Jump to content
Dogomania

Bernardyn_BORUTA_Ujawnił się_POMOCY-CHORE OCZY_syndrom HORNERA_neurologiczny_POMOCY!!


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Malwi']hmmmmm ... musi wygladać tak : [ U R L = " http : // dogomania .pl / threads / numerwątku " ] [ i m g ] http : // adresobrazka .pl / cośtam.jpg [ / i m g ][ / U R L ]

czyli :

[ U R L = " h t t p : / / w w w . d o g o m a n i a . p l / t h r e a d s / 1 8 6 6 3 6 " ] [ I M G ] h t t p : / / i m g 2 6 3 . i m a g e s h a c k . u s / i m g 2 6 3 / 3 9 3 7 / 0 0 7 5 4 2 1 . j p g [ / I M G ] [ / U R L ] [/QUOTE]

o boziuniu, po chińsku-tajnicku na tym watku piszą!:crazyeye::evil_lol::evil_lol::D

zuzlik prawie cały dzień miała kłopoty z kompem, ale pewnie niebawem tu zajrzy:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Pewnie ci umknęło, zuzliczku.[/QUOTE]

Sory kochana...bardzo przepraszam...nawalił net i dopiero nocką bladą moge nieco nadrobic...DZIĘKUJĘ CI BARDZO!!!
No,jak madcat każe,słuchać trzeba...sama bym posłuchała!...tulę nocką!!!

[SIZE=5][B]DEKLARACJE:[/B]
_giselle4...10zł
_ata...10zł(czerwiec)
_matrioszka2...20zł(jednorazowo)
_bico...50zł(jednorazowo)
_agata51...10zł(stała)
--------------------------------------
[B]razem...100zł[/B]
[B]
Dziękujemy i ten,którego i Poterkiem, i Matą Hari też zwali...zza maseczki zerka...
CZY ZMIENI SIĘ JESZCZE JAKAŚ CYFERKA????
TAJNIAK DZIĘKUJE spokojnej nocki życząc!!![/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']Zgłaszam się na wątek.[/QUOTE]

dzięki!!!...miło!


[quote name='Atrisko']Nooo... tajemniczo się zrobiło...to i ja w takim razie u "tajniaka" się melduję choć w chwili obecnej rzadko się pojawiam....[/QUOTE]

Tym bardziej doceniamy i w odwiedziny zawsze zapraszamy!!!

[quote name='olalolaa']zapisuje wątek, mam troche fantów które sie kiedyś nie sprzedały na bazarku, chyba wystawie, nigdy tego nie robiłam ale wystawie dla tajniaczka.. tylko nie wiem czy dzisija dam rade, postaram sie czegos jeszcze poszukac zeby bylo tego więcej..[/QUOTE]

Dzięki wielkie!!! Tajniaczek będzie pierwszym psunią dla,której olalolaa bazareczek wystawi...ślipoli ze zdziwienia okami!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Noo, Tajniaku, niezły tłum się pojawił u Ciebie :crazyeye:[/QUOTE]

[B]Tajniaczek naprawdę zdiwiony przyglada sie temu tłumowi...chyba nadzieję zaczyna mieć!!![/B]

[quote name='EVA2406']A więc bardzo proszę o instrukcje, bo już się poddałam :oops:[/QUOTE]

widzę, że jednak nie poddałaś się...ciekawam,która cioteczka tak skutecznie wspomogła!!!Pieknie wygląda mój ulubiony rudasek z benikiem!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zdzisiek33']jestem od beamicha tak mógłbym dać domek tymczasowy za jedzenie i szczepienie dla psiaka[/QUOTE]

[B]Napisz jakie warunki może mieć psiak...i gdzie jest dt!...sory,ale nie wiem tego.:shake:
To ważne też,czy możliwe jest przeprowadzenie wizyty i podpisanie umowy o opieke nad Tajniaczkiem?[/B]
Masz rację...chodzi o uratowanie psiaka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa'][B]Napisz jakie warunki może mieć psiak...i gdzie jest dt!...sory,ale nie wiem tego.:shake:
To ważne też,czy możliwe jest przeprowadzenie wizyty i podpisanie umowy o opieke nad Tajniaczkiem?[/B]
Masz rację...chodzi o uratowanie psiaka...[/QUOTE]

[B]oczywiście wzór umowy o świadczenie tymczasowej opieki nad psem wstawię tu na wątek i podeślę Ci zuzliku na maila o bardziej ludzkiej porze.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']a gdzie mieszkasz?

no i gdzie jest Zuzlikowa!:):)[/QUOTE]

[B]zdzisiek...jeśli tylko dasz radę odpisz...dzięki za propozycję![/B]Czekamy niecierpliwie!A to bardzo ważne info...ukierunkować może działania w innym kierunku...czekamy niecierpliwie!

A zuzlikowa?...za problemami z netem się chowa!:-(:shake:
Oby to był fakt...niestety się nie chowa,tylko wyleźć nie może!Po południu drań porwał wszystkie połączenia,zupełnie się nie łączył,w nocy zrobił to samo...mogę po 1 okienku i karcie otwierać!Wybaczcie więc teraz pojedyncze odpowiedzi i ...zatrzęsienie postów ode mnia...nie dam rady inaczej!

