Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='Lara']
Po poludniu ma byc chyba burza, tfu tfu, moze uda sie Wam skonczyc przed nia trening :p[/QUOTE]

Nooo nieee... ja się nie zgadzam na burzę! Bo tak sobie nieśmiało zaczęłam kombinować, że może jednak bym wpadła z Baltkiem chociaż na troszkę, co by mi się gnojek nie zbiesił. No i troszku jakby mi samej czegoś brakuje... :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mimoza']Nooo nieee... ja się nie zgadzam na burzę! Bo tak sobie nieśmiało zaczęłam kombinować, że może jednak bym wpadła z Baltkiem chociaż na troszkę, co by mi się gnojek nie zbiesił. No i troszku jakby mi samej czegoś brakuje... :oops:[/quote]:multi: moze wpadnij z gluciarzem:cool3: .oczywiscie jak bedzie w miare ok sie czul.
burza?oooooo jak fajnie ,mokro bedzie ,oby gradobicie.sluchajcie ja wymiekam.po prostu padam na gebe.jest koniec maja dopiero rrrany

Link to comment
Share on other sites

[B]ayshe[/B] dziękuję za odpowiedź dotycząca IPO i BC. Moje Małe nie jest niestety(stety?) takie filigranowe jak rasowce i kusi mnie by spróbować tego sportu z Młodą;) Tak dla zabawy, bez żadnych ambicji (tak chyba tez można prawda?)

Pozdrawiam serdecznie i życzę młlego treningu (bo inny wszak nie może być, gdy jesteśmy z swoimi psiakami:loveu:)

Link to comment
Share on other sites

lara-a ja przestalam cwiczyc mondio z chita bo ona dostaje wscieklicy.zostajemy przy rekawie.i postanowilam wydobyc ja z czelusci siania piana i podejme probe pokazania francy ze to jednak lup faaajny:roll: .po prostu na stroju dostaje takiego zacietrzewienia ze obserwuje to z lekkim przerazeniem:shake: .tak wiec zakonczylam przygode z mondio.
saJo-no masz rzeczywiscie odrzut.pedro jest paaaskuuudny.chita ma paaaskudne ddrowskie rodzenstwo a fuj ona tez jest paaaskudna .na szczescie widzialam juz brzydsze uzytki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']chita ma paaaskudne ddrowskie rodzenstwo a fuj ona tez jest paaaskudna .[/quote]

Tutaj musze sie z Toba zgodzic :cool1: Na placu mamu klona chity, jak bede miala fotke, to ci pokaze :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']wrzuce offa ale trudno

czy ktos swiatly moglby mi poradzic jaka droga najlepiej miec internet w domu :hmmmm:[/quote]
blueconnect, ale ma wade pod tytulem blokada po sciągnieciu 3G chiba, jakas kablówka, a z pewnością najlepsza pod wzgledem transmisij jest neostrada, ale nie wiadomo czy u ciebie kable telefoniczne sa przystosowane do neo. jakby coś to dzwoń bo własnie przekopałam wszystkie chyba mozliwości

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']no i to jest wlasnie kuzwa kolejny dowod ze zycie jest do dooopy:mad:[/quote]
izeby jeszcze bardziej zdoopić to zycie to chciałabym ci jutro zając po zajątkach jakis słodki kwadransik na naumianie mojej boorczycy sztuczki oddawania pileczki. Skoro czasu ci teraz bedzie dostatek to juz nie mam wyrzutów sumienia w zajmowaniu ci czasu hehehe :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

