Jump to content
Dogomania

Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][FONT=Times New Roman][COLOR=#4b0082][B][COLOR=indigo]03.01. aka_nina-10zł[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][/B]
[COLOR=#4b0082][B][FONT=Times New Roman][B][COLOR=indigo]04.01. ranias-10zł[/COLOR][/B][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][B][COLOR=indigo]07.01. MarkurDagur-10zł[/COLOR][/B][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][B][COLOR=indigo]10.01. wujek&ciocia-15zł[/COLOR][/B][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][B][COLOR=indigo]10.01. Paulinken-10zł[/COLOR][/B][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][B][COLOR=indigo]10.01. Kado-15zł[/COLOR][/B][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][B][COLOR=indigo]13.01. Julka_ -20zł[/COLOR][/B][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][B][COLOR=indigo]28.01. Pani Ania-50zł[/COLOR][/B][/FONT][/B]

[B][FONT=Times New Roman][B][COLOR=indigo]Razem =140zł +783,68 (było) = 923,68 -463zł (pobyt w hoteliku + wet) - 105zł -amylan[/COLOR][/B][/FONT][/B]

[B][FONT=Times New Roman][B][COLOR=indigo][SIZE=5][COLOR=magenta]Zostaje 355,68 na dzień 31.01.11[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/B]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UMilki']Niestety u mnie cisza. Nikt się o Olina nie pyta. Matko, tak mi cię psinko żal. Nikt Cię nie chce :( ?[/QUOTE]

Ja się obawiam, ze jak Olin będzie musiał tak cały czas brać ten amylan to....Wiadomo jak ludzie reagują. Pani Ewo jakie są rokowania?

Link to comment
Share on other sites

Po badaniach krwi nie ma nikt złudzeń. Olin nie wytwarza enzymu i jeśli nie będzie mu podawany z zewnątrz to nie będzie trawić pokarmu i wrócimy do punktu wyjścia. Bardzo mi przykro.
A jeszcze bardziej, że nie lubi kotów, bo moi przyjaciele bardzo mocno się nad nim zastanawiali i choroba nie była problemem. No, ale jak chciał zjeść ich kota, to niestety poddali się.

Ale z tego wniosek, że branie leków nie może być przeszkodą. Każdy ma jakieś wady. A owczarki niemieckie (wg. opinii lekarzy) bardzo często mają tę przypadłość. Olin nie jest odosobnionym przypadkiem.

Ogłaszajmy go gdzie się da. Wrzucę go ponownie na FC, musi go ktoś zauważyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UMilki']Nikt tu nie zagląda? Zima...
No to hopsaj.[/QUOTE]

Miałam kilka telefonów, ale każdy jak słyszy o chorobie to się wycofuje. Cholera. No i czasem odstrasza wizyta przed i poadopcyjna, ale to nawet dobrze od razu eliminuje podejrzane osoby

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Miałam kilka telefonów, ale każdy jak słyszy o chorobie to się wycofuje. Cholera. No i czasem odstrasza wizyta przed i poadopcyjna, ale to nawet dobrze od razu eliminuje podejrzane osoby[/QUOTE]

Może o chorobie trzeba mówić już na samym końcu? Trzymam mocno kciuki za niego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...