Jump to content
Dogomania

Sklep AmberHouse


andromeda

Recommended Posts

[quote name='Agata_']No właśnie, zajrzałam dziś na stronę a tam aktualizacja. Info, że wyprzedają z magazynu... no ciekawe to.
Jeszcze się niby rozwijają sprzedają scalery ultradźwiękowe!
Taka prawda, ze oni to chyba połowy rzeczy, ktore mają w ofercie nie mają na stanie.

Jutro jadąc do pracy spojrze tam czy coś się dzieje.[/QUOTE]

No ciekawe, ciekawe. Daj znać gdyby coś ciekawego się okazało ;)
Choć mi to pachnie oszzustwem..... :/

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj dostałam moją paczkę po miesiącu czekania, bez jednego przedmiotu ale reszta się zgadzała, nawet jakies gratisy (zabawki) były za długie oczekiwanie. Maile dostawałam tylko z adresu [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] troche inny niż na stronie. Czekam już tylko na zwrot przelewem pozostałej kwoty którą wpaciłam. Mam nauczkę na przyszłość.

Link to comment
Share on other sites

u mnie tez już drugi kosmetyk dotarł ale też po pisemnych interwencjach (zamówienie z 1 września), to były chyba moje ostatnie zakupy w tym sklepie, a już na pewno z płatnością przelewem, szkoda tylko nerwów i zdrowia,
niestety mam nauczkę, zresztą jak zauważyłam ostatnio to większość sklepów internetowych tak działa, bez możliwości kontaktu, dlatego teraz najpierw sprawdzam opinie

Link to comment
Share on other sites

ja duzo wiecej zamowilam w Abnerhause:( Do zwrotu dla mnie maja 400 zl:( Niby dostalam informacje ze bedzie zwrot bo nie moga sie wywiazac z zamowienia.. Ale jak dostane pieniadze to bede spokojna.. Boje sie ze moge ich nie dostac. tez na zaden z telefonow nie moge sie dodzwonic. Zamowienie skladalam 6 sierpnia:( Bede wdzieczna za wszelkie informacje o nich i kontakty do nich. Kurcze 400 zl to duzo kasy:( Zamowilam kosmetyki w duzych opakowaniach bo mialam sie dzielic ze znajomymi nimi... I teraz nie mam ani kasy ani kosmetykow...

Oczywiscie ta sytuacja dotyczy dawnych wlascicieli sklepu. Zwrot do mnie dotarl. Wlascicel obecnie jest inny. I oby sklep wrocil do swojej renomy dawnej.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dostałam zwrot pieniędzy na konto! :) Nie wiem, co zadziałało - czy powiadomienia na forum, czy e-maile, czy też wpis na opineo.pl. Przypominam, że przeszło kilka miesięcy od momentu zamówienia i wpłaty, długo czekało się na towar i chodziło o zwrot kosztów za towar niedostarczony.
Czyli ci, kto jeszcze czeka, też ma nadzieje. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Policja']Witam wszystkich oszukanych przez właściciela sklepu Amber House.
Proszę o zgłaszanie oszustw na adres [email][email protected][/email] - sprawę będzie prowadzić jedna prokuratura, która zbierze informacje z całego kraju. Proszę o podanie w zgłoszeniu nr zamówienia, daty zamówienia, wartości towaru, opisać próby kontaktu ze sprzedawcą oraz inne istotne uwagi. Proszę o podanie adresu kontaktowego do korespondencji - ew. nr telefonu. Proszę wierzyć, że skuteczność walki z tego typu oszustami jest bardzo wysoka. Od ilości zgłoszeń zależy kwalifikacja prawna czynu o jaki będzie oskarżony oszust.
Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia.[/QUOTE]

Po tym jak żorska Policja odnalazła złodzieji mojej kamery wierzę, że i tych dopadną. Zyczę wszystkim poszkodowanym aby ich $$ wróciły :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

telefon- ten nowy tez nie dziala:( A jak napisalam maila to dostalam odpowiedz od iosoby o innym nazwisku. Mieszkam w Zawierciu chcialam odwiedzic siedzibe firmy- na razie to niemozliwe... wiec poczekam az bedzie mozliwe...


Obecnie nie sprawdzalam czy jest kontakt telefoniczny ale podobno juz jest . I mozna telefonicznie skontaktowac sie ze sklepem.

Link to comment
Share on other sites

Bezczelnie sprzedano nowym właścicielom dane imię nazwisko adres oraz email jakim prawem się pytam !!! gdzie prawo w tym kraju mam tego dość chyba nic nie kupie już w internecie ktos obcy ma moje dane i nie wiem w jakich celach ich użyje i w jaki sposób zostały przekazane ale na pewno niezgodnie z prawem :angryy: i kto jesczę posiada moje dane chyba cały internet.

To chyba łamanie prawa o ochronie danych osobowych

Link to comment
Share on other sites

Złożyłam zamówienie 9 sierpnia 2010, wybrałam zapłatę przy odbiorze.
Długo, długo była cisza. Po 2 czy 3 tyg. dostałam większość zamówienia oraz informację mailową, że reszta zostanie dosłana jak tylko pojawi się w magazynie. Odbierając tą pierwszą przesyłkę zapłaciłam za wszystkie zamówione rzeczy, bo tak wystawiono rachunek.

Po kolejnych 2 tyg dostałam brakujące 2 z 3-ch rzeczy.

Znowu po kolejnych 2 tyg. dostałam maila z prośbą o nr konta do zwrotu pieniędzy, bo jednego z zamówionych przedmiotów nie ma. Przesłałam i na drugi dzień pieniądze były na koncie.

Ostatnio dostałam również przepraszającego maila jw.

Generalnie mimo że bardzo długo wszystko trwało, to uważam że zostałam dobrze obsłużona, byłam informowana na bieżąco.
Miałam szczęście i uczciwie dostałam zwrot pieniędzy za brakujący towar.

Szkoda że sklep tak zepsuł sobie renomę, bo mieli wręcz niesamowitą ilość markowych kosmetyków, które chciałam wypróbować na yorku. Chciałam tam zamawiać dalej :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zawsze jest tak,że dobrą opinię bardzo ciężko zbudowac,natomiast można ja zniszczyc w przeciągu kilku godzin. O to naprawdę nie trudno,wiec każda z naszych opinii powinna byc rzetelna i nikogo nie oczerniajaca. Po Waszych postach wnioskuje,że sklep stracił ostatnio na renomie i jakosci,ale może to tylko chwilowy kryzy? 4 tygodniowa przesyłka i dosyłka zamówionych rzeczy to bardzo długo...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...