Jump to content
Dogomania

Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(


Awit

Recommended Posts

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ciotki, zapraszam Was na wątek Fredzia.
jestem zła jak cholera....bo była u niego 3 razy pewna pani, wyprowadzała go na spacerki i w ogole. teraz ma urlop i po nim miała go adoptowac.
i mi pisze ze jej sie plany zmieniły i go moze odwiedząc, ale go nie przygarnie :(

Fredek szuka domu od Konca listopada :(

Ku rwa. :(

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/186291-Fredek-CUDOWNY-ROCZNY-TERIER-szuka-domu-już-ponad-PÓŁ-ROKU!!-POMOCY[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

Fifeczka jest moją sąsiadką z podwórka, jak liście spadną będą ją widziała na jej balkonie:-)
Widziałam ją przedwczoraj, wczoraj rano a dziś moja córka ją widziała.
Weszła do Państwa do mieszkania, a Fifka leżała w swoim własnym fotelu <czyt.fotel Pana:-)>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Fifeczka jest moją sąsiadką z podwórka, jak liście spadną będą ją widziała na jej balkonie:-)
Widziałam ją przedwczoraj, wczoraj rano a dziś moja córka ją widziała.
Weszła do Państwa do mieszkania, a Fifka leżała w swoim własnym fotelu <czyt.fotel Pana:-)>[/QUOTE]

No właśnie, Awit, mam nadzieję, że mogę liczyć na relacje z Lilkowo - fifkowego DS? ;)

Link to comment
Share on other sites

Awit, dawaj nam czasem znać co u Fifki, ok?:)

Kinga była na poprzedadopcyjnej, Relacja :


[FONT=Consolas][SIZE=3]Bylam na poadopcyjnej. Papiery podpisalam. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Consolas][SIZE=3]Panstwo fajni, gadatliwi, ok 60-tki[/SIZE][/FONT]
[FONT=Consolas][SIZE=3]Ustalilam, że sterylka we wrzesniu, jak upaly zelzeja.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Consolas][SIZE=3]Lilka/Fifcia - slodziutka i subtelniutka.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Consolas][SIZE=3]Polizala mnie po twarzy i skrzetnie obwachala fryzure. Smisznota... :-)[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

o matko, tydzień czasu byłam odcięta od netu, a tu takie zmiany :)
Lilka, jak się cieszę :) jakie szczęście cię spotkało :)
Jak sobie przypomnę pierwsze wpisy na wątku, że taka przerażona, wystraszona, te zdjęcia z podkulonym ogonem, to aż trudno uwierzyć, że już jest szczęśliwa i radosna i merda ogonkiem i ma swój (znaczy Pana) fotel :)
a co najważniejsze jest tam kochana i nadzorowana przez tyle cioteczek :)

kolejne szczęśliwe zakończnie początkowo smutnej historii psiaka :)
kawał dobrej roboty ciotki odwaliłyście :)

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z idusiek wielkie dzięki [B]nijase[/B], ale nie zapominajmy o[B] koosiek[/B], gdyby nie ona nie wiedziałybyśmy nawet o biednej Liluni, która pewnie do dziś byłaby jeszcze w schronisku.

Kawał wspaniałej roboty dziewczyny za którą bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

heheh [B]Idusiek [/B]Tobie też dzięki bo to do Ciebie państwo zadzwonili w sprawie innego psiaka a Ty odesłałaś ich do mnie :)))) i dzięki wszystkim obecnym na wątku za wspieranie słowem , groszem , myślą. :))
W week się z Lilą nie widziałam bo spałam tradycyjnie jak to w każdy week do 11 :P a dzisiaj tuptałam na badania ale jutro nadrobie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...