Jump to content
Dogomania

Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='UMilki']Dzwoniła do mnie Pani w sprawie Olina i było pięknie... Było, bo jak usłyszała, że kotów to on nie lubi...eh, ale na pewno coś się ruszy. Wiosna idzie, a on znajdzie w końcu swój dom.[/QUOTE]

Trzymamy kciuki za dobre wieści :lol:

Link to comment
Share on other sites

Do wszystkich sympatyków zwierząt:

Zaczynamy zbierać podpisy pod projektem nowej "Ustawy o ochronie zwierząt." Do końca lutego chcemy zebrać 1000 podpisów i zarejestrować Komitet Obywatelski, który przez następne trzy miesiące będzie zbierał podpisy do wymaganych minimum 100 tysięcy.

[url]http://www.koalicja.org.pl/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Olin już po próbie domowej. I jestem wielce zadowolona :)
Obszedł wszystkie kąty, ale nie jakoś nerwowo. Trochę mu za ciepło było :)
Nie wskakiwał łapami na blaty czy stół chociaż czuł jedzenie, które specjalnie wystawiłam. Nie pakował się na kanapy i fotele. Raz mu noga poszła w górę, ale na stanowcze "Nie" darował sobie dalszych prób. Potem to już tylko się do nas łasił.
Gdy został na chwilę sam, troszkę był niespokojny, ale nie skakał na drzwi czy do okien.

Myślę, że test przeszedł pozytywnie, chociaż zasugeruję Panu, że dobrze by było, aby na pierwsze dni (jeśli adopcja dojdzie do skutku) wziął sobie wolne. Trzeba go oswoić ze sobą, z nowym miejscem i nauczyć, że pozostaje sam tylko na chwilę. No bo nie mam pojęcia jak się Olin zachowa, gdy zostanie w domu sam na dłużej. A z tego co pamiętam, w poprzednim DT zdemolował przedpokój, gdy tam został pozostawiony.
W każdym bądź razie, gdy przechodził koło otwartej paczki karmy nawet na nią nie zwrócił uwagi.

No to czekam na telefon od Pana, a jak nie to sama dzwonie (trza kuć żelazo puki gorące).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UMilki']Olin już po próbie domowej. I jestem wielce zadowolona :)
Obszedł wszystkie kąty, ale nie jakoś nerwowo. Trochę mu za ciepło było :)
Nie wskakiwał łapami na blaty czy stół chociaż czuł jedzenie, które specjalnie wystawiłam. Nie pakował się na kanapy i fotele. Raz mu noga poszła w górę, ale na stanowcze "Nie" darował sobie dalszych prób. Potem to już tylko się do nas łasił.
Gdy został na chwilę sam, troszkę był niespokojny, ale nie skakał na drzwi czy do okien.

Myślę, że test przeszedł pozytywnie, chociaż zasugeruję Panu, że dobrze by było, aby na pierwsze dni (jeśli adopcja dojdzie do skutku) wziął sobie wolne. Trzeba go oswoić ze sobą, z nowym miejscem i nauczyć, że pozostaje sam tylko na chwilę. No bo nie mam pojęcia jak się Olin zachowa, gdy zostanie w domu sam na dłużej. A z tego co pamiętam, w poprzednim DT zdemolował przedpokój, gdy tam został pozostawiony.
W każdym bądź razie, gdy przechodził koło otwartej paczki karmy nawet na nią nie zwrócił uwagi.

No to czekam na telefon od Pana, a jak nie to sama dzwonie (trza kuć żelazo puki gorące).[/QUOTE]

:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Pan zadzwonił. Jakoś specjalnie nie był przejęty faktem, że Olin tak ładnie się zachowywał. Powiedział, że odezwie się koło wtorku, bo nie chce podejmować decyzji sam. Musi skonsultować się z żoną.
Pozostaje trzymać kciuki... Chociaż jakoś straciłam nadzieję. Obym się myliła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UMilki']Pan zadzwonił. Jakoś specjalnie nie był przejęty faktem, że Olin tak ładnie się zachowywał. Powiedział, że odezwie się koło wtorku, bo nie chce podejmować decyzji sam. Musi skonsultować się z żoną.
Pozostaje trzymać kciuki... Chociaż jakoś straciłam nadzieję. Obym się myliła.[/QUOTE]

tfu, tfu i przez lewe ramię.........

Link to comment
Share on other sites

:placz: nie odezwał się. I tak mi przykro, bo wydaje mi się, że to byłoby najlepsze rozwiązanie dla Olina. Domek, gdzie miałby stały kontakt z człowiekiem i nie byłoby zmartwienia, że umie chodzić przez ogrodzenia. Szkoda, wielka. Ale wiosna idzie i wszystko się ułoży. Musi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...