Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='shida']a wlasnie ile toto obecnie kosztuje bo musze sie przejsc ale wole wiedziec ile mam miec ze soba tak okolo ;) bo ja mam kieeepska pamiec do takich rzeczy :)[/quote]

Masz na myśli badanie kupki na obecność pasożytów? A to zależy - w lecznicy ok. 30-40 zł, ale jak zaniesiesz kupkę od razu do laboratorium to o połowę taniej. :evil_lol:

Ja pół roku temu robiłam badanie na pasożyty, lamblie i trzustkę bezpośrednio w laboratorium i zapłaciłam 45 zł (każde badanie 15 zł), a w marcu w lecznicy na pasożyty, lamblię i posiew na bakterie (trzustkę sobie już darowałam, bo oba miały robione i wyszło OK, więc z powietrza im się ta niewydolność trzustki w 4 miesiące nie weźmie) i zapłaciłam 110 zł. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']Masz na myśli badanie kupki na obecność pasożytów? A to zależy - w lecznicy ok. 30-40 zł, ale jak zaniesiesz kupkę od razu do laboratorium to o połowę taniej. :evil_lol:

Ja pół roku temu robiłam badanie na pasożyty, lamblie i trzustkę bezpośrednio w laboratorium i zapłaciłam 45 zł (każde badanie 15 zł), a w marcu w lecznicy na pasożyty, lamblię i posiew na bakterie (trzustkę sobie już darowałam, bo oba miały robione i wyszło OK, więc z powietrza im się ta niewydolność trzustki w 4 miesiące nie weźmie) i zapłaciłam 110 zł. :angryy:[/quote]
zbankrutuje przez tego boooorka.....:placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

monisia-postaw przed nia wor z granulatem i niech je.jak sie zacznie toczyc to bedzie mniej jadla...tak po 4 worku:evil_lol: ...;)
[B][COLOR=red]dzisiaj zajecia sa na 20.ipowskie.dodatkowe.zapraszam.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']monisia-postaw przed nia wor z granulatem i niech je.jak sie zacznie toczyc to bedzie mniej jadla...tak po 4 worku:evil_lol: ...;)
[B][COLOR=red]dzisiaj zajecia sa na 20.ipowskie.dodatkowe.zapraszam.[/COLOR][/B][/QUOTE]

tzn na 19 obi jest czy nie? :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyros-Aga']tzn na 19 obi jest czy nie? :oops:[/quote]mnie na 19 nie bedzie niestety.wiec o 20 wszystkich zapraszam.:roll:.w zwiazku z tym prosze gosie o zabranie mojego grubego dooopska razem z moimi dostojnymi psami na zajecia.

Link to comment
Share on other sites

juz dopisalam.niestety musze isc do lekarza z moja szanowna lewa stopa ktora rozwalilam sobie wczoraj pozorujac wambo :cool1: .cos ze srodstopiem mam i kustykam.:angryy: .niech mi da cos przeciwbolowego konowal:mad: bo szlag mnie trafi.

Link to comment
Share on other sites

Ojej czy to nie złamanie aby ,tfu ,tfu.Moj syn skrecił niegroznie nioge w kostce a po kilku dniach okazało sie ,ze pękł mu piszczel i czesciowo kostka.A wygladało niewiennie .Gips do pasa.Tak ,ze trzymam kciuki oby to nic groznego .

Chciałam powiedzic , co nie zdazyłam wczesniej ,ze jestem bardzo ustatysfakcjonowana zajeciami z tropienia.Na ostatniej lekcji mimo duzego upału i roznych niepowodzen widziałam jak moja Bianka poprostu pali sie do tego ,co bardzo cieszy mnie .
Tak wiec droga Beatko ,dostarczasz nam duzej porcji nauki i nowych doswiadczen i dziekujemy za to ,choc czasami na mojej fizjonomi maluje sie niechec :-)straszna ,do kolejnego kładzenia tropu :-) Ale to tylko tak dla niepoznaki :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']
Tak wiec droga Beatko ,dostarczasz nam duzej porcji nauki i nowych doswiadczen i dziekujemy za to ,choc czasami na mojej fizjonomi maluje sie niechec :-)straszna ,do kolejnego kładzenia tropu :-) Ale to tylko tak dla niepoznaki :-)[/QUOTE]

Nie martw sie Romas:lol: akurat coś takiego jak miny zniechęcenia na ayshe nie działają:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']Nie martw sie Romas:lol: akurat coś takiego jak miny zniechęcenia na ayshe nie działają:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]:cool3: nooo fakt.jesli takie mnie odpada to i tak zaraz mija bomam taka skaze na psychice.
bardzo ise ciesze romas ze biance sprawia to frajde-w koncu robimy to dla psow.glownie.bo gdyby nie pies co by nas zagnalo w taki upal na latanie po lasach i polach:roll: :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Ayshe napisała cyt "bardzo ise ciesze romas ze biance sprawia to frajde-w koncu robimy to dla psow.glownie.bo gdyby nie pies co by nas zagnalo w taki upal na latanie po lasach i polach:roll: :evil_lol: ."

