Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='nidhogg']hehe ta gwiazda;) a jak chcialam wczoraj gwiazdorzyc to mnie wywalilyscie pod most ;) i co mi po takim gwiazdorstwie ;)[/quote]
A chociaz kartonik jakiś dali? :shake:

[quote name='nidhogg']p.s. chcialam jeszce zlozyc zazalenie na tego malego pana psa - mam dziure w ustach ;)[/quote]
W sumie lepiej miec dwie, niż żadnej :evil_lol:

Ayshe, ja Diunkowych przed tobą ostrzegałam :diabloti: To znaczy pwoiedziałam, ze jesteś dośc ekspresyjną osóbką, ale nie nalezy się tym zrażać :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nidhogg']
p.s. chcialam jeszce zlozyc zazalenie na tego malego pana psa - mam dziure w ustach ;)[/quote]

Przepraszamy bardzo:oops: Następnym razem postaramy się być grzeczniejsi;)

[I] Edit:[/I]
Ale nie przejmuj się - ja po wczorajszym powitaniu, po powrocie z pracy, mam trzecia dziurę w nosie - po jego dolnym kle:razz:

Link to comment
Share on other sites

spyder-no i pierwsza "ofiare"edox ma za soba.:evil_lol: .
mleczaki sa na mojej liscie rzeczy nielubianych w pierwszej trojce:roll: .mleczaki onkow.to koszmar:cool3: :evil_lol: .
asher-ja?ekspresyjna?zeby sie nie zrazili?ostrzeglas?no wiesz:obrazic: :cooldevi:.
nidhogg-bo ty masz psa ktory zapomina zginac przednie lapy nawet jak biegnie voraus:D.i ma do tego koncepcje niewatpliwe jedyne sluszne z ktorych jest niebywale dumny.szluffek jest po prostu zarabistym popaprancem mozgowym:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']spyder-no i pierwsza "ofiare"edox ma za soba.:evil_lol: .
mleczaki sa na mojej liscie rzeczy nielubianych w pierwszej trojce:roll: .mleczaki onkow.to koszmar:cool3: :evil_lol: .
[/quote]

Uściślając ilość "ofiar" Edox'a, to nidhogg była trzecia. Pierwszą byłem ja, drugą moja narzeczona.

A jeśli chodzi o "mlecaki" Juniora, to dzisiaj na gryzaku poleciała dolna, prawa trójka:p:multi: Czekam, aż raczy szanowny pan wymienić te swoje iglaste kiełki, bo mam już ich dość:placz:

Link to comment
Share on other sites

na moj gust mleczaki sa po to zeby wyprobowac determinacje posiadania ona.:evil_lol: .a poniewaz onki sa dosc....malo delikatne:roll: :evil_lol: to najpiekniejszym momentem jest pozbycie sie przez gnojstwo owych mlecznych zabali.i wtedy czlowiek dopiero widiz swiat w pieknych barwach:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Z góry przepraszam za lekkiego off'a.

Słuchajcie, będę potrzebował Waszej pomocy.

Właśnie się dowiedziałem, że mojemu kumplowi z pracy ktoś podrzucił szczeniaka:angryy::angryy::angryy:. Sukę.
Podrzucił, to mało powiedziane - przerzucił przez siatkę i psina zaplątała się w żywopłot, około metra nad ziemią:angryy::mad::angryy:

Jest to podobno jakiś mix sznaucera miniaturki - z czym, to nikt nie wie. Ma około 3-4 miesięcy.
Ma z nią iść jutro do weta, żeby sprawdzić, czy wszystko w porządku i na początek ją odrobaczyć i odpchlić, bo jest mocno zapchlona.

[B]Problem polega na tym, że trzeba jej znaleźć nowy domek, ponieważ jego buldog francuski jej nie toleruje.[/B]

Czekam na więcej info od niego i jakieś zdjęcia suni. Jak tylko będę wiedział coś więcej, to zaraz napiszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']spyder-no i pierwsza "ofiare"edox ma za soba.:evil_lol: .
mleczaki sa na mojej liscie rzeczy nielubianych w pierwszej trojce:roll: .mleczaki onkow.to koszmar:cool3: :evil_lol: .
asher-ja?ekspresyjna?zeby sie nie zrazili?ostrzeglas?no wiesz:obrazic: :cooldevi:.
nidhogg-bo ty masz psa ktory zapomina zginac przednie lapy nawet jak biegnie voraus:D.i ma do tego koncepcje niewatpliwe jedyne sluszne z ktorych jest niebywale dumny.szluffek jest po prostu zarabistym popaprancem mozgowym:D:D[/quote]

hehe dla scislosci to ja oberwalam pazurem nie mleczakiem ;)

a co do zarka noooo wlasnie sie dzisiaj dowiedzialam od kolezanki z pracy,z e moj pies jest jakis dziwny bo mu sie rece w nadgarstkach nei zginaja ;)
co do koncepcji - zalapal, ze pasc mozna konie - szkoda, ze koncepcja polegala na gryzieniu konia w tylna noge :> ale nic to chlopak przezyl ;) gozej bylo z moim cisnieniem ;)

Link to comment
Share on other sites

a na cholere mi on skoro ja juz skonczylam NA DZISIAJ:roll: :eviltong: :evil_lol: .teraz to dopiero za kolejne dwa miesiace bedzie mi potrzebny.
[B]kolejny raz przypominam ze zajec w piatek,sobote,niedizele i poniedizalek nie ma.[/B]

Link to comment
Share on other sites

A my wciaz na wygnaniu...
Wyglada na to, ze udalo mi sie przekupić Szweda, żeby zabrał mnie jutro do warszawy, ale przez to muszę wszystko robić :placz: Jak ugotować to ja, posprzątać też ja, to samo ze wszystkim. Wyzyskiwacz:mad: No rozumiem, że robi to dla mnie, bo sam następnego dnia musi wracać nach Deutschland, ale...
No i tu jest clue - jedziemy tak, bo nabyliśmy auto dla mnie i Baltowskiego (kombi) i już nie będę się musiała błąkać po przystankach autobusowych z wyrośniętym psem :loveu:

Jutro je dostaniemy po badaniach technicznych i z blachami wywozowymi i dopiero ruszymy, więc nie wiem, czy damy radę zdążyć na zajęcia. Ale jak będziemy na czas, to na pewno przyjedziemy. Autobusem, bo oferma :splat:nie wymieniła prawka, jak trzeba było i teraz będzie się bujać...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...