Jump to content
Dogomania

Ofiary POWODZI 2 pirenejki pojechały do domku :)


gosia1701

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na chudziny to one nie wyglądają ;) więc pewnie sporo potrzebują do nasycenia brzuchów i kłótnie przy jedzeniu są usprawiedliwione ..
szkoda, że już tyle czasu są bez domu .. urocze z nich panny i dziwię się, że ludzie (ci mający warunki dla dużych psiaków) jeszcze ich nie zaadoptowali ..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

No i wreszcie pannice są na pierwszej stronie wątku psich par. Tekstu jest mało, także jeśli coś dorzucić a myślę, żeby się przydało to napiszcie proszę :)
No i przepraszam, że tak długo to trwało... Poślijcie lepszy tekst to edytuje te parę zdań na ich temat :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-w%C4%85tek-zbiorczy-psiak%C3%B3w-tylko-do-wsp%C3%B3lnej-adopcji?p=14569839#post14569839[/url]

No i trzymam kciuki za domek :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

No,cóż...już wiadomo!
Jutro dziewczyny jadą do domu,który chciał Milusia lub Dimkę(nie pamiętam) i nie wyraziłam zgody,bo dom na wsi, nie mający ogrodzenia i nie planujący go(bo nikt we wsi go nie ma, psiaki po wsi latają luzem lub są "wiązane"), ale za to ma dwoje maleńkich dzieci- niespełna roczne i 4 letnie.Pana często nie ma w domu,bo pracuje.
Na moją odpowiedź by skontaktował się ze mną gdy będzie miał ogrodzenie,bo wcześniej nie wydam psa do nie ogrodzonego terenu i z tak malutkimi dziećmi,przy braku doświadczenia z gigancikami...usłyszałam jasną odpowiedź: [B]To sobie znajdę gdzie indziej! I jak widać znalazł..[/B].nawet dwie,a chciał jeszcze trzeciego...i tu na odpowiedź podobną jak moja,właśnie zakomunikował,że[B] i tak będzie miał Faunę i Florę już w sobotę.[/B]

Pytanie teraz nie jest tylko o to,czy warunki są bezpieczne dla suń,ale zaczyna się pojawiać pytanie, PO CO W TAKICH WARUNKACH,AŻ TRZY OGROMNE SUKI?
CZY KTOŚ DECYDUJĄCY O TEJ ADOPCJI ZASTANOWIŁ SIĘ NAD TYM...że i dwie suki na nie ogrodzonym terenie i dwoje malutkich dzieci pod opieką tylko kobiety?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Ani mnie, ani fundacji nie ukrywał, ale wszystko jest możliwe... nie potrzebne byłyby wszelkie spekulacje gdyby przeprowadzić wizytę przed adopcyjną.[/QUOTE]

Azyl nie przeprowadza wizyt przedadopcyjnych... Natomiast nie wyobrażam sobie, by jakikolwiek pies został wydany do domu bez ogrodzenia, jeżeli czasami nawet brak podmurówki oznacza brak zgody na adopcję...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Chciałabym się zapytać co z suniami?
Bo mój brat najpradopodobniej będzie w wakacje wprowadzał się do nowego domu i wymyślił sobie dużego psa. A to z racji tego, że sami mieliśmy przez 14 lat kaukaza, a teraz mamy następnego. Oczywiście brat wymyślił sobie zakup psa z giełdy. Po wielu prośbach i namowach przekonałam go do tego, że sama mu znajdę psa ze schronu i zgodził się! Serce też mu zmiękło na widok tych suń. Ale nie wiem czy chce dwie czy jedną... z resztą też nie obiecuję, że będzie możliwość adopcji przed wakacjami, bo też nie wiadomo czy nie będzie poślizgu z jego domem...

Dlatego takie mam pytanie: co z suńkami, gdzie przebywają? Jak wyglądałaby (ewentualna) sprawa z transportem?
Oczywiście życzę suniom, żeby wcześniej, już teraz nawet znalazły dom, niż zeby "czekały" na mojego brata, ale chciałabym wiedzieć.

Dzięki z góry za odpowiedź.

Sunie są prze-sło-dkie!!!

Link to comment
Share on other sites

Pirenejki miały ostatnio sesję zdjęciową :) Tu jest cała: [URL]http://www.facebook.com/album.php?aid=39456&id=111393995558496[/URL]

A tu próbki ;)
[CENTER]
[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1337.snc4/162972_181399105224651_111393995558496_480602_1375547_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1366.snc4/163808_181399268557968_111393995558496_480605_302512_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs076.snc6/168613_181399651891263_111393995558496_480614_3267739_n.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MILENA86']Chciałabym się zapytać co z suniami?
Bo mój brat najpradopodobniej będzie w wakacje wprowadzał się do nowego domu i wymyślił sobie dużego psa. A to z racji tego, że sami mieliśmy przez 14 lat kaukaza, a teraz mamy następnego. Oczywiście brat wymyślił sobie zakup psa z giełdy. Po wielu prośbach i namowach przekonałam go do tego, że sama mu znajdę psa ze schronu i zgodził się! Serce też mu zmiękło na widok tych suń. Ale nie wiem czy chce dwie czy jedną... z resztą też nie obiecuję, że będzie możliwość adopcji przed wakacjami, bo też nie wiadomo czy nie będzie poślizgu z jego domem...

Dlatego takie mam pytanie: co z suńkami, gdzie przebywają? Jak wyglądałaby (ewentualna) sprawa z transportem?
Oczywiście życzę suniom, żeby wcześniej, już teraz nawet znalazły dom, niż zeby "czekały" na mojego brata, ale chciałabym wiedzieć.

Dzięki z góry za odpowiedź.

Sunie są prze-sło-dkie!!![/QUOTE]


mieć piekny dom

mieć piękna rodzinkę

i takie 2 okazy to poprostu bajka

ochrona i ozdoba !!!!


zajrzyj tez na [url]www.bernardyn.com.pl[/url]
tam cała masa bernardynów

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...