszystko jest ujmowane i czy się zgadza.[/B][/COLOR][/SIZE]


[SIZE=4][B]2014 rok[/B][/SIZE]

[B]Wpływy:[/B]

- 40 - teresaa118
- 20 - iwna5702
- 30 - memory
- 30 - Tadeusz (zaległe za 2013)
- 30 - Tadeusz
-120 - ona03
-200 - Wiktor
- 10 - mdk8
- 40 - teresaa118 - za luty
-200 - Fundacja
- 40 - teresaa118 - za marzec
- 20 - iwna5702 - za luty?
- 10 - mdk8 - za luty

[B]Deklaracje stałe[/B] - wplaty

- 20 - iwna5702 : I, II,
- 10 - memory.. : I, II, III,
- 10 - ona03..... : I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII
- 10 - Tadeusz.. : I, II, III
- 10 - mdk8...... : I, II,
- 40 - teresaa118 : I, II, III
----------------------------------------------------------
[B]= 100 zł/miesiąc
[/B]
[COLOR=#008000][B][SIZE=5]Wciąż brak deklaracji na kwotę 200 zł i na karmę[/SIZE][/B][/COLOR]


[B]
Opłaty:[/B]

hotel 01.01.2014- 31.01.2014 - [B]zapłacony[/B]
hotel 01.02.2014- 28.02.2014 -

Edited by memory
Link to comment
Share on other sites

być może Next będzie miał nowego kolegę w hoteliku :
kochane cioteczki bardzo proszę o pomoc dla oszukanego staruszka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251628-KRUCZEK-pracował-dla-ludzi-całe-życie-zamiast-godziwej-emerytury-EKSMISJA-!?p=21956775#post21956775[/url]

Edited by mdk8
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']być może Next będzie miał nowego kolegę w hoteliku :
kochane cioteczki bardzo proszę o pomoc dla oszukanego staruszka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251628-KRUCZEK-pracował-dla-ludzi-całe-życie-zamiast-godziwej-emerytury-EKSMISJA-!?p=21956775#post21956775[/URL][/QUOTE]oooo to już teraz wiem,kto podał dziewczynkom mój nr.ciociu mdk bardzo Dziękuję:iloveyou::iloveyou::iloveyou:takie zaufanie daje motywacje do działania!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memory']Znowu cisza u chłopaka?
Neksiu, daj głos!

Mam pytanie - wiosna wszystko pobudza do życia - jak u Nexta ze szczepieniami i zabezpieczeniem przed kleszczami?[/QUOTE]Tak cioci memory masz rację ja myślałam o obróżce dla niego,zawsze taniej wyjdzie jak zakraplanie,koszt kropli 30zł na m-c,a obróżka ok 70zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']oooo to już teraz wiem,kto podał dziewczynkom mój nr.ciociu mdk bardzo Dziękuję:iloveyou::iloveyou::iloveyou:takie zaufanie daje motywacje do działania!!![/QUOTE]


nie ma za co ;) polecam tylko najlepszych :loveu:
jestem dobrym obserwatorem i widzę jak ciepło i z wielkim sercem opiekujesz się swoimi podopiecznymi. To widać na zdjęciach/również na blogu ;)/ no i nie wyrzuciłaś Nexia mimo , że został na jakiś czas bez środków do życia. :buzi:

Edited by mdk8
Link to comment
Share on other sites

Kochana ciociu mdk,przecież wiem,że Kochasz psiny tak jak ja i zrobiłabyś podobnie z Nexiem;)mocno Cię ściskam!i cieszę się,bo widziałam na wątku,że Kruczuś znalazł domek tymczasowy bezpłatny super!:loveu: zerknijcie okiem na ten domek,bo ja ostatnio miałam nosa,dzwoniła Pani i chciała psiaka coś mi w głosie nie pasowało,zadzwoniłam do Łodzi i mówię dziewczyny nie oddam Filipka coś mi nie gra,niby super kobietka,okazało się,że znana zbieraczka ze Świnoujścia.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='sylwiaso']Kochane cioteczki napisała do mnie bardzo sympatyczna Pani w sprawie adopcji Nexia podałam telefon i czekam,mam wielką nadzieję,że to będzie ten domek.[/QUOTE]

Trzymamy!!!

:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...