Jump to content
Dogomania

Kraków-17 dobkow i mix dobkow w wieku 2 msce do roku-na cito domy albo bedzie ich 100


karusiap

Recommended Posts

[quote name='majku33krakow']nawet wtym ze nie wspólpracuje zemną tylko kłutnie (trolling)zaczyna,

pozatym takiemu rozwijajacemu sie maluchowi potrzebna karma dobra jakosciowo,a karma ACANA jest dobra,ma 55%mięsa i kosztuje np ACANA PACYFICA 200 ZŁ,a nie CHOW DOG ktory ma 4% jagnieciny i kosztuje 125 zł,pozatym nie oszczedza peniedzy,nie szanuje nas wszystkich,bo na watku niewiadomo ile teraz jest,psow ,ile jest w dt,ile wysterylizowanych,kto pokrył koszta.[/QUOTE]

Poprosze o moderacje watku i usuniecie niepotrzebnych postow. Na ten watek wchodzi bardzo wiele osob, rowniez spoza dogo. Jest mi bardzo wstyd za takich uzytkownikow jak majku33krakow. Ludziom odechciewa sie pomocy czytajac takie wypociny.
Bardzo prosze o wyjasnienie przez majku33krakow w jaki sposob nie oszczedzam pieniedzy. Bo ja co myslisz na moj temat mam wiesz gdzie,ale pieniadze sa od dobrych osob, a Ty bezczelnie probujesz podkopac to co robimy od paru tygodni. Moze sa wszystko oplacisz? Tylko nie za rok,ani KIEDYS....
Mysle,ze nikt nie odczuwa mojego braku szacunku, bo bardzo szanuje osoby na tym watku,jak na kazdym innym. Jesli ty tak czujesz...cos w tym pewnie jest,ale gwarantuje Ci,ze jestes jedyny.

Bardzo wiec prosze o wyjasnienie w jaki sposob nie szanuje pieniedzy, bo tym mnie obraziles. A raczej poraz kolejny i pomalutku mam tego dosc....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majku33krakow']nie szanujesz pieniedzy ,poniewaz ja mogłem kupic dzisiaj lepsza karme,a ty złosliwie zamowiłas juz dog chow,zrobiłas mi nazłosc,zupełnie bez sensu

niechce podkopac ani szumu narobic,chce pomoc,bo mnie stac na to.[/QUOTE]


To dlaczego po prostu nie zamówileś tej karmy i nie poinformowaleś na wątku o dokonanym zamówieniu?
Naprawdę nie potrzebne są tu słowne przepychanki, tylko konkretne działanie.gdyby każdy robil dla tych "naszych bied" tyle co [B]karusiap[/B], to naprawdę byłoby super, a Ty ją moderatorem straszysz i oskarżasz o rozrzutność.Po co to wszystko?

Po prostu róbmy - każdy coś, ile może, to będzie super

Link to comment
Share on other sites

Jestem tutaj nowa, choć Dogomanię przeglądam ponad rok i może nie powinnam się wtrącać, ale jak się czyta takie posty, to ciśnienie rośnie.
Kompletnie nie rozumiem tego nacisku na kupowanie karm super, hiper i przede wszystkim drogich. Wydaje się na karmę tyle ile się aktualnie ma w kasie i na ile człowieka stać. Pies, czy kot jak zje karę premium, a nie super premium to ani od tego od razu na zdrowiu nie zapadnie, ani nie będzie tego po nim widać (pomijam zwierzaki ze schorzeniami - alergie, nerki, wątroby). Chyba lepiej by miał pełny brzuszek, karmę z jakąś tam zawartością mięsa, niż był karmiony suchym chlebem zalanym jakimiś pomyjami.
Dziewczyny wychodzą z siebie by zapewnić psiakom domy, opiekę, uratować je przed zagryzieniem, tłamszeniem przez stado, czy kolejnym namnożeniem szczeniąt, a ty majku33 zachowujesz się jak egoistyczny gówniarz, który poza czubkiem swego nosa i własnym chceniem nie widzi nic.
Jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia, ani nie masz zamiaru zadziałać od razu to daj dziewczynie spokój.

A zmieniając temat. [B]Mam do oddania dwie kennelowe klatki.[/B] Jedna wielka 140 x 90 x 80, druga mniejsza 120 x 60 x 60. Mają odrobinę zniszczone dolne pręty, ale poza tym są w bardzo dobrym stanie. Klatki takie deczko na rynku kosztują, mi są już niepotrzebne. Czy ktoś z was jest chętny na nie? Może do jakiejś fundacji, albo hoteliku? Oczywiście oddam za darmo.

