Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='ayshe']aga od jakiegos czasu masz inny problem.zero pilki.pies rowniez reaguje emigracja jak stwierdza ze dzionek taki ladny i prace ma gdzies.:diabloti:[/QUOTE]

Z tym że emigracją reaguje w pełni sie zgadzam :mad: Chyba mam 2 fazę buntu młodzieńczego. A co do pilki to on zawsze mial ją w d...tylko jedna mu pasuje ale ona nie ma sznurka i juz jej nie uzywam. Moge do niej wrócić ale dla mnie jest trudniej bez tego sznureczka. Myślalam że jak na tamtej zaczął pracować to na tą sie też da, ale siem pomyliłam :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pyros-Aga']Z tym że emigracją reaguje w pełni sie zgadzam :mad: Chyba mam 2 fazę buntu młodzieńczego. A co do pilki to on zawsze mial ją w d...tylko jedna mu pasuje ale ona nie ma sznurka i juz jej nie uzywam. Moge do niej wrócić ale dla mnie jest trudniej bez tego sznureczka. Myślalam że jak na tamtej zaczął pracować to na tą sie też da, ale siem pomyliłam :oops:[/QUOTE] A nie da się przez tamtą przeciągnąć sznurka???

Link to comment
Share on other sites

tak sobie.mam dzisiaj zly dzien bo mam juz dosc ludzkiej bezmyslnosci w powolywaniu na swiat kolejnych psow.
ale bylo dzisiaj o wiele lepiej z joshem niz w poniedzialek.to pewne.trzymaj tak dalej a wybrniemy z impasu.
jeszcze ktos mnie w temacie o owczarkach dlugowlosych[zkwp dzial]porownal do faszysty:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']no i prosze-wykombinowalac siateczke na pileczke.brawo:multi:[/quote]

Aga normalnie pomyslowy dobromir z Ciebie:evil_lol:

Barosz jeszcze raz podbiegnie na szkoleniu do Glonków to wyrwe mu jajca:mad::angryy: Ciagle sie krecil w okolicach Ani , poza tym jest dupa wolowa i mial tyle atrakcji ze juz nie wiedzial co robic biec do pilki czy do Glonkow:roll: MIalam dzisiaj zly dzien a Barosz bardzo sie staral zeby mnie do konca z rownowagi wyprowadzic:cool1: Przez to podniesienie poprzeczki to ja na zawal zejde, znow czuje frustracje jak na naszych pierwszych zajeciach a wstretny treser swietnie sie bawi i ma ubaw po pachy:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Alix pytałam się -Żmija jedzie.Pamiętasz że to ty masz nas w autku???[/quote]

pamitam pamietam i doczekac sie nie moge:diabloti: Ciekawe ktora z was pierwsza wyskoczy z samochodu Zmija czy Ty:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']Przez to podniesienie poprzeczki to ja na zawal zejde, znow czuje frustracje jak na naszych pierwszych zajeciach a wstretny treser swietnie sie bawi i ma ubaw po pachy:eviltong:[/quote]bo zycie czasem bywa piekne:diabloti: .czy ja wam kazalam ZDAC ten egzamin?:razz: :lol: .hihi.masochisci:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']tak sobie.mam dzisiaj zly dzien bo mam juz dosc ludzkiej bezmyslnosci w powolywaniu na swiat kolejnych psow.
ale bylo dzisiaj o wiele lepiej z joshem niz w poniedzialek.to pewne.trzymaj tak dalej a wybrniemy z impasu.
jeszcze ktos mnie w temacie o owczarkach dlugowlosych[zkwp dzial]porownal do faszysty:angryy:[/quote]

NIe maja argumentow to od faszystow wyzywaja, normalnie drugi hitler z Ciebie. Smieszni sa i tyle a raczej zalosni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']Aga normalnie pomyslowy dobromir z Ciebie:evil_lol:

