Jump to content
Dogomania

Kraków-17 dobkow i mix dobkow w wieku 2 msce do roku-na cito domy albo bedzie ich 100


karusiap

Recommended Posts

Nie...liczba chyba jest jaka jest....Fakt o 2 najmniejszych nie wiedzialysmy na poczatku,ale bylo:
8 -4 mscznych
2 -2,5 msczne
2 - 5 tyg
2- roczne
matka i ojciec
To wychodzi nawet 16, z tym,ze liczby 4 mscznych nie jestem pewna....
No i z tylu domu pies w kojcu co daje nam liczbe 17....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zozolina']Elo,w koncu ile jescze dobków zostało do,wziecia? jak potrzebujecie to jescze do konca wrzesnia mam urlop moze przyda wam sie domowe dt dla jakiego s malucha który nie zje mojego mikrusa z avataru !!!! aha synów (6 i 3 )też nie dam zjesc !!!![/QUOTE]

ładny mikrus

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']Foty Gucia boskie!!! Mały się ślinił w aucie, raz zwymiotował, ale poza tym grzecznie sobie spał i się rozpychał. Rozkoszne są maluchy!!!
Pani Babcia faktycznie łazi z kijaszkiem, podpiera się nim, ale jak się psy gryzą to może machnie żeby je rozgonić. Bo ojciec je doprowadza do porządku, one się drą w niebogłosy... i wtedy Pani Babcia je bierza na ręce i tuli... A walka była, bo oczywiście ten mały, rzekomo jej ukochany najbardziej, oddac nie chciała... i powiem szczerze, że nigdy jeszcze nie widziałam tak bezwzględnej agimiki :evil_lol:
A Karolina to TYTAN normalnie, że wyrabia z tym wszystkim!!! :crazyeye:[/QUOTE]

moze zdradz nam ta bezwzglednosc agamiki,moze nam agamika powie?.jestem ciekawy

Link to comment
Share on other sites

Sunia z Gdowa pojechala na wspanialy DT!
Natomiast Blacky, ktory wczoraj sie przeprowadzil traci DT...nagla sprawa w rodzienie....[B]nie ma go gdzie dac[/B]:(

Pani w Gdowie twierdzi,ze jedna suka juz jest szczenna.....nie wezmiemy na sterylke,bo nie ma jej gdzie potem trzymac....psy nie szczepione,nie odrobaczone, jeden wielki koszmar.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Sunia z Gdowa pojechala na wspanialy DT!
Natomiast Blacky, ktory wczoraj sie przeprowadzil traci DT...nagla sprawa w rodzienie....[B]nie ma go gdzie dac[/B]:(

Pani w Gdowie twierdzi,ze jedna suka juz jest szczenna.....nie wezmiemy na sterylke,bo nie ma jej gdzie potem trzymac....psy nie szczepione,nie odrobaczone, jeden wielki koszmar.[/QUOTE]



wysterylizowac ja trzeba i tak i tak,moze jakies płatne dt po sterylce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Pilnie szukamy osoby,ktora jutro do godz 12 odbierze maluszka 2,5 msca z okolic wielickiej/biezanowskiej!![/QUOTE]

ponawiam prosbe, bo sprawa jest naprawde [B]PILNA[/B]! Idealem bedzie jesli znajdzie sie inny DT, jednak jesli nie BARDZO prosze, zeby ktos odebral pieska i przetrzymal go u siebie kilka godzin. Wracam do Krak w godzinach popoludniowo-wieczornych i wtedy malucha odbiore, nie wiem jeszcze co z nim zrobie, ale psiak zostanie odebrany na 100%

Link to comment
Share on other sites

Majku do jasnej cholery DAJ JUŻ SPOKÓJ!!!!!!!
NIE PROWOKUJ DO KŁÓTNI!!!

I NIE PISZ POSTA POD POSTEM!!!!!