No mnie napewno nic by nie zagoniło,raczej jestem leniem i unikam wysiłku fizycznego .Własnie wrociłam z małej przebiezki rowerowej :-) ,bo.....psy sie nudziły :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']juz dopisalam.niestety musze isc do lekarza z moja szanowna lewa stopa ktora rozwalilam sobie wczoraj pozorujac wambo :cool1: .cos ze srodstopiem mam i kustykam.:angryy: .niech mi da cos przeciwbolowego konowal:mad: bo szlag mnie trafi.[/QUOTE]

A może zrzucimy się na wygodne miękkie buty dla szanownej tresserki, co by nie musiała chodzić w kozaczkach od koni :megagrin: :megagrin: :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Macie takie ładne zdjęcia paszczastych ON-ków to ja pokażę zęby szkota! :eviltong:
[IMG]http://img520.imageshack.us/img520/4245/dsc2150kg8.jpg[/IMG]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2495/dsc2139dn5.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5512/dsc2142np9.jpg[/IMG][/URL]

Wyobrażacie sobie szkota na pozorancie? :lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

czyli tak wyglądają szkoty ? to źaba ma takiego kumpla tylko bialego ,jak sie spotykają rano to potrafia i po 3 razy na zmianę zasikiwac ten sam słupek . a bialy jest boski , jest maly cudny i ma dusze lwa .

Link to comment
Share on other sites

mialam sie nie zalic ale musze.mam kompletnego dola.wiecie ze wyjezdzam do niemiec i ze uwe kupil juz nasz przyszly dom.ale...od planow do realizacji...droga daleka.niestety uwe zamienil slowa w czyn i od wczorajszego wieczora mam koszmarna zalamke.gadalismy i uwe powiedzial mi ze kojce i dom mieszkalny sa juz wykonczone-da sie spokojnie mieszkac.to mialabyc taka fajna niespodzianka.wiec wyjezdzaja[uwe,kurt i friedrich z psami.suki w tym roku kryte nie beda.ja z kasia dojedziemy za 3 lata jak kasia skonczy podstawowke i nauczy sie pisac i czytac po niemeicku.bo szkoda dzieciaka tak po prostu przerzucic.wiadomo.nie chce mi sie nawet myslec jak ja to wszystko sobie poukladam.uwe bedzie przylatywal w tygodniu-to w koncu samolotem rzut beretem-kilonia i od kilonii80km..nie wiem jak sobie mam z tym poradzic ale przeciez decyzja byla wspolna,dom i teren kupiony.konczy sie budowac owczarnia.myslalam wswej naiwnosci ze to potrwa o wiele dluzej-niestety okazalo sie ze uwe jest konsekwentny w realizacji naszych planow i dooopa.tak wiec wyjezdzaja w czerwcu.zostaje iwona i jorgen.nie mam pojecia jak ma wygladac moje zycie skoro od 10lat wygladalo tak samo a tu nagle wszystko sie zmieni.zostane z 2 psami.jestem zalamana.mimo ze tego chcialam to odsuwalam to w myslach.zycie jest do dooopy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyros-Aga']Beatko, zapewnimy ci na pewno wiele atrakcji :glaszcze: Zobaczysz, postaramy się zeby ci nie starczyło czasu na zamartwianie się :cool3: :laugh2_2:[/quote]wierze.w shado i chite tez wierze.a propos musze sie wziasc za posluszenstwo z shado bowszystko juz mu wychodzi kryzwo i do bani.to tak jest jak sobie czlowiek odpusci z psem i tylko ot niech se zlapie pozoranta albo poszuka kogos "zasypanego":roll: :cool1:

Link to comment
Share on other sites

:glaszcze:no nie lam sie... jakos to bedzie :roll: w koncu psiaki choc 2 zostana :painting: no i uwe przyjedzie... no i ... jakos bedzie...



buuuuuuuuuuuuuuu :placz: to nie fer :angryy: chlip....to okropnie bedzie :-(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...