Link to comment
Share on other sites

Oj te klatki to jak manna z nieba. Wciąż są potrzebne. Ja mam dwie swoje i nie mam ani jednej, bo obie są "po ludziach"
Jedna podobno już się nie nadaje do użytku, bo ktoś, kto ją pożyczył zostawil ją na dlugi czas w jakiejś szopie i jest kompletnie przerdzewiała :-(
A czy nie byłoby jakimś rozwiązaniem (oczywiscie jeśli nie znajdzie się dt) gdyby po sterylce ktoraś sunia musiala wrócić na "swoje śmiecie", przetrwalaby jakiś czas w kennelce?

Link to comment
Share on other sites

To jak coś to są do wzięcia. Pomęczę potem ojca by je rozłożył i karcherem przeleciał, dolne pręty deczko pordzewiałe (kocurze siuśki są jak kwas..) ale reszta jest ok. Na jakiś miot, czy psiaka do izolacji się zawsze przydadzą, wystarczy koce, czy materac wsadzić.
A na jej "śmieciach" to może i byłby jakiś pomysł, byle babcia za parę złotych klatki złomiarzom nie oddała. Kto wie co takiej przyjdzie do głowy.

Link to comment
Share on other sites

Kennele wstępnie rozdane. [B]AMIGA[/B] ustaliła, że większa zostanie jako dobro przechodnie dogomaniackie (to już w tym jej głowa, co ona przez to rozumie :)) wstępnie dla dobermanic po sterylkach, potem zapewne dla innych bied potrzebujących chwilowych krat. Druga trafi do [B]missieek. [/B]
Teraz jeszcze tylko do obgadania kto i kiedy sobie to ode mnie zabierze. Poszukam jeszcze po domu zawieszanych misek do nich, bo jakieś powinny być, a przynajmniej na wodę lepiej się sprawdzają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Silka']Kennele wstępnie rozdane. [B]AMIGA[/B] ustaliła, że większa zostanie jako dobro przechodnie dogomaniackie (to już w tym jej głowa, co ona przez to rozumie :)) wstępnie dla dobermanic po sterylkach, potem zapewne dla innych bied potrzebujących chwilowych krat. Druga trafi do [B]missieek. [/B]
[/QUOTE]


O kuurcze, nike wiedzialam, że ja taka "rządząca" jestem. Bo że zrzędząca, to wiem doskonale. Ale raz mi sie udało porządzić :mad::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']O kuurcze, nike wiedzialam, że ja taka "rządząca" jestem. Bo że zrzędząca, to wiem doskonale. Ale raz mi sie udało porządzić :mad::multi:[/QUOTE]

Bo starsza jesteś, to ja potulnie się zgadzam. Poczekaj, kiedyś mi różki urosną.

Właśnie się dowiedziałam że może na mojej uliczce zamieszka kolejny utopiec, klienci byli ze swoim psiakiem, młodym labkiem i mówili, że jadą wieczorem zapoznać się z jakiś 7-letnim psem. Ale który i jaki, nie wiem, bo labek niczym Haśko wyniuchał śmierdziuchy i państwo się musieli z nim ewakuować, bo wielką miał chcicę na coś do chrupnięcia.
Mam nadzieję, że się uda wizyta. To byłby kolejny utopiec w okolicy :) jest jeszcze niespełna roczna szorstkowłosa jamnisia, adoptowana, oraz ast z lekkim paraliżem tylnej łapki. Obydwa cuda i miziaki.

Link to comment
Share on other sites

SILKA błagam, namierz mi tego asta- :oops: to możne być Tajpan ,słonce kochane . z 2 lata przesiedział w boksie , a pies po prostu miodzio...

[url]http://lh4.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/S-nNTrXwPoI/AAAAAAAADXs/RA21erOpZPI/640_DSCN8636.JPG[/url]
może Państwo by sie zgodzili na jakiś spacer wspólny :oops:

a z braku czasu na dogo troche jestem do tylu z info , i tak chciałam spytać co mały na tej główce ma ?

i czy tej brązowej sunia zdj to tylko te co w pierwszym poście ? bo moz4e ja jako chyba najmniej dobermania warto osobno ogłosić ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika']SILKA błagam, namierz mi tego asta- :oops: to możne być Tajpan ,słonce kochane . z 2 lata przesiedział w boksie , a pies po prostu miodzio...
[/QUOTE]

Kurcze wygląda jak on, umaszczenie, kolor obroży, tamten miał taką starą, wypłowiałą, bordową. Bardzo kochane i poczciwe psisko. Jeśli się u mnie jeszcze raz pojawią, to dopytam o jego dane. Jak stał to nie opierał ciężaru ciała na tylnej, lewej łapie, albo tak dziwnie na paluszkach.