Barosz jeszcze raz podbiegnie na szkoleniu do Glonków to wyrwe mu jajca:mad::angryy: Ciagle sie krecil w okolicach Ani , poza tym jest dupa wolowa i mial tyle atrakcji ze juz nie wiedzial co robic biec do pilki czy do Glonkow:roll: MIalam dzisiaj zly dzien a Barosz bardzo sie staral zeby mnie do konca z rownowagi wyprowadzic:cool1: Przez to podniesienie poprzeczki to ja na zawal zejde, znow czuje frustracje jak na naszych pierwszych zajeciach a wstretny treser swietnie sie bawi i ma ubaw po pachy:eviltong:[/QUOTE]

Ja już zeszłam na zawał w niedziele i poniedziałek.Dzisiaj to już tylko się śmiałam patrząc na radośnie podskakującego tresserka oraz na muchomorka ,który sobie wykoncypował że jak piłeczka jest jako nagroda to on jej wcale nie musi mieć/doszedł do tego już wczoraj na polu/ -tyle patyczków dookoła -można je pozbierać.Faktem jest jedno -drugiego takiego genetycznie uwarunkowanego aportera z ADHD na grupie nie ma. :mad: :placz: Przynajmniej nie da się nas nie zauważyć -emeryta z sercowcem:eviltong: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']NIe maja argumentow to od faszystow wyzywaja, normalnie drugi hitler z Ciebie. Smieszni sa i tyle a raczej zalosni[/quote]a wszstko przez to ze zwyczajnie szlag mnie trafia jak ktos rozpowszechnia plotki o onkach.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']pamitam pamietam i doczekac sie nie moge:diabloti: Ciekawe ktora z was pierwsza wyskoczy z samochodu Zmija czy Ty:evil_lol:[/QUOTE]
Pamiętaj ja powolna jestem więc stawiam na Żmije.Jak masz zamiar nas usadzić??? Bo raczej Josh z Baroszkiem obok siebie przy BAroszkowy won od mojego jest niewykonalne.:eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']a wszstko przez to ze zwyczajnie szlag mnie trafia jak ktos rozpowszechnia plotki o onkach.:angryy:[/QUOTE]
Beatko z motyką na słońce -po co??? Głupoty ludzkiej nie zwalczysz .Nie masz szans.To tak jakbyś :wallbash: :wallbash: :wallbash: i po co tylko nerwy tracisz a nic nie zmnienisz:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']a wszstko przez to ze zwyczajnie szlag mnie trafia jak ktos rozpowszechnia plotki o onkach.:angryy:[/quote]

frustrujace jest to ze ludzie nie potrafia zrozumiec ze hodowca ma obowiazek trzymania sie wzorca rasy,na tym polega jego praca. Co nie znaczy ze pies ktory nie spelnia wzorca jest gorszy mniej kochany i dyskryminowany poprostu nie nadaje sie do HODOWLI. Przeciez to nie jest takie skomplikowane zeby dorosly czlowiek nie mogl tego zrozumiec:crazyeye: czemu tak jadem nie pluja ze do hodowli nie dopuszcza sie psa z krzywym zgryzem. Przeciez to o to samo chodzi:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']frustrujace jest to ze ludzie nie potrafia zrozumiec ze hodowca ma obowiazek trzymania sie wzorca rasy,na tym polega jego praca. Co nie znaczy ze pies ktory nie spelnia wzorca jest gorszy mniej kochany i dyskryminowany poprostu nie nadaje sie do HODOWLI. Przeciez to nie jest takie skomplikowane zeby dorosly czlowiek nie mogl tego zrozumiec:crazyeye: czemu tak jadem nie pluja ze do hodowli nie dopuszcza sie psa z krzywym zgryzem. Przeciez to o to samo chodzi:roll:[/QUOTE]
hihihihi nie to samo -krzywy zgryz nie jest ładny a długi włos się podoba.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

