Jump to content
Dogomania

Kreska w dalszym ciągu szuka swojego miejsca:-(. Prosimy o pomoc w ogłaszaniu!!!!


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

az mi go zal bo to taka sierota, a Gabi to wykorzystuje i traktuje go troche jak worek treningowy.
Psiak cudny, ma ok 5 lat z czego 2 spedzil w schronie bo wlascicelom urodziło sie dziecko.
Bardzo zle sie tam czuł, w zimie mial poodmrazane łapy, kiedy go poznałam chodzil z kawałkiem szkla pod okiem, teraz wyłaza rózne problemy np. ma cos z tylnymi łapami, nie zawsze go słuchaja ale serduszko ma złote

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']tripti ;) a ja tak nieśmiało zapytam .... i po cichu ;) nie myślałaś o tym ,że jak już Witka się tak zasiedziała u Ciebie to może to tak ma być ? ;) nie myślałaś o trzeciej suni ? :)[/QUOTE]

oj Lila Lila.... ja myślałam nad tym, ale później już tłumaczyłam nawet Marcie dlaczego nie, tak wyszło w tym roku, miałam problemy ze zdrowiem trwające prawie dwa miesiące i przez to narobiło się dużo zaległości co jest równe z brakiem urlopu, ale generalnie to my nie prowadzimy narazie trybu życia powiązanego ściśle z domem, nie mieszkamy też z żadną babcią dziadkiem, którzy mogliby zająć się psem pod nieobecność. Dwa psy udało się tak zgrać, że mogą spokojnie jechać gdzieś dalej, a jak jest jakaś kryzysowa sytuacja to jest gdzie je umieścić na chwilę, do tego dochodzą wszystkie świeta wyjazdowe. Poza tym koszty, utrzymanie kolejnego psa też kosztuje, czasami pies choruje też, tymczasowiczka jak była jeszcze tymczasowiczką połamała łapę np. Poza tym to wszystko są młode energiczne psy na dodatek małe, co się wiąże z tym, że trudno nad nimi zapanować. Już jedna tymczasowiczka została, idąć tą metodą w szybkim czasie utworzyłabym przytulisko... Narazie jest trzy psy i kot - to dobry początek ;) Na dodatek jeszcze te psy nie żyją sobie po prostu obok, one wymagają czasu, głaskania, rozmowy, zabawy, każda chce iść na długi spacer, każda chce jechać na zakupy. Witka np nie za bardzo nadaje się na wyjazdy w góry, bo jest bardzo ciapowata, do tego boi się hałasu i mogłaby niechcący zrobić sobie krzywdę. Trzy psy to naprawdę dużo biorąc pod uwagę jakieś wyjazdy, w domu jeszcze idzie jakoś wytrzymać, ale jak zaczynają się bawić to tylko w pośpiechu zbieram jakieś szklane rzeczy ze stołu :) To mój trzeci tymczas w tym roku i pierwszy tam długi, tylko nie mówcie, że do trzech razy sztuka ;)

Link to comment
Share on other sites

nikt się chyba nie spodziewał tak długiego oczekiwania na dom, biorąc Ją zakładałam góra miesiąc. Nawet Sonia u mojej mamy znalazła dom po trzech miesiącach z kawałkiem...

p.s. na poczet tego, że Wita miała już iść do domu, zabrałam kotka na tymczas, a pani się rozmyśliła jak już z kotkiem byliśmy prawie pod domem.

Link to comment
Share on other sites

śledzę dział przygarnij psa i czasami wrzucam tam Witkę, narazie nie było odzewu, ale dziś pojawił się nowy wątek i tam ją zaprezentowałam, może akurat: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195568-Warszawa-dom-dla-suczki-psa-średniej-wielkości?p=15647828#post15647828[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witka (i zgrabne nogi Marty ;)))) zaprezentowana tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195648-Warszawa-dom-z-ogródkiem-dla-młodej-suczki[/URL]
z opisu warunki dla Witki super, jeszcze kwestia potwierdzenia tego podczas wizyty, tyle że konkurencja duża...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...