Link to comment
Share on other sites

Aga chodzi Ci o to czy wiadomo juz co to za rana?Jelsi tak,to ladnie sie goi po antybiotyku,nadal zostaje zgrubienie. I juz paru lekarzy wyrazilo powatpiewanie , ze sie z tym urodzil...

Wlasnie nie mialysmy aparatu,a masz racje,brazowa trzeba by osobno oglaszac-jest piekna:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika']no właśnie ja głupio zostałam na etapie, ze nie wiadomo co to było, ehh


a xz tym powątpiewaniem , to wiesz, jeśli on jest z miotu Piranii, to może go jeszcze w łonie matki użarła ;) ;P[/QUOTE]
hahahah a wiesz,ze to nie wykluczone:)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma]majku, jezeli chcesz pomoc zamow karme - jaka chcesz. Jezeli zamowisz karme dla szczeniat dostanie ja ktorys z mlodziakow, jezeli zamowisz dla doroslych psow tez sie nie zmarnuje, bo beda ja mogly zjesc sunie po sterylkach lub po prostu mozesz zwrocic koszt karmy juz zamowionej (tak jak proponowala Jagienka) [/FONT]
[FONT=Tahoma]Nie rozumiem tylko jednego, dlaczego najpierw naskakujesz na Karoline, a potem nagle chcesz jej pomagac. Skoro jej nie ufasz (o czym glosno "krzyczysz") po co przekazujesz pieniadze, czy karme? Mowiac obrazowo i lopatologicznie - to tak jakbys uderzyl kogos, a potem podal mu reke po czym znow uderzyl i znow wyciagnal do niego reke. Czy to jest dziwne, ze po czyms takim taka osoba nie chce miec juz z Toba nic wspolnego...[/FONT]
[FONT=Tahoma]Poza tym nie wiem, czy zdajesz sobie sprawe, ze siedzac za komputerem, ale na [U]publicznym [/U]forum nie jestes osoba anonimowa i w pelni odpowiadasz za swoje slowa, wiec nie możesz plesc trzy po trzy i obrazac kogos tylko dlatego, ze akurat masz taki kaprys. Zarzucajac Karolinie m.in. nieuczciwość naruszasz jej dobre imie, a to już jest bezprawne. Publiczne mowienie nieprawdy (bo na swoje zarzuty nie masz potwierdzenia w postaci dowodow) jest naruszeniem prawa i kwalifikuje się do zlozenia zawiadomienia do prokuratury o popełnieniu przestępstwa, bo to co robisz to zwykle POMOWIENIE. Na forum, czy na prywatnej skrzynce Karoliny jest juz wiele Twoich wypowiedzi, wiec bardzo Cie proszę zastanow się nastepnym razem zanim napiszesz cos pod czyims adresem, bo może to zostac wykorzystane kiedys przeciwko Tobie. Tak jak nikt nie ma prawa oczerniac Ciebie, tak Ty nie możesz bezpodstawnie szkalowac drugiej osoby.[/FONT]
[FONT=Tahoma]To nie jest proba nastraszenia, tylko informacja, ktora moze warto przemyslec...tak na przyszlosc[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

masz racje z wszystkim co tu napisałas,ale karolina powinna napisac dokładnie co zrobiła do tej pory i nie powinna wydawac głupio kasy,tylko dlatego ze niechce nadwyrezac czyjejs dobroci,
nie spieszyc sie z niczym,pozatym karolina złosliwie kupiła ta karme,bo jest złosliwa do mnie,uwazam ze kazdy z kazdym powinien tu współpracowac jesli chce ktos dac pieniadze na psy bo kazdy grosz sie liczy,BO ALBO SIE POMAGA PSOM I TEGO SIE KTOS TRZYMA,ALBO PROWADZI SIE PRYWATNĄ WOJNE,TRZEBA W ZYCIU WYBRAC SWOJ CEL,w zyciu tak jest ze trzeba umiec wybaczac.,Pozatym kazdy moze kazdemu zazucic nie uczciwosc,poto sa rozliczenia i skany badan,pieczatek ,podpisy lekarza,ZEBY UDOWODNIC ZE DANA OSOBA JEST UCZCIWA.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']To dlaczego po prostu nie zamówileś tej karmy i nie poinformowaleś na wątku o dokonanym zamówieniu?
Naprawdę nie potrzebne są tu słowne przepychanki, tylko konkretne działanie.gdyby każdy robil dla tych "naszych bied" tyle co [B]karusiap[/B], to naprawdę byłoby super, a Ty ją moderatorem straszysz i oskarżasz o rozrzutność.Po co to wszystko?