wiecie co?nie wytrzymam musze cos maznac....
jakbym nie pamietala dlaczego nie chce startowac w polsce albo zdawac nawet egzaminu pt to wlasnie sobie przypomnialam.pisze a propos dyskusji[?]na belgach o MS OB.zenada i tyle.wlasciwie nie iwem o co tam chodzi bo jesli chodzi o prace pozorantow z filmow z wypadkami to nadal uwazam ze mozna ich bylo uniknac troszke myslac .o samej organizacji MS nic nie iwem i szczerze mowiac mam to gdzies.to ze zawody,uzytkowosc jest dla mnie na 1 miejscu a wystawy sa malo wazne[DLA MNIE]to tez pewnie osoby mnie znajace wiedza.natomiast jesli mialabym obrazac dlatego osoby od wymienionego na forum "grzebienia"to juz przegiecie.moge uwazac to za dziiiwne itd ale przeca to prywatna sprawa co kogo kreci.zwlaszcza zem onkarz i szczerze mowiac z wystaw to glownie bszs mnie interesuje a championaty i inne takie to wogole dla mnie wartosci nie maja.DLA MNIE.drwina,szydzenie z tego ze ktos wystawia psy i kreowanei sie na iwelkiego zawodnika i ipowca,szczegolnie to drugie,przypomnialo mi dobitnei ldaczego NIGDY nie bede startowala w naszym pieknym kraju i dlaczego podjelam decyzje o mieszkaniu w niemczech gdzie nikt nie obrzuca kogos szyderstwami dlatyego ze ma eksteriera np.cwiczy sie na wspolnym cwiczaku.do tego podobnie jak w czechach-nie ma ulg dla eksterierow.sa oceniane tak samo jak uzytki i vice versa na testach na bszs.nienawidze tego.i kochani z grupy ipowskiej jak ja was mam puscic na pozarcie takiej atmosferze jak macie eksteriery z srednim drive'm?:roll: .jak polecac zabawe,trenowanie ipo skoro zdaje sie ten sport jest dla wielkich ,wtajemniczonych guru?:shake: .fuj.po prostu fuj.oczywiscie ja biedny szary zuczek nie bede startowala tutaj nigdy nie dlatego ze cos tam tylko dlatego ze sie nie odwaze stawic czola takim znawcom.boszsz gdzie sa normalni ludzie ktorych laczy sport i praca z psami?

Link to comment
Share on other sites

a moj booras po paru mieisacach linkowania itp sam oddaje znwu pilke.. co prawda wymienialam pilki.. albo dawalam w zamian zarelko.. ale teraz jak narazie ejst ok.. i bede teraz wszystkich pinowac zbey mi go nei gonili jak ma pilke w pysku:[ bo jzu trzeci raz odkrecac psana to, ze pilek sie przynosi a nie z nia cuiekac nie mam zamiaru;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']izeby jeszcze bardziej zdoopić to zycie to chciałabym ci jutro zając po zajątkach jakis słodki kwadransik na naumianie mojej boorczycy sztuczki oddawania pileczki. Skoro czasu ci teraz bedzie dostatek to juz nie mam wyrzutów sumienia w zajmowaniu ci czasu hehehe :diabloti:[/quote]spox.a co ambitna sie zrobilas?:cool3: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe'] jak polecac zabawe,trenowanie ipo skoro zdaje sie ten sport jest dla wielkich ,wtajemniczonych guru?:shake: .fuj.po prostu fuj.[/quote]
Dlatego właśnie kiedyś nie podobało mi się ćwiczenie IPO i PT - że to jest dla takich super-hiper zawodników z świetnymi psami (a IPO tylko dla facetów), a reszta to beznadziejni amatorzy, którzy w ogóle nie powinni się ośmielić pokazać. Mało ludzi startuje, a takie coś dodatkowo zniechęca.

A "dyskusja" na belgach - szkoda słów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ifat']Dlatego właśnie kiedyś nie podobało mi się ćwiczenie IPO i PT - że to jest dla takich super-hiper zawodników z świetnymi psami (a IPO tylko dla facetów), a reszta to beznadziejni amatorzy, którzy w ogóle nie powinni się ośmielić pokazać. Mało ludzi startuje, a takie coś dodatkowo zniechęca.

A "dyskusja" na belgach - szkoda słów.[/quote]no wlasnie.kurna przeciez ipo jest zarabiste.wszechstronne.dajace ogromna frajde psu,mozliwosc ciaglego wrecz nieograniczonego rozwoju przewodnikowi i trenerowi,pozorantowi.ja nie pojme tego do konca zycia.po prostu pojedziemy zdawac do czech chyba bo ja juz nie iwem.myslalam ze moze to sie zacznie zmieniac.ze osoby guru przestana sie tak odgradzac i podnosci jako wtajemniczeni.ipo nei jest dla masonow tylko dla mas;).zamiast dac mozliwosc trenowania kazdemu od razu sie zniecheca ludzi .ja nie iwem dlaczego wszedzie moga byc kluby schutzhund,ipo dla normalnych nie tylko mistrzow;)tylko tutaj takie wielkie mecyje sie z tego robi.tylko masowosc sportu daje mozliwosc stania owego sportu na wysokim poziomie bo po prostu zaczyna byc z czego wybierac i z kim walczyc.a tak....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe'].i kochani z grupy ipowskiej jak ja was mam puscic na pozarcie takiej atmosferze jak macie eksteriery z srednim drive'm?:roll: .jak polecac zabawe,trenowanie ipo skoro zdaje sie ten sport jest dla wielkich ,wtajemniczonych guru?:shake: .[/quote]

