Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

Berek-czy ty wiesz jak mi sie poprawil z ranca nastroj zwazywszy iz ow raniec spedzilam przy wlasnym dzieciaku z torsjami od 3 w nocy:cool1: ?no wiec wchodze se na takie forum i co?i wyje:diabloti: .a z czego?no wlasnie...z czego:razz: ?
powalily mnei opowiesci o ipo i po prostu dzien wydal mi sie od razu jakis taki bardziej znosny:diabloti: .
collie to naprawde biedna i majaca przerabane rasa.pisze o collie rough.odwolywanie sie do onkow jest....niesmaczne.:roll: :diabloti: .nie ma czego porownywac wogole.juz.niestety.to dla mnei sztandarowy przyklad pojscia wylacznie na wyglad.i zawsze mnie ten przyklad pociesza ze onom do tego jeszcze baaaardzo daleko.i jakbym nie kochala sv to bym sie w tej organizacji natychmiast zakochala bo jak sobie pomysle co by z onami sie stalo gdyby panowala wolna amerykanka[no doslownie tez]to mam dreszcze.:cool1:
eddiii-no nadal dobrze kumasz...po to robi sie schematy ipowskie...:D8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']znaczy sie na tylnym konwoju wbijesz kotwice czy plug?:evil_lol:

jfn-uo matko.kelt wyjezdza na wczasy a ty do roboty?:cool3: :evil_lol:.
polecam forum collie
[URL]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/index.php[/URL]
i dzial szkolenie o obronie,w fotkach sa fotki z mp ipo-i komentarz do ipo.wiecie co?mamy szalenie wyedukowany narod.8).
milej zabawy.[/quote]

o moj 'ostry' belg i agresywny i w ogole... :crazyeye::evil_lol::evil_lol:
jakos weselej mi sie zrobilo. 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']znaczy sie na tylnym konwoju wbijesz kotwice czy plug?:evil_lol:

jfn-uo matko.kelt wyjezdza na wczasy a ty do roboty?:cool3: :evil_lol:.
polecam forum collie
[URL]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/index.php[/URL]
i dzial szkolenie o obronie,w fotkach sa fotki z mp ipo-i komentarz do ipo.wiecie co?mamy szalenie wyedukowany narod.8).
milej zabawy.[/quote]

hmm no tak :) mozna sobie poprawic humorek ;) ale no i tak bylam pod mocnym wrazeniem ze wogola jakas dyskusja byla ;))) bo jak zerknelam na forum borderowe to...no.. tam raczej jest WIELKA CISZA jak tylko sie to wspomni ;) a kroluja tematy frisbee i agility... heh... temacik tabu? a przeciez ponoc jest wpolsce border collie ze zdanym IPO2... i to na wysokich wynikach (powyzej 90 punktow z kazdej czesci)...ps stesknilysmy sie z whoo juz za szkolonkime baaardzo (nie powiem ktora bardziej bo gdy padajacy na pysk ze zmeczenia aportem z wody border jest nadal niewybiegany mimo ze slanai sie na lapach to.... ;) )

Link to comment
Share on other sites

Buuuu...:placz::placz::placz:
Nie ma nas w drodze do Warszawy... i nie będzie prędko. Okazało się na teście państwowym (no coś w tym rodzaju), że auto jest bite i tylko ładnie wyklepane, a olej cieknie i hamulce są nie teges. ja się zasrzele, już spakowana, wczoraj wcześniej poszłam spać, żeby szybciej czas mi minął do wyjazdu, a tu doooopa :shake:
Nie wiem, dlaczego każdy diler samochodów chce zawsze naciągnąć, oszukać i zataić.
Reasumując - na treningach mnie na razie nie będzie, bo Szwed ma spotkania i szuka dodatkowo auta.
I jest mi bardzo przykro dzisiaj... :sad:

Link to comment
Share on other sites

jezu ayshe - nie boisz sie, ze Zarku Ci zmiadzy kosci?!!!!!!!

(buahahaha przepraszam jak przeczytalam o rozjuszeniu i skakaniu na rekawice, to od razu mialam wizje zarowy skaczacego na ayshe ubrana li tylko w rekawice kuchenne ;))

w sumie jak sobie to czytam to sie ciesze, ze sa jeszce 'smootne' kolaki - jakos tak na futerko sie ich nie hoduje i nie kupuje wiec maja troszku lepiej ;)

Link to comment
Share on other sites

szluffka siem boje zawsze-potfooor jeden nooo:evil_lol: .
wizja mnei samej w rekawicy jest dosc przerazajaca lale moze masz ...hmm....no lubisz sie nad soba znecac:evil_lol: .
ostatnio palnelam ze startuje gola[no to juz wiadomo dlaczego lapie sie na pudlo zawsze -wszyscy pouciekali i nie wiadomo jak mi poszlo:diabloti: ].,a chodizlo mi o to ze w obronie startuje z psem bez niczego.:roll: :evil_lol: .
tak samo jak z tym moim psy pod brode:cool3: :evil_lol: ....

Link to comment
Share on other sites

buhahahaa widzisz, wiec jednak cos w tym jest ze mam takie wizje a nie inne ;) nie sa bezpodstawne ;) skoro sama sie przyznajesz

swoja droga to by byla niezla akcja - specjalne wydanie zawodow dla nudystow;) tylko nie wiem jak to by bylo z mezczyznami - czy dyndajace czesci ciala tzrebabybylo traktowac jak doping :>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nidhogg']buhahahaa widzisz, wiec jednak cos w tym jest ze mam takie wizje a nie inne ;) nie sa bezpodstawne ;) skoro sama sie przyznajesz

swoja droga to by byla niezla akcja - specjalne wydanie zawodow dla nudystow;) tylko nie wiem jak to by bylo z mezczyznami - czy dyndajace czesci ciala tzrebabybylo traktowac jak doping :>[/quote]
To spytaj się Ayshe na co głównie zwraca uwagę oglądając filmy z dziewczynami w roli pozoranta.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

jak to na co?na latajace we wszystkie strony ...cyyyckiiiii:evil_lol: .no co ja na to poradze ze kobieta pozorant zawsze zwraca moja uwage na ywlacznie jeden punkt swego ciala:roll: :evil_lol: .to zalamujace jest dosc.a inwestycja w porzadny cyckonosz to po prostu...ja sie nie zmusze np.wole kupic cos psom.:cool1: .i se majtam tyle lat...boszsz...:roll:

Link to comment
Share on other sites

ja nadal nie wiem czy mam kupic ten rekwa czy nakladke na nasz polytan:roll: :placz: .
co do mleczarni....nooo wiec bandazowanie na posluszenstwo[ktore mam obowiazkowe :angryy: ]jest ok.-na obrone do dooopy.obie czesci skladowe mleczarni bowiem wybiieraja sobie indywidualna droge pod bandazem.i dostaje furii.:angryy: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']obie czesci skladowe mleczarni bowiem wybiieraja sobie indywidualna droge pod bandazem.i