Jump to content
Dogomania

Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!


Agucha

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Co racja to racja38uklon.gif  jakoś kiedy wpadam to tu cichutko, wszyscy śpią 01icon_lol2.gif

gdzie śpią ;) Bgra nadchodzi zawsze ...nocą ;)

więc gdyby jakaś pełnia,albo co innego przeszkodziło w spaniu ;) to pamiętaj,na mnie zawsze możesz liczyć ;)

koty ok?plaskate ok? Grubas schudł nieco,nie daj Boże?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

gdzie śpią ;) Bgra nadchodzi zawsze ...nocą ;)

więc gdyby jakaś pełnia,albo co innego przeszkodziło w spaniu ;) to pamiętaj,na mnie zawsze możesz liczyć ;)

koty ok?plaskate ok? Grubas schudł nieco,nie daj Boże?

Ja to nie koniecznie nocką, jakoś mi pełnia nie straszna 24icon_smile2.gif,ale gdyby co....zapamiętam :).Tak się składa, że u mnie wszystko plaskate ha, ha ha - Grubas nie schudł, a nawet jakoś jakby go przybyło.....ale może to tylko złudzenie optyczne 11icon_devil.gif. Tomiś i Ami radzą sobie, może troszkę więcej przysypiają, ale poza tym nie mam się do czego przyczepić :)

Link to comment
Share on other sites

Ja to nie koniecznie nocką, jakoś mi pełnia nie straszna 24icon_smile2.gif,ale gdyby co....zapamiętam :).Tak się składa, że u mnie wszystko plaskate ha, ha ha - Grubas nie schudł, a nawet jakoś jakby go przybyło.....ale może to tylko złudzenie optyczne 11icon_devil.gif. Tomiś i Ami radzą sobie, może troszkę więcej przysypiają, ale poza tym nie mam się do czego przyczepić :)

a to jak wszystko w normie a Grubas nawet z naddatkiem to już jestem spokojna :)

Jak TY te emotki wstawiasz ? do tego to jeszcze nie doszłam ;) u mnie chyba coś wyłączone?

Link to comment
Share on other sites

....a miałam wyjście, u mnie też nic się nie otwiera 0sad.gif

teraz mi przeszło,ale z początku na to nowe dogo to miałam nerwa ! chyba jak wszyscy

to mówisz,że Amusi swędzenie przeszło ? to cieszę się bardzo,Amusia uwolniona od udręki :)

też o tym coś wiem,bo jestem alergiczką od dziecka

Link to comment
Share on other sites

teraz mi przeszło,ale z początku na to nowe dogo to miałam nerwa ! chyba jak wszyscy

to mówisz,że Amusi swędzenie przeszło ? to cieszę się bardzo,Amusia uwolniona od udręki :)

też o tym coś wiem,bo jestem alergiczką od dziecka

No nie tak do końca ;),ciapie jeszcze pazurki i po każdej kąpieli parę godz. jest taka niespokojna, ale porównując do tego co było wcześniej.....nie ma o czym mówić, jest dobrze.:)

Link to comment
Share on other sites

No nie tak do końca ;),ciapie jeszcze pazurki i po każdej kąpieli parę godz. jest taka niespokojna, ale porównując do tego co było wcześniej.....nie ma o czym mówić, jest dobrze. :)

cieszę się bo to duży postęp :)

mnie czasami płakać się chce na to Hańcine drapanie :( niby nic na skórze,ale czasami zaróżowiona

Allermyl jest świetny u nas idzie litrami 

Link to comment
Share on other sites

cieszę się bo to duży postęp :)

mnie czasami płakać się chce na to Hańcine drapanie :( niby nic na skórze,ale czasami zaróżowiona

Allermyl jest świetny u nas idzie litrami 

Kiedy jeszcze miałyśmy problemy, Ami dostawała leki ale dopiero u tej vetki od alergii dowiedziałam się , że muszę ją kąpać w ledwie ciepłej wodzie i nie wolno suszyć suszarką, Miała skórę różową nawet od cieplejszej wody i ciepłego powietrza. teraz na ręcznikach kładę pieluszki z tetry i zmieniam dwa razy, a resztę wysycha sama

Link to comment
Share on other sites

Kiedy jeszcze miałyśmy problemy, Ami dostawała leki ale dopiero u tej vetki od alergii dowiedziałam się , że muszę ją kąpać w ledwie ciepłej wodzie i nie wolno suszyć suszarką, Miała skórę różową nawet od cieplejszej wody i ciepłego powietrza. teraz na ręcznikach kładę pieluszki z tetry i zmieniam dwa razy, a resztę wysycha sama

Halizko to wiemy,tylko letnia woda i nie suszymy

szampon trzymamy na skórze 10 minut

do ręczników nie wycieram tylko opatulam chwilę

już nie wiem co robić

chyba idziemy jednak na akupunkturę,pora się umówić

Link to comment
Share on other sites

jeden z naszych wetów jest dermatologiem i endokrynologiem

więc już ich się trzymam

ale na alu pójdę do innego weta

Trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze. My funkcjonujemy na zasadzie oby nie było gorzej - coś tam się ciągle zdarza, ale do opanowania. Bierzemy witaminki na skórę, pijemy tran no i jakoś dajemy radę...

Link to comment
Share on other sites

Jutro idziemy znowu do fryzjera,bo tryzmamy krótko okolice oczu :)

więc obgadam wszystko co dotyczy akupunktury,no chyba,że kieszeń tego nie wytrzyma :(

My też musimy zrobić przegląd oczek. Czekamy na wieści, znam po akupunkturze pieska z porażeniem , efekt niesamowity .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

My też musimy zrobić przegląd oczek. Czekamy na wieści, znam po akupunkturze pieska z porażeniem , efekt niesamowity .

porażenie u psa dość dobrze się leczy

 

 

Za długo nie może być dobrze, chyba za wcześnie się ucieszyłam  - Amusia ma wrzód rogówki xbuu.gif

ja pierdziu ! mam nadzieję,że nie jest dramatycznie

Halizko  napisz co mówi wet 

trzymam kciuki,trzymajcie się !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...