Link to comment
Share on other sites

Ewuś...a ja jak nie mam czasu bawić się w linkowanie...a zdaża sie często,to po prostu po chamsku podbieram gotowe banerki najprostszą drogą...gotowe z podpisu lub wątku...i w moment mam wklejony...ten buchnęłam z podpisu swojego...gotowiec do podebrania...

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/186636"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3937/0075421.jpg[/IMG][/URL]

Wchodzisz w [B]Edytuj swój profil[/B] > w Moich ustawieniach w [B]Edytuj sygnaturę[/B] > zaznaczasz banerek, który chcesz wstawić na niebiesko, klikasz [B]Kopiuj[/B]> w okno edytuj sygnaturę dajesz [B]Wklej[/B] i...[B]Zapisz sygnaturę[/B]...powinien być już gotowy i podlinkowany!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico'][B]oczywiście wzór umowy o świadczenie tymczasowej opieki nad psem wstawię tu na wątek i podeślę Ci zuzliku na maila o bardziej ludzkiej porze.[/B][/QUOTE]

Gdzieś mam,ale nim się dokopie,to drań, laptopem zwany może mi cyrk znowu zrobić!
Przyślij bico, przyślij!Wstawiaj!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Sory kochana...bardzo przepraszam...nawalił net i dopiero nocką bladą moge nieco nadrobic...DZIĘKUJĘ CI BARDZO!!!
No,jak madcat każe,słuchać trzeba...sama bym posłuchała!...tulę nocką!!!

[SIZE=5][B]DEKLARACJE:[/B]
_giselle4...10zł
_ata...10zł(czerwiec)
_matrioszka2...20zł(jednorazowo)
_bico...50zł(jednorazowo)
_agata51...10zł(stała)
--------------------------------------
[B]razem...100zł[/B]
[B]
Dziękujemy i ten,którego i Poterkiem, i Matą Hari też zwali...zza maseczki zerka...
CZY ZMIENI SIĘ JESZCZE JAKAŚ CYFERKA????
TAJNIAK DZIĘKUJE spokojnej nocki życząc!!![/B][/SIZE][/QUOTE]

Cytuję by uaktualnić info...ale życzenia Tajniaczka już dzionka dotyczą...zerka ciekawie i stoicko- jak to beniutek-może jeszcze ktoś zechce pomóc i deklarować jakąś kwotę...nawet najmniejszą...prosimy bardzo...i ja i Tajniaczek...

nie udało mi się bazarków nawet zrobić wczoraj...laptop wszystko rwał...dzisiaj będę siedzieć i powyłączam wszystkie karty,by zostały tylko te potrzebne...TRZYMAJCIE ZA SZCZĘŚLIWY KONIEC WSTAWIANIA BAZARKÓW...bardzo trzymajcie!:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa'][B]Napisz jakie warunki może mieć psiak...i gdzie jest dt!...sory,ale nie wiem tego.:shake:
To ważne też,czy możliwe jest przeprowadzenie wizyty i podpisanie umowy o opieke nad Tajniaczkiem?[/B]
Masz rację...chodzi o uratowanie psiaka...[/QUOTE]

Cytuję,bo ważne!!!...i czekam z niecierpliwością i obawą,że komp znów narozrabia...:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Do kiedy pies ma czas i ile pieniędzy konkretnie potrzeba?[/QUOTE]

Czarodziejko, potrzeby finansowe uzależnione od bezpiecznego miejsca...[B]dt lub hoteliku...[/B]jeśli w [B]dt[/B], to potrzebujemy w zasadzie karmę i weta zabezpieczyć,no i paliwo na transport.I tu zdecydowanie nawet gdyby było deklaracji miesięcznych nawet nieco mniej niż 100zł...DECYDUJEMY SIĘ NATYCHMIAST!
W przypadku [B]hoteliku[/B]...by psiura była bezpieczna po zabraniu ze schronu...musiełybyśmy mieć coś koło 200zł deklaracji stałych...z resztą już sobie bazarkami poradzimy,ciężko będzie,ale sobie poradzimy, bo priorytetem bedzie JAK NAJSZYBCIEJ PSIAKA WYADOPTOWAĆ!

[B]Tak więc podsumowując..[/B].w dt potrzebne byłoby ok.150zł/m-c,nie wliczając kosztów weta i sterylizacji( tu nie mogę niczego nawet przewidywać,nie znając sytuacji psa!)...w hoteliku ok.400zł/m-c, również nie wliczając kosztów związanych z wetem.

[B]A co do czasu[/B]...psiak siedzi w schronie...jest w typie bernardyna...bardzo charakterystyczny...nikt z nas nie pyta o niego, nikt nie okazuje zainteresowania,by wzorem innych psiaków nie zniknął z dnia na noc...z nocy na dzień.Tam trzeba przyjechać...zobaczyć i NATYCHMIAST ZABIERAĆ...inaczej nie masz pewności, że psa jeszcze uwidzisz.
Bezpieczny nie jest- nie wysterylizowany, w typie, łagodny...CHOĆ NAM NIKT CZASU NIE OKREŚLAŁ, NIE MOŻEMY CZEKAĆ DŁUGO...TU MOGĄ DNI SIĘ LICZYĆ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...