Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='mch']a jaja seeee robisz czy powaznie ?? :evil_lol:
bo malinek bardziej łysy ,ale ma 10 tyg wiec moze wyrósł ?
ja skażona onkami wiec ....[/quote]

Ma 8,5 tygodnia. Łysy to on będzie w wieku 5 miesięcy, teraz to jest puchaty miś. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4 psy z mojej hodowli i 8 w drodze uczestniczy w akcji ratowniczej w peru.dumna z dzieci jestem :loveu: .

oblesna pogoda:mad: .zwariowac mozna.wczoraj splywalam ....no ww sumie dizsiaj tez bede tylko ze od deszczu:evil_lol: .
witamy na grupie ipo BOSa-zore:multi: .
animacja-zastanow sie kiedy w przyszlym tygodniu mozesz przyjsc na zajecia indywidualne z poslusznestwa?
oraz prosze o info jfn i animacje o ranne spotkanie sladowe na polach.ktory dzien wam pasi?
przypominam ze w przyszly piatek,sobote,niedizele i poniedizalek NIE MA zajec bo jade na warsztaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']bedzie spyder.poza tym ze bedzie coraz trudniej bo poprzeczki beda coraz wyzej:diabloti:[/quote]

he he, ja cos o tym wiem. Jednego trzeba nakrecac, innego nie da sie przyhamowac... I potem tresser bedzie mniej koffac kursanta... kusantke, :oops: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ano, widać masochizm jest zaraźliwy :cool3:
Kupiona dziś piłka oczywiście po kilku szarpnięciach się rozleciała, ale zanim zamówię lepszą proszę o radę co jeszcze kupić: szelki - jakie? koziołek - jakiej wielkości? cuś jeszcze tak na wstęp?

Link to comment
Share on other sites

Ayshe, a zgłosiła się już do ciebie dziewczyna z Diuną? Dałam jej twój numer, podobno się umówiłyscie... Diuna to ok. półroczna długowłosa suczka. Bardzo miła i urocza, ale psychicznie słabiutka. No i bardzo mądra, siad już umie i łapę podać... ;)

Link to comment
Share on other sites

nie.z nikim takim sie nie umawialam:-o .z maluchow doszedl mi tylko edox.ktory dzisiaj pierwszy raz oszczekal pozorancika i wykonal poscig do poduchy:multi: .pierwsze ostrzelanie batem przyjal z mina::hmmmm: .ale potem bylo juz hau hau i aaam:sweetCyb: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']nie.z nikim takim sie nie umawialam:-o [/quote]
Matrix? :lol: Pewnie nie pamiętasz, może nie umawiałas się konkretnie, wiem, że dziewczyna ma wpaśc z małą na PM. Obie są naprawdę b. sympatyczne i myślę, że da się je wciągnąć w szkolenie :) (pod warunkiem, że ich Tresser nie wystraszy :evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']nie.z nikim takim sie nie umawialam:-o .z maluchow doszedl mi tylko edox.ktory dzisiaj pierwszy raz oszczekal pozorancika i wykonal poscig do poduchy:multi: .pierwsze ostrzelanie batem przyjal z mina::hmmmm: .ale potem bylo juz hau hau i aaam:sweetCyb: .[/quote]

Ja też jestem z niego dumny:multi: Podobało mi się, jak oszczekiwał Ciocię - Pozorancika:loveu: I jestem szczęśliwy, że zaczyna wchodzić w korytarz łupowy:multi: Kochany Junior:loveu:

A co do Djunki, to mnie też się pytała o Ciebie i dałem jej numer. Cieszę się, że umówiłyście się. Jak chcesz zobaczyć Djunę, to jest tutaj, na Owczarku.pl:

[URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=11582&PN=1[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nidhogg']na poczatku czego ?;)[/quote]szkolenia.jestem nieslychanie niekrzyczaca.wykazuje poklady cierpliwosci i tolerancji.niestety w miare podnoszenia poprzeczki zacyzna ze mnie ot wyparowywac a czasami mam ochote danemu kursantowi dac batem po pupie:cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:morning: saJo-bedzie dobrze.a swoja droga tak dobrze moge sie wczuc w to co czujesz[znam niestety z autopsji :shiny: ]ze az mi ciary po plecach przelecialy:shocked!: .jak dostalam pierwsze dwie suki i wizyta hodowcy [tj w sumie nadal wlasciciela suk]z gornej polki niemieckich hodowcow byla mi zapowiedziana to nie moglam normalnie spac.tak sie balam ze znowu mi z onkami nie wyjdzie i szwab zabierze mi suki.:grab: ja bym sie wtedy kompletnei zalamala.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']szkolenia.jestem nieslychanie niekrzyczaca.wykazuje poklady cierpliwosci i tolerancji.niestety w miare podnoszenia poprzeczki zacyzna ze mnie ot wyparowywac a czasami mam ochote danemu kursantowi dac batem po pupie:cool3: :evil_lol:[/quote]
zrozumialam zaluzje ;) sie boje troche przyjsc teraz ;)

Link to comment
Share on other sites

hehe ta gwiazda;) a jak chcialam wczoraj gwiazdorzyc to mnie wywalilyscie pod most ;) i co mi po takim gwiazdorstwie ;)

poza tym chcialam powiedziec, ze moj pies jeszce do 2 w nocy ganial po polach i NIE mogl sie polozyc bo przeciez musial pilnowac - to dopiero debil jest ;)

p.s. chcialam jeszce zlozyc zazalenie na tego malego pana psa - mam dziure w ustach ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...