alix-dokladnie o to chodzi.
ewa-jo-ja nie moge.nie moge nie pisac z uporem maniaka chociazby nie wiem co.i to nie "moja"strona walczy tylko ta druga.to oni sa zaciekli,udowadniaja nie wiem juz co i po co.jesli mi by sie podobaly donki to bym se kupila i cieszyla zyciem z nimi.NIE ROZMNAZALA."my"mamy jeden argument-wzorzec rasy,taki a nie inny.opis jak ma wygladac pies rasy owczarek niemiecki i co go dyskwalifikuje do hodowli.dla mnie to wszystko.po tamtej stronie zaczynaja sie kontrargumenty [do naszego argumentu retorycznego] ze fajne,ze super,ze wogole sie nie mecza,ze wogole wlasciwie nie trzeba ich pielegnowac[:crazyeye: kazdy wlasciciel dlugowlosej rasy by tak zrobil:lol: ],ze faszysci,mordercy[hodowcy niemieccy zabijaja zdrowe mioty:angryy: -no szlag mnie trafil,bezpodstawne szkalowanie to normalnie....:mad: :angryy: ] i wogole kazdy powinien hodowac co mu sie podoba[to po kiego te rasy he?banda faszystow wyhodowala i smie trzymac sie wzorca-a to hitlery jakie:diabloti: :cool3: ...].
a tak w sumie to widzac co sie dzieje z tymi biednymi donkami przez mode na nie....to wyc sie chce.zyly sobie,rodzily sie,tyle lat,nikt nie dorabial do nich ideologii,a o ile pamietam od poczatku lat 90[moge sie mylic]zaczelo sie.i maja coraz bardziej przerabane.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ludzie są po pierwsze nieodpowiedzialni, nie tylko za swoje czyny, ale rownież za słowa. Za czyny - skutkiem ratowane przez ayshe psy, za słowa, bo nikt nie weźmie ich za mordę.
Na innym forum zostałam niejako oskarżona o kupno kradzionego psa( muminka). Myślałam, że mnie krew zaleje. Stwierdziłam, że kolejne pomówienie , czy obraza oprze się o sąd. Może, jakby co niektórzy geniusze zdali sobie sprawę z tego, że w internecie wcale nie są anonimowi, trochę otrożniej przelewaliby strumień swoich złotych myśli.
Bo to Polska właśnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']alix-dokladnie o to chodzi.
ewa-jo-ja nie moge.nie moge nie pisac z uporem maniaka chociazby nie wiem co.i to nie "moja"strona walczy tylko ta druga.to oni sa zaciekli,udowadniaja nie wiem juz co i po co.jesli mi by sie podobaly donki to bym se kupila i cieszyla zyciem z nimi.NIE ROZMNAZALA."my"mamy jeden argument-wzorzec rasy,taki a nie inny.opis jak ma wygladac pies rasy owczarek niemiecki i co go dyskwalifikuje do hodowli.dla mnie to wszystko.po tamtej stronie zaczynaja sie kontrargumenty [do naszego argumentu retorycznego] ze fajne,ze super,ze wogole sie nie mecza,ze wogole wlasciwie nie trzeba ich pielegnowac[:crazyeye: kazdy wlasciciel dlugowlosej rasy by tak zrobil:lol: ],ze faszysci,mordercy[hodowcy niemieccy zabijaja zdrowe mioty:angryy: -no szlag mnie trafil,bezpodstawne szkalowanie to normalnie....:mad: :angryy: ] i wogole kazdy powinien hodowac co mu sie podoba[to po kiego te rasy he?banda faszystow wyhodowala i smie trzymac sie wzorca-a to hitlery jakie:diabloti: :cool3: ...].
a tak w sumie to widzac co sie dzieje z tymi biednymi donkami przez mode na nie....to wyc sie chce.zyly sobie,rodzily sie,tyle lat,nikt nie dorabial do nich ideologii,a o ile pamietam od poczatku lat 90[moge sie mylic]zaczelo sie.i maja coraz bardziej przerabane.:shake:[/QUOTE]