heh dobrze ze choc niektorzy maja te "eksteriery" :eviltong: a co niby ma powiedziec malutki border? i to sunia? :oops: my sie chyba powinnysmy zapasc pod ziemie ze smialysmy wogole rekawa dotknac :diabloti: zreszta rozne teksty juz slyszalam pod tym katem... heh smutno sie robi ale co tam luzik :cool3:


nic zbieram sie powolutku coby byc po ciebie punktualnie o 18:30 :lol: a whoo od razu mimo upalu odzyje i znow bedzie miala korbawke:p jak zawsze skoro tylko zobaczy ukochany rekawek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']po prostu pojedziemy zdawac do czech chyba bo ja juz nie iwem.[/QUOTE]

Jestem[COLOR="Red"] ZA[/COLOR]:multi: :multi: :multi:

Mnie się wydaje że ci zwykli ludzie za szybko się zniechęcają:roll: nie walczą o prawo do tego sportu:roll: który przecież jest otwarty dla każdego, chociaż może tak nie do końca bo zauważ jak trudno dopchać się do pozoranta który odpowiednio doprowadzi nas do egzaminu i jednocześnie nie zbankrutujemy wcześniej:roll: nasza grupa ma kupę szczęścia:razz: :loveu: (ale to tylko takie moje skromne zdanie:oops: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']zamiast dac mozliwosc trenowania kazdemu od razu sie zniecheca ludzi .ja nie iwem dlaczego wszedzie moga byc kluby schutzhund,ipo dla normalnych nie tylko mistrzow;)tylko tutaj takie wielkie mecyje sie z tego robi.tylko masowosc sportu daje mozliwosc stania owego sportu na wysokim poziomie bo po prostu zaczyna byc z czego wybierac i z kim walczyc.a tak....[/quote]

a tak to jakjuz ktos sie przebije i ma ipo 1 to jest nie wiadomo jak zdolne guru :cool1: wiesz no zanizaja sobie poziom by bylo im latwiej zaliczyc to minimum... no i by byla jak najmniejsza konkurencja..wtedy to kazdy frajer z czymkolwiek zdanym jest bosu :eviltong:

niestety "bo to polska wlasnie" :angryy:

moze faktycznie lepiej byloby jechac do czech czy cos...tylko koszty spore:razz:

Link to comment
Share on other sites

Na zawodach w Rybniku w IPO2 startował chyba border - Wiking Ko-To-Ra (chociaż czasem w katalogach mylą rasy psów), [URL]http://zkwp_rybnik.republika.pl/wynikiPTIPO2006.pdf[/URL] , ale za obronę miał 0.

Ja sie cieszę, że trafiłam na fajnego szkoleniowca/pozoranta i na kilka świetnych osób na szkoleniu - czasem ma się szczęście :) A tych głupich opinii po prostu staram się nie słuchać/czytać.

Link to comment
Share on other sites

no oprocz ciebie z borderem to jest jeszcze lab,a czispik?....:cool3: to co dla wszystkich jest normalne i nawet powodem jest do gratulacji :ipo2 z labem np.w czechach bo co to za aj waj zrobic to z malina i onkiem uzytkiem....wielkie mi halo...zrobic to z labem czy z borderem...to jest dopiero zdaje sie powod do zadumy.nikt z tego nei robi wielkiego halo.ze ktos sie osmiela zrobic z labem ipo.a co nie wolno?przeca na MS sie nie wybiera to co ot tak potrenowac nie mozna?bo co?profanacja?no szlag mnie normalnie trafia.zeby jeszcze polska byla nooo w pierwszej 10 swiatowej ale nie....