Po prostu róbmy - każdy coś, ile może, to będzie super[/QUOTE]

ma pani racje,ale jak ona cos dziwnego pisze to mnie potworna złosc ogarnia.

Link to comment
Share on other sites

Ja juz sie mialam nie odzywac do uzytkowinika majku33krakow,jak mi wszyscy radza,ale ten czlowiek nic nie rozumie.
Zarzuca mi,ze pospieszylam sie z karma....po co?przeciez moglam czekac az majku laskawie zdecyduje sie kiedy zamowi. Kultura wymaga czlowieku nie nadwyrezac czyjejs dobroci!!
Zlosliwie zamowilam karme psom,tak jestem mega zlosliwa!!Moje psy tez na zlosc karmie dwa razy dziennie!! I to na zlosc majku!majku wiem,ze nie mozesz tego przezyc ale ani ty mnie ani ziebisz,ani grzejesz, wiec naprawde nie chcialoby mi sie nawet palcem ruszyc,zeby zrobic cos w stosunku do Ciebie-nawet na zlosc.
Jezeli nie szanowaniem pieniedzy jest kupienie karmy za 100 zl,dobrej karmy,a nie rewelacyjnej za 200 zl to mamy inne pojecia szacunku.
I na koniec,kto jest zlosliwy wyszlo juz przedwczoraj.Jagienka prosila , wiec gdyby uzytkownik majku33krakow napisal, ok kupcie karme za 200 a ja zwroce kase-taka bym kupila. W przypadku braku tej deklaracji,nie stac nas zwyczajnie na tak droga karme. Nie wiem gdzie chcesz dac teraz ta.
Nieuczciwosc probujesz zarzucic tylko Ty majku,po co to robisz?Nie mam pojecia. Ja sie zrozliczam z FV na to co juz wydalam,a ze byly to pieniadze nasze (Nadziei Dobermana) na koncie Fundacji AFN wiec rozliczylam sie z Fundacja,a nie z Toba. Jak wydam 100 zl, ktore dales na dobki to wkleje skan rachunku-w czerwonej ramce nawet.
A teraz juz na koniec;) kazdy powinien wspolpraciwac z kazdym,ale ja Tobie dawno temu powiedzialam, ze nie chce miec z Toba nic wspolnego,przestan pieprzyc o wybaczaniu i porozumiewaniu. Nie prowadze z Toba zadnej wojny, po prostu przez tyle miesiecy raz potrzebujesz pomocy,jestes mily, a za chwile mnie wyzywasz, grozisz, szkalujesz na forum. Nie jestem Twoja kolezanka do rozladowywania problemow emocjonalnych.

Jezeli chcesz pomagac,tym konkretnym psom kontaktuj sie z Agata,masz konto AMIGI...z kim chcesz, cos sie czlowieku mnie tak uczepil??
I tyle,mam nadzieje,ze juz nie bede musiala odpisywac na zadne zaczepne posty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']
I tyle,mam nadzieje,ze juz nie bede musiala odpisywac na zadne zaczepne posty.[/QUOTE]

Przepraszam, że się wtrącę, ale myślę, że tak właśnie powinnaś zrobić. Ignorowanie prowokacji ogranicza zapędy prowokatora - tak to chyba z grubsza działa :) A jak się rozwija "wątek" - w dużej mierze dzięki Tobie - każdy, nawet nie do końca wtajemniczony widzi. Ja w każdym razie widzę i dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Przepraszam, że się wtrącę, ale myślę, że tak właśnie powinnaś zrobić. Ignorowanie prowokacji ogranicza zapędy prowokatora - tak to chyba z grubsza działa :) A jak się rozwija "wątek" - w dużej mierze dzięki Tobie - każdy, nawet nie do końca wtajemniczony widzi. Ja w każdym razie widzę i dziękuję.[/QUOTE]
Dziekuje Nutusiu:)

Panstwo,ktorzy mieli wizyte wczoraj i byli chetni,wieczorem zrezygnowali.Prawdopodobnie "obrazili sie", ze inspektorka KTOZ robiaca wizyte nie przyjechala od razu z psem..Trudno...