Ja to wiem Beatko mnie chodzi o to że świata nie zmienisz ,poglądów tych ludzi też , i jest to walka z wiatrakami . Kosztuje cie to kupe nerwów a nic nie zmienisz. NA szczęście masz swoją grupe onkową gdzie na zajęciach możesz się zdrowo obsmiać i zrelaksować kosztem oczywiście biednych kursantów.Beata zakład że w sobote po tekście tresera no wszyscy patrzą na Josha -muchomorek nie poleci????Ide pracować nad tym .Zaspałam dzisiaj po wczorajszym bieganiu na dużeeeeeeeeeeee odległości do bachora!!!:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']hihihihi nie to samo -krzywy zgryz nie jest ładny a długi włos się podoba.:eviltong:[/quote]no ccos ty a takie pyszczki z przodozgryzem?szliczne by onki byly.a uszka zalamane jak u collie?moze sie to komus spodoba.albo biale skarpetki ?hoho.to by bylo dopiero.
kurna z pipi jest niedobrze.i nie moge jej zostawic a na 9 umowilam sie z aga od pyrosa:placz: .wyslalam jej smsa-mam nadzieje ze odbierze.:roll: .
i udalo sie wczoraj iwonie namowic tego faceta zeby sprzedal nam ta donke[papiery pkpr:-( ,400zlociszy:placz: ].jutro sterylka.sunia jest zdrowa,ma 3 lata i juz chyba nie raz rodzila.trzeba bedzie ja ostrzyc bo strasznie zapuszczona jest.jej dzieci mandy i marlon maja sie troszku lepiej ale ja nie wiem czy wyjda z tego parwo.:shake: .ja sie normalnie musze upic:placz: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']hihihihi nie to samo -krzywy zgryz nie jest ładny a długi włos się podoba.:eviltong:[/quote]

nieprawda. mialam kiedys pekinczyka (tak PEKINCZYKA:diabloti::diabloti::diabloti:) mial masakrycznie krzywy zgryz, nie mial oka i byl prawie lysy i byl najpiekniejszym pekiczykiem swiata:loveu: do tego mial charakter teriera wszedzie bylo go pelno:evil_lol: inne mi sie nie podobaja, ale ja to moze dziwna jestem:cool1::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żmija']Ludzie są po pierwsze nieodpowiedzialni, nie tylko za swoje czyny, ale rownież za słowa. Za czyny - skutkiem ratowane przez ayshe psy, za słowa, bo nikt nie weźmie ich za mordę.
Na innym forum zostałam niejako oskarżona o kupno kradzionego psa( muminka). Myślałam, że mnie krew zaleje. Stwierdziłam, że kolejne pomówienie , czy obraza oprze się o sąd. Może, jakby co niektórzy geniusze zdali sobie sprawę z tego, że w internecie wcale nie są anonimowi, trochę otrożniej przelewaliby strumień swoich złotych myśli.
Bo to Polska właśnie...[/quote]jesusie :crazyeye: .no to dopiero dofffcip-ukradlas komus muminke:crazyeye: :razz: ?hehe.niezle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']nieprawda. mialam kiedys pekinczyka (tak PEKINCZYKA:diabloti::diabloti::diabloti:) mial masakrycznie krzywy zgryz, nie mial oka i byl prawie lysy i byl najpiekniejszym pekiczykiem swiata:loveu: do tego mial charakter teriera wszedzie bylo go pelno:evil_lol: inne mi sie nie podobaja, ale ja to moze dziwna jestem:cool1::evil_lol:[/quote]alix-no padlam:lol: :lol: :lol: :lol: .kobieto gdzies ty byla przez polowe[WIEKSZA niestety]mojego zycia:cool3: :loveu: :lol: :lol: ?
juz nie mowie o twojej minie wczoraj na szkoleniu:cool1: .i baroszek-moj idol...glonki czy pilka,glonki czy pilka czy mamunia....:loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...