Jump to content
Dogomania

Staruszka Ruda za TM... ale Pojawił się Maksymilian. Co z niego wyrosnie?!


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sendi u weta jest bardzo grzeczna, bardzo tylko, że ja wtedy do niej dużo gadam i takie tam.
Chociaż jak ostatnio wet (rumski) dał jej antybiotyk i ją widocznie zabolało, to chciała chapnąć:lol: nie udało się jej, bo zauważyłam jej zapędy:evil_lol: .

ulv, rzeczywiście psica mądra, książki to se może topić, gorzej jakby klawiature wytargała:evil_lol:
Dobrej, mądrej ciotce nie odbije, gwarantuje!!!:diabloti:

Ja a wiecie jak ja co wieczór muszę się męczyć, bo Koras zawsze leży pod moimi nogami. Jak uzna, że chce iść spać to mi jęczy! więc ja ją na ręce i zanosze do łóżka.(to się nazywa wypas co?) Pośpi trochę i wraca, no i od nowa, a jak ją olewam albo ochrzaniam to ta wariatka szczeka.:diabloti: [SIZE=1]mózg, mózg, mózg[/SIZE]

[SIZE=2]Wola, pisz pisz, ja też jak znajde jakieś ogłoszenie to zamieszcze.[/SIZE]

kathie, a kiedy ciotka ostatnio coś tu wklejała??

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Pies w wychodku, ale numer.
Moja suka zaraz po zamieszkaniu u nas nie bardzo wiedziała gdzie by te swoje prywatne sprawy załatwiać, więc podpatrzyła koty, niestety pomysłu starczyło jej tylko na wstawienie do kuwety dwóch łapek i to przednich, więc efekt był taki sobie, ale wyglądała fajowo (podglądałam zza szafy).
A w wychodku pies mojego brata utopił kiedyś kapcie swojego pana i szminki pani, niestety do dziś nie wiadomo, co chciał przez to powiedzieć. Może macie jakieś pomysły.

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Trochę mnie tu nie było, a tu proszę jaki elitarny klub powstaje.
Koło gospodyn na spotkaniach chyba śpiewa i jakieś ciasta pieka.
Ja do klubu się piszę, mogę nawet śpiewać , jednak zamiast ciast wolę fotki na wątku, bo do pieczenia to ja antytalent

ULV - Aksa to cudna jest. Mnie podobały się te fotki z lasu i ogniska.Taka szczęśliwa tam była. Jak byłam nad morzem , to były też dziewczyny z psem na wózku. Przyznam , że pierwszy raz widziałam takiego psa ,, na żywo,, i nie mogłam wyjść z podziwu jak dobrze sobie radził. Poza tym widać było , że szczęśliwy
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']No inteligentna trochę za bardzo... ostatnio, jak uzna, że za dużo czytam, a za mało sie psami zajmuję, topi mi książkę w sedesie... już dwie załatwiła:angryy: małpa wstrętna...
I nie chwalcie tak gupiej ciotki, bo jeszcze jej odbije i co?:cool3:[/quote]

:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ciotka - ja tez chce takiego mądrego psa :cool1: bo wstyd sie przyzynac ale moj to troche głupkoway jest :evil_lol:
a fota - Aksa na kiblu jest najepsza :razz: (sama sie nauczyła tak?)

Link to comment
Share on other sites

hehe, musisz mu jeszcze jezyk wlokować ;) do wypchanego pyszczydła :)
A tak w ogole, to własnie, co to za cisza? Przegladam sobie subskrybowane watki, te w ktorych pojawiły się nowe wypowiedzi i cały czas mam poczucie, ze czegos mi na liscie brakuje. A tu masz babo klops, najbardziej rozgadany wątek zamilknął...

Link to comment
Share on other sites

ulv, dobra robota, nawet bardzo!!! Widzisz ja od ponad miesiąca już wypycham, ale nigdy mi tak z jęzorem nie chce wyjść, no i te zielone odblaski (kurde u mnie na stanie, tylko żółte lub czerwone - monotonia taka):evil_lol:
loozerka, czasem miło pomilczeć;)
a tak wogóle, to wczoraj czytałam o karmach, zastanawiam się nad "Acana" dla staruszek, ale nie wiem chyba jeszcze im pogotuje:p
Pozatym jutro mam gości TZ ma urodziny i moje dotychczasowe gotowanie zakończyłam na wyszukiwaniu przepisów w necie:diabloti: dzisiaj niestety muszę się zabrać za to w realu:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Neris sie pochorowała... A Akucha to gdzie polazła?[/QUOTE]

Akucha została sama na włościach i wszystko na jej głowie :cool3: Wpada na chwilę i znika... a i melancholia jesienna chyba też dopada, chociaż popgoda dzis u nas piękna.

Fajne te wypchane psiaki cioteczek :loveu:

Składam urodzinowe serdeczności kasinemu TZ-owi :Rose: :Rose: :Rose: Niech wie, że [B]Mariany[/B] nieszkodliwe są :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...