Jump to content
Dogomania

Agdanek


Bjuta

Recommended Posts

wczoraj wparowała do mnie P.Dorotka ,która złożyła deklarację dla Agdanka i zostawiła znowu 20zł,mówiłam,że wpłaty dopiero po 20 lipca,ale się uparła:-) i kasiorkę zostawiła....mam jeszcze wolne dwie dyszki za Pikusia,który ma nowy super domek....PatiZabrze mi odesłała,więc jeżeli będzie potrzeba kasiorki,to Kikou pisz,przeleję:-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='daśka']...więc jeżeli będzie potrzeba kasiorki,to Kikou pisz,przeleję:-)[/QUOTE]
spisuj prosze i trzymaj te pieniądze :)


a Agdanek to troche taki podwórkowy nicpoń...co sie lepiej poczuje to zaczepia Misia i troche też innych kolegów ;)....a sisianiem po ścianach i meblach "przebił" nawet Redinka (na szczęście nie potrafi wdrapać sie na kanape)
...chyba Ciocia Bjuta przyjedzie do mnie pomóc kłaść płytki na ścianach w całym domu ;):megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']no proszę, kto by pomyślał, że z Agdanka będzie taki łobuziak... jeszcze Ci kikou ten Agdanek rokręci wszyskie staruszki co tam masz, nowe życie w nie tchnie i dopiero będziesz miała, phihihihi[/QUOTE]
ojej oby nie...:-)
ale sie uśmiałam....to chyba jeden z niewielu wątków,gdzie można sie teraz pośmiać:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']spisuj prosze i trzymaj te pieniądze :)


a Agdanek to troche taki podwórkowy nicpoń...co sie lepiej poczuje to zaczepia Misia i troche też innych kolegów ;)....a sisianiem po ścianach i meblach "przebił" nawet Redinka (na szczęście nie potrafi wdrapać sie na kanape)
...chyba Ciocia Bjuta przyjedzie do mnie pomóc kłaść płytki na ścianach w całym domu ;):megagrin:[/QUOTE]

Ale mogą być krzywo??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Ale mogą być krzywo??[/QUOTE]

..mogą być krzywo.. byle siuśki dało sie zneutralizować ;),

a Agdanek wdał sie rankiem w utarczke z Misiem... (na szczęście taką niegroźną, geriatryczną, dobrze że zębiska obaj panowie już takie przytępione mają...)
już pół nocy na siebie warczeli panowie....wyraźnie mają odmienne poglądy (może dyskutowali o wyborach? ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']..mogą być krzywo.. byle siuśki dało sie zneutralizować ;),

a Agdanek wdał sie rankiem w utarczke z Misiem... (na szczęście taką niegroźną, geriatryczną, dobrze że zębiska obaj panowie już takie przytępione mają...)
już pół nocy na siebie warczeli panowie....wyraźnie mają odmienne poglądy (może dyskutowali o wyborach? ;))[/QUOTE]
taki rozrabiaka - kto by pomyślał, że to taki harcerzyk z Agdanka się zrobi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...