Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie mam dostepu do netu.Pozyczyłam laptopa i wpadłam tu na chwile zobaczyc co słychac.Jakos mi tak smutno bez codziennego czytania co u Was nowego na treningach.
Moja Zuzia chudnie i marnieje w oczach,Bianka za to ma sie swietnie.Pare dni temu byłam z nia na placu treningowym i zbieram sie do domu ,ide ale gdzie Bianka??A ona stoi jak wmurowana i wyraznie zostaje tam...to mnie bardzo ucieszyło :-)
Choc moj piesek nie jest moze tytanem pracy ale takie scenki przekonuja ,ze jednak warto z nia cos robic.
No to pozdrawiam Was ,do nastepego porzczenia laptopa :-)
Dorotak,jesli mnie czytasz to wiedz,ze patyczki juz przygotowane :-)

Link to comment
Share on other sites

hej hej hej :))) jupiii wrocilysmy :multi: znow jestesmy w wawie :diabloti:

stesknilysmy sie okropnie :loveu: za szkoleniem i za ludziskami,psami i placem szkoleniowym i.... :loveu::oops:


pewnie w zwiazku z powrotem bede musiala wybyc do [B]hurtowni - tak ze zapraszam chetnych do skaldania zamowien :cool3:- np na priv albo na zajeciach [/B](o ile mi pozwola na nie potutac :roll: bo whoo inteligentnie dostala cieczki zaraz na poczatku wyjazdu:angryy: zdolna paskuda jedna :mad:)

Link to comment
Share on other sites

Kasia, jak ja wam zazdroszczę., że jesteście z powrotem. My tu ugrzęźliśmy na zawsze chyba :placz: Tak w ogóle to nawet nie jest niemiło, ale martwię się, że szczylek nie trenuje. Tak poza tym to może mi się wydaje, ale Balto z każdym dniem jest fajniejszy, bardziej skoncentrowany na mnie, łatwiej namówić go do ignorowania przechodzących opodal psów. No i sam przynosi różne rzeczy w aporcie, nie to co kiedyś, łup w ryj i zwiewać. Ale nogi przy siusianiu dalej nie podnosi... :mad::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']Kasia, jak ja wam zazdroszczę., że jesteście z powrotem. My tu ugrzęźliśmy na zawsze chyba :placz: [/QUOTE]


uuuu a my z whoo tak sie za nicponiem stesknilysmy :placz: ale moze jednak jakos uda wam sie wrocic cio ??? :cool3:

[QUOTE]Tak w ogóle to nawet nie jest niemiło, ale martwię się, że szczylek nie trenuje. [/QUOTE]

hmm wyrzytu sumienia??? ja nad morzem mialam jeden wielki kudlaty wurzut - wpatrzony maslanymi oczkami z prosba "robmy cos" ;) a co dziwne jak tylko czasem probowalam cos porobic szkoleniowego to dostawala krecka i takiego entuzjazmu ze szok :crazyeye: az nie dalo sie pracowac przy luziach bo korbe miala totalna :diabloti: musialam wrocic na spacerowe komendy bo jak uslyszala szkoleniowe to koniec - korba i mamcia robmy cos :mad:..... a juz gryzak jak widziala to... :eviltong:

[QUOTE]Tak poza tym to może mi się wydaje, ale Balto z każdym dniem jest fajniejszy, bardziej skoncentrowany na mnie, łatwiej namówić go do ignorowania przechodzących opodal psów. No i sam przynosi różne rzeczy w aporcie, nie to co kiedyś, łup w ryj i zwiewać. Ale nogi przy siusianiu dalej nie podnosi... :mad::loveu:[/quote]

hehe jeszcze zdazy zaczac podnosic ;) i nie tylko ;)

Link to comment
Share on other sites

wrooocilaaaaam:cooldevi: ....
jestem wdeptana w ziemie i czuje sie nedznym robaczkiem po warsztatach:placz: .albo ktos umie robic psa do sportu przez duze S albo nie umie.JA NIE UMIEM:sadCyber: .czy ja komus mowilam ze umiem?:placz: :mad: .jesooo ale zarwalam :help1: .
boszsz ide sie wieszac :grab: .