Zostalo nam do wydania Mafia (dzis odbedzie sie dla Niej wizyta;)), Portos (preddko do super domku,bo Julka sie juz przywiazala i on tez), Gucio na DT oraz 3 suki i 1 pies u Pani z tych 4 mscznych i 2 suki 1 roczne.
Dzis odbiore pismo z KTOZu, potem...jakos odbiore od weta tabletki an robale,bo na to tez mamy zgode i odrobaczymy towarzystwo.Asia ma pogadac z wetem jak widzi sterylki,jakie szwy zaklada.
Bedziemy jakos brac ruda suke na sterylke,pare dni hotel i wraca.
Jesli ktos w transporcie moglby pomoc bede wdzieczna.

Link to comment
Share on other sites

Widać państwo nie do końca byli zdecydowani na adopcję, więc lepiej teraz niż później żeby zmieniali zdanie.
Portos się zaadoptuję wszędzie i w każdym czasie, byle by gdzie zęby było włożyć i z kim się pobawić, a najlepiej jeszcze jaki 4 nożny kumpel do zamęczenia to już szczyt luksusu:D
A Mafia miała takie ładne ogłoszenie na gumtree - był jakiś odzew?

A teraz dopiero doczytałam że dziś wizyta, więc trzymam kciuki żeby się udała:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']masz racje z wszystkim co tu napisałas,ale karolina powinna napisac dokładnie co zrobiła do tej pory i nie powinna wydawac głupio kasy,tylko dlatego ze niechce nadwyrezac czyjejs dobroci,
nie spieszyc sie z niczym,pozatym karolina złosliwie kupiła ta karme,bo jest złosliwa do mnie,uwazam ze kazdy z kazdym powinien tu współpracowac jesli chce ktos dac pieniadze na psy bo kazdy grosz sie liczy,BO ALBO SIE POMAGA PSOM I TEGO SIE KTOS TRZYMA,ALBO PROWADZI SIE PRYWATNĄ WOJNE,TRZEBA W ZYCIU WYBRAC SWOJ CEL,w zyciu tak jest ze trzeba umiec wybaczac.,Pozatym kazdy moze kazdemu zazucic nie uczciwosc,poto sa rozliczenia i skany badan,pieczatek ,podpisy lekarza,ZEBY UDOWODNIC ZE DANA OSOBA JEST UCZCIWA.[/QUOTE]

tak sie sklada, ze Karolina jest rozliczona z kazdej zlotowki, przeciez wszystko jest napisane w pierwszym poscie.
Nie prowadzi z Toba wojny, bo chce sie trzymac od Ciebie jak najdalej i wcale nie musi rozmawiac z Toba, kontaktowac sie, a juz tym bardziej wybaczac (ale z drugiej strony czego? po prostu nie chce miec z Toba do czynienie i juz), to jest jej decyzja, tak postanowila i uszanuj to, bo w koncu zrobisz krzywde, ale sobie. Pomowienie jest przestepstwem.
Chcesz pomagac - pomagaj. Chciales kupic karme, trzeba bylo kupic. Wystarczylo napisac "ja zamawiam" lub mogles skontaktowac sie bezposrednio z DT i przeslac karme jezeli chciales, przeciez osoby, ktore daly domek tymczasowy sa dostepne na tym forum. Uwierz ta karma nie musi przejsc przez rece Karoliny, a nawet bedzie jej to na reke jesli ktos ja wyreczy. Ta karma nie jest dla niej tylko dla PSOW (chociaz pewnie gdybys jej dal do rak wlasnych potem powiedzialbys, ze zjadla ja sama...)
Podsumowujac: decyzja Karoliny jest taka, ze ucina z Toba kontakt, wiec jesli chcesz pomagac psa z tego watku na Twoje pytania dotyczace rozliczen bede odpowiadac ja. Powiedz mi Majku co bys chcial wiedziec? co konkretnie chcesz, zeby Ci przedstawiac, skany jakich faktur? tylko prosze o konkrety (NA KONKRETNE PYTANIE np. gdzie jest 100zl, ktore przekazalem na dobki? - NIE ZARZUT, ALE PYTANIE BEDZIE KONKRETNA ODPOWIEDZ, JEZELI ODPOWIEDZ BEDZIE NIESATYSFAKCJONUJACA BEDA WYJASNIENIA. JEZELI BEDZIESZ MIAL DOWOD NA ZANIEDBANIE CZEKOKOLWIEK Z KAROLINY, CZY Z MOJEJ STRONY PROSZE WTEDY O ZARZUTY) i nie zasmiecajmy juz watku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...