Karolina, Macie zgodę na sterylki na razie tych dwóch suk rocznych, potem będzie reszta...
TRZEBA TAMTA SUKĘ STERYLIZOWAĆ ABORCYJNIE coś się wymyśli na czas sterylki.. może hotel.. ktoz pomoże na pewno

ta rana czy narośl na głowie malucha wygląda obrzydliwie... :roll:

słuchajcie, postaram się coś wymyślić z tym maluchem.. mooże ktoś by go do KTOZ-u podrzucił to przetrzymamy go do 18..... tylko muszę znaleźć chętnego na przewóz... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Pilnie szukamy osoby,ktora jutro do godz 12 odbierze maluszka 2,5 msca z okolic wielickiej/biezanowskiej!![/QUOTE]

Odbierze i co potem? Sory, minęły się posty i juz teraz wiem co potem.
Kurcze, ja będę jutro wracać z hotelu, moglabym tamtędy wracać, ale gorzej z tym przechowaniem malucha, bo mam trochę spraw jutro do zalatwienia i nie bardzo mogę być w domu. A wrzucić go do mieszkania do moich psow i Mafii i wyjść nie za bardzo mam odwagę. Klatki nie mam, bo obie moje pożyczone po ludziach, a zresztą jakby mały się głośno zachowywał w klatce, to ja mialabym napewno Straż Miejską na glowie.
Jednym slowem moglabym malego odebrać, ale od razu gdzieś dowieźć.

Na sterylkę aborcyjną jest pierwszeństwo w akcji sterylkowej. Wiem, bo miałam tak w przypadku Pumy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']Majku do jasnej cholery DAJ JUŻ SPOKÓJ!!!!!!!
NIE PROWOKUJ DO KŁÓTNI!!!

I NIE PISZ POSTA POD POSTEM!!!!!

Karolina, Macie zgodę na sterylki na razie tych dwóch suk rocznych, potem będzie reszta...
TRZEBA TAMTA SUKĘ STERYLIZOWAĆ ABORCYJNIE coś się wymyśli na czas sterylki.. może hotel.. ktoz pomoże na pewno

ta rana czy narośl na głowie malucha wygląda obrzydliwie... :roll:

słuchajcie, postaram się coś wymyślić z tym maluchem.. mooże ktoś by go do KTOZ-u podrzucił to przetrzymamy go do 18..... tylko muszę znaleźć chętnego na przewóz... :)[/QUOTE]

nie prowokuje tylko chce pomóc.


asior tu jest wiecej psów do pomocy,sa ludzie ktorzy sie beda cieszyc za pomoc,i grzecznie podziekują.

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Sunia w naszym DT póki co bardzo grzeczna. Nie wiemy jeszcze na ile to szok a na ile grzeczność wrodzona:)
Karmę połykamy w całości, bo jeszcze ktoś będzie pierwszy. Łasuchuje-daje się skusić na przysmaki. Nawet smycz wtedy nie straszna.
Ogródek ochrzczony-sikanie na zielonej trawce nagrodzone, posłanie zaakceptowane w sekundzie - dwa kółka i śpi grzecznie póki co w drugim pokoju sama, mimo że drzwi otwarte jak szeroko :)
Zdjęcia będą jutro:)

Link to comment
Share on other sites

skrzeli:multi:witamy na dogo:loveu:jak beda zdj wysle do Ds i spytam o imie:)

Asiorek wielkie dzieki!! Czy mamy w konkretnej klinice sterylizowac??Mamy zgode na dwie,jesli akcja sterylkowa dalaby na trzecia to dorosle suki mamy zalatwione. Jeszcze "tylko" organizacja transportu tam i po zabiegach oraz miejsca na przetrzymanie suk pare dni po zabiegach,a dwoch rocznych najlepiej by juz nie oddawac;/:shake:

Kochani dla malego szukamy najpilniej DS...lub chocby tymczasu:( przechodzi wciaz z rak do rak...tak bardzo mi go szkoda,tak placze maluszek:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']Amiga jak dasz wczensiej znać to ja wyskoczę na Szpitalną i tam na sekundę możesz stanąć przy parkingu koło Teatru ;)

Karusiap ok to powiem że trzy są najpilniejsze ;)[/QUOTE]
Asia tylko czy mamy jakas konkretna klinike?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...