Link to comment
Share on other sites

jfn-niet.jestem padnieta,dogorywam psychicznie i mam dolaaaaa:placz:.a moje dziecko lata wielce szczesliwe bo jedzie nad baltyk.wiecozrem ja wyprawiam dlatego serio-serio niem a zajec poza tym troche wam namieszam w grafiku zajec teraz :D
noooo iiii mam tymczasowo fatalny nastroj bo tak mi sie oberwalo ze az dooopsko mam sine...za to co ogolnie wiem i co ogolnie obrywalam od uwe ale jap o prostu nie wyobrazam sobie takiego prowadzenia swoich gooopich petow:(.no nie widze tego ale za 2 tyg mam zawody w haapsalu[gdziekolwiek to jest w estonii8)]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']wrooocilaaaaam:cooldevi: ....
jestem wdeptana w ziemie i czuje sie nedznym robaczkiem po warsztatach:placz: .albo ktos umie robic psa do sportu przez duze S albo nie umie.JA NIE UMIEM:sadCyber: .czy ja komus mowilam ze umiem?:placz: :mad: .jesooo ale zarwalam :help1: .
boszsz ide sie wieszac :grab: .[/quote]
te, niedopieszczona jezdeś? zawsze siem czegoś nie wie, ale ty akurat wiesz Czomolungme tego co ja hehehe

Link to comment
Share on other sites

[B]prosze wszystkich kursantow o zapoznanie sie z nowa rozpiska zajec !jest na cc.psy ktore wyszly z zajec przygotowawczych tj grupa 1-baardzo prosze o dopasowanie swoich grafikow zajec do podanego przeze mnie.[/B]
[B]pozostale osoby z gupy przygotowawczej do ip[czyli przed schematami]rowneiz bardoz prosze o powazne podejscie do tego grafiku.[/B]
monisieczka-ja tam mam ochote sie tylko schlac na smutno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']wrooocilaaaaam:cooldevi: ....
jestem wdeptana w ziemie i czuje sie nedznym robaczkiem po warsztatach:placz: .albo ktos umie robic psa do sportu przez duze S albo nie umie.JA NIE UMIEM:sadCyber: .czy ja komus mowilam ze umiem?:placz: :mad: .jesooo ale zarwalam :help1: .
boszsz ide sie wieszac :grab: .[/quote]
jesssuuu co oni Ci tam zrobili ??????:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