Link to comment
Share on other sites

no bo powoli i bordery sie pojawiaja ;)) choc o ile mi wiadomo to do niedawna byl tylko 1 samiec :) moze sa juz 2 albo 3???????? kto wie ?

suni chyba zadnej nadal nie ma ;) bedziemy pierwsze - hihi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ifat']Na zawodach w Rybniku w IPO2 startował chyba border - Wiking Ko-To-Ra (chociaż czasem w katalogach mylą rasy psów), [URL]http://zkwp_rybnik.republika.pl/wynikiPTIPO2006.pdf[/URL] , ale za obronę miał 0.
[/quote]

hihihi to moze jeszcze uda sie dalej zajsc z moim debilnym maluszkiem? hohoh kto wie - zaczne ja trenowac to moze i 2kg koziolek podniesie i ipo3 zrobimy - :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dobra mam dosc ;) koneic zartow ... na pewno robic ipo z nietypowa rasa to mocne wyzwanie..... a dla mnie to tak naprawde jedynym klopotem jest to ze zawsze bede sie bala czy nei trafie na egzaminie na pozoranta debila ktory nie wezmie poprawki ze to border jest na rekawie... bo to ze ludzie sie na mnie krzywo patrza i nawet hodowca zamiast dopingowac to proponuje "fej ball" (specjalnie tak napisane!a co!):diabloti: to trudno juz minal czas ze sie tym martwilam - teraz mam ich w nosie ! wystarczy ze widze co to znaczy dla mojej suni ze moze zlapac rekaw:loveu: ... mimo ze wiem jak to czasem jest dla niej trudne i jak wiele klopotow trzeba pokonywac by sie nauczyla dobrze lapac i ze to najwieksza praca pozoranta/tresera tu jest ...

chyba po prostu ten kraj jest dziwny i tyle :shake: bo co to za konkurencja dla bosow border albo labek? dla tej rasy/tych ras ipo to tylko zabawa - nie musza miec tego do hodowli ani innych spraw...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ja nie iwem dlaczego wszedzie moga byc kluby schutzhund,ipo dla normalnych nie tylko mistrzow;)tylko tutaj takie wielkie mecyje sie z tego robi.tylko masowosc sportu daje mozliwosc stania owego sportu na wysokim poziomie bo po prostu zaczyna byc z czego wybierac i z kim walczyc.a tak....[/quote]

Najgorsze jest to, że taka atmosfera jest w większości psich sportów. Ja też tego nie rozumiem, jak w kraju, w którym sport z psem właściwie nie istnieje, nie tylko nie łapie się z radością każdego, kto chociaż próbuje go uprawiać, nie zachęca się go, nie wspiera, ale wręcz przeciwnie - za wszelką cenę stara się go zniechęcić. A potem narzekania, że nie ma kogo wysłać na mistrzostwa świata albo kandydatów jest mniej niż miejsc w drużynie, więc nawet kwalifikacji nie trzeba przeprowadzać :diabloti:

Te dyscypliny, w których widać wsparcie dla "żółtodziobów", rozwijają się naprawdę fajnie: agility, frisbee. Agility rozwinęło się fantastycznie przez ostatnie parę lat, jak ludzie wzięli się za to poza strukturami ZKwP i zaczęli tworzyć własne kluby. Co ciekawe dyscypliny, które historycznie są "wspierane" przez Związek właśnie kuleją... Paranoja? :p

Wyjazdy do Czech czy do Niemiec to naprawdę dobra alternatywa. Do takiej Ostrawy odległość jest jak do Wrocławia :cool3: A nie ma porównania... :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak']

Wyjazdy do Czech czy do Niemiec to naprawdę dobra alternatywa. Do takiej Ostrawy odległość jest jak do Wrocławia :cool3: A nie ma porównania... :multi:[/QUOTE]

No właśnie:razz: a może się nawet okazać że cenowo też będzie taniej:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shida']i nawet hodowca zamiast dopingowac to proponuje "fej ball" (specjalnie tak napisane!a co!):diabloti: [/quote]

No popatrz, to Romas ma teraz odwrotny problem, bo "jej" hodowca wydaje się ją podpuszczać :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...