Jump to content
Dogomania

Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(


Awit

Recommended Posts

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a najbardziej z nas wszystkich chyba dziękuje Lilunia,znaczy Fifka - bo to ona jest najbardziej wdzięczna za wyrwanie zza krat, za cierpliwość, za szansę, za okazane jej ciepło i co najważniejsze ZA NOWY DOMEK i KOCHAJĄCYCH JĄ LUDZI :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

No. A ja dziś w parku spotkałam Fifkę z Panem. Główka w górze, uszka stoją, jeszcze lękliwa, ale ogonek chodzi do moich dziewczyn. Znudziło jej się stać jak rozmawialiśmy, legła w zielonej trawce.
Wzgardziła czymś dobrym, co moje suki kochają.
Pozwoliła mi się pogłaskać i dostałam buzi, ciepłym języczkiem prawie w usta:-)
Byłam pod wrażeniem tych jej uczuć:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']No. A ja dziś w parku spotkałam Fifkę z Panem. Główka w górze, uszka stoją, jeszcze lękliwa, ale ogonek chodzi do moich dziewczyn. Znudziło jej się stać jak rozmawialiśmy, legła w zielonej trawce.
Wzgardziła czymś dobrym, co moje suki kochają.
Pozwoliła mi się pogłaskać i dostałam buzi, ciepłym języczkiem prawie w usta:-)
Byłam pod wrażeniem tych jej uczuć:-)[/QUOTE]
jejciu, jak miałaś fajnie :)

Link to comment
Share on other sites

Lilunia - Fifka już w domu, a ja mam kłopot o imieniu Maksio :( Psiak zabrany od właścicielki, która chciała go uśpić, bo nie zgadzał się z innymi psami... Ma na kilka dni miejsce w Azylu, potem pojedzie do hotelu - nie wiem, którego, bo jedyne miejsce, jakie udało mi się znaleźć, jest od 16 sierpnia... I nie wiem za co, bo jestem kompletnie bez kasy :( Proszę, zerknijcie do niego: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"]MAX[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nie było mnie dwa tygodnie w domu i też myślałam o Fifce.
Jestem tydzień i jest wszystko dobrze:-)
Jest nawet różnica w wyglądzie suni, jest odważniejsza, bawiły się z moją Tereską na podwórku:-)
Po podwórku, a mamy ogrodzone, chadza czasem bez smyczy, jest posłuszna, w parku chyba też jest puszczana.
No i ociupinkę, ale ociupinkę ma więcej ciałka.
Państwo zadowoleni, baa, powiedziałabym, iż szczęśliwi, a Fifka w domu już jest prawdziwym domownikiem.
Pan Fifki co mnie spotka, dzieli się radością z bycia jej właścicielem:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Nie było mnie dwa tygodnie w domu i też myślałam o Fifce.
Jestem tydzień i jest wszystko dobrze:-)
Jest nawet różnica w wyglądzie suni, jest odważniejsza, bawiły się z moją Tereską na podwórku:-)
Po podwórku, a mamy ogrodzone, chadza czasem bez smyczy, jest posłuszna, w parku chyba też jest puszczana.
No i ociupinkę, ale ociupinkę ma więcej ciałka.
Państwo zadowoleni, baa, powiedziałabym, iż szczęśliwi, a Fifka w domu już jest prawdziwym domownikiem.
Pan Fifki co mnie spotka, dzieli się radością z bycia jej właścicielem:-)[/QUOTE]
ale się niuni udało !

a oni dzwonili w sprawie Fikołka...tylko ich przekabaciłam bo ona była blisko.
a Fikołek pojechał prosto ze schronu 2 tyg temu do domciu- równiez :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po absencji pojawiam sie na chwilkę , dzisiaj spotkalam sie rano na spacerku z Fifką :) , rozkwitło nam dziewcze , lata ,skacze jak konik polny i po prawie 1, miesiaca nie widzenia się zostałayśmy z suczydłami moimi rozpoznane :). Wyszalała się z Jadzią aż pan się dziwił bo mówił że nie widział żeby ona z innymi psami sie tak bawiła :D , heheh no coż w końcu spotkała swoją nauczycielkę dzikich zabaw ;). We wrzesniu Fifka będzie sterylizowana ...... super dziewczyna trafiła , naprawde super. Teraz bede miała troche wolnego to bede sie pewnie widywala z Fifka na porannych spacerkach , postaram sie o jakieś fotki i filmiki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...