cale dwie noce przechlipalam:shake: .najchetniej gwizdelabym to wszystko i zajela sie hodowla tylko.albo zamiatnaiem chodnikow-moze do tego bym sie nadala.moj malzonek neistety jak zawsze nie byl mi oparciem no bo w sumie mowil ze jetsem wygodnicka w prowadzeniu tych swoich dwoch domowych.
boszsz.po prostu wziasc i sie pochalsac.jestem najbardziej badziewiastym przewodnikiem na swiecie:placz: .fritz i horst tez mili nie byli:shake: .jeszcze mi dizsiaj o swicie poprawil horst na sladach.:roll: .eeeeee do dooopy to wszystko.....
ps. i w sumie to jestem na iebie wsciekla ze jestem taka niedojda.zal doope sciska i tyle.tylko se wziasc bejsbola w leb se walnac i spokoj bedzie.naprawde mam dola giganta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe'][B]prosze wszystkich kursantow o zapoznanie sie z nowa rozpiska zajec !jest na cc.psy ktore wyszly z zajec przygotowawczych tj grupa 1-baardzo prosze o dopasowanie swoich grafikow zajec do podanego przeze mnie.[/B]
[B]pozostale osoby z gupy przygotowawczej do ip[czyli przed schematami]rowneiz bardoz prosze o powazne podejscie do tego grafiku.[/B]
monisieczka-ja tam mam ochote sie tylko schlac na smutno.[/quote]
kochanie, ja dla ciebie nawet pokonam moje uczulenie alkocholowe i moge słuzyc moją morda do chlania. poza tym meldujemy się na zajeciach tylko zapoznam się z planem, jesli nas jeszcze chcesz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']cale dwie noce przechlipalam:shake: .najchetniej gwizdelabym to wszystko i zajela sie hodowla tylko.albo zamiatnaiem chodnikow-moze do tego bym sie nadala.moj malzonek neistety jak zawsze nie byl mi oparciem no bo w sumie mowil ze jetsem wygodnicka w prowadzeniu tych swoich dwoch domowych.
boszsz.po prostu wziasc i sie pochalsac.jestem najbardziej badziewiastym przewodnikiem na swiecie:placz: .fritz i horst tez mili nie byli:shake: .jeszcze mi dizsiaj o swicie poprawil horst na sladach.:roll: .eeeeee do dooopy to wszystko.....
ps. i w sumie to jestem na iebie wsciekla ze jestem taka niedojda.zal doope sciska i tyle.tylko se wziasc bejsbola w leb se walnac i spokoj bedzie.naprawde mam dola giganta.[/quote]
to taka duża jestes i ja mam ci jeszcze tłumaczyc , że dla faceta nigdy nie będziesz doskonała albo chociaż wystarczajaco dobra? i ty jeszcze się załamujesz... oj moze jakaś terapia oczywiście dla ciebie specjalna zniżka ;):cool3::knajpa:

Link to comment
Share on other sites

jfn-no coz,umowmy sie ze jeszcze ten tydzien bede pryzmylala oko na wymieszanie grup.ale jesli mam prowadizc programowe zajecia to musze w ten sposob podzielic zajecia oraz wygospodarowac sobie 1 dzien na bycie do dyspozycji na zajecia indywidualne jesli komus bedize to potrzebne.

monisieczka-chodiz o to ze moj maz jest tez moim trenerem a to zupelnei co innego.w sprawach poza cwiczakiem wszystko jest ok np.dot.hodowli to ja podejmuje wszystkie decyzje itd.jednak ja iwem ze ma racje i zawsze ja mial.tyle ze ja sama nieiwem czego chce.startowac z chita czy nie.jesli tak to powinnam wziasc to wsyzstko w karby .wiesz zem oje psy maja przechlapane-ostatnia radoscia i luzem bylo takie patysie,listki,pilkek glamanie...wiedizalam ze to jest absolutnie niedopuszczalne w skzoleniu sportowym ale....wygodne dlam nie.niesteyt zostalo mi ukazane jak spieprzylam sobie rozne rzecyz takim wygodnictwem i teraz czeka mnie dluuuga droga zeby to odpracowac.po prostu chcialabym startowac ale zwisa mi to....poza tym baaardzo pochlebne opinie byly o shado.tudizez pokazano mi jaki ten pies ma potencjal-w zdumienie przyprawil wszystkich wiek tego psa[10 lat i 7 miechow].troche lepiej sie z tym akurat czuje bo chcialam odlozyc go juz na bok zeby go nei meczyc wiecej ale ROBIMY schh2!!!!:D.to fajnie bo on jest pelen pasji,entuzjazmu i skzoda mi troche bylo ....
co do chity-opinia:uspic .kupic se psa do roboty.a ja przeicez tak nie moge.ja iwem ze syndrom bitego psa ...ale bede nadal walila glowa w mur.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']jfn-no coz,umowmy sie ze jeszcze ten tydzien bede pryzmylala oko na wymieszanie grup.ale jesli mam prowadizc programowe zajecia to musze w ten sposob podzielic zajecia oraz wygospodarowac sobie 1 dzien na bycie do dyspozycji na zajecia indywidualne jesli komus bedize to potrzebne.[/quote]

Alesz ja nie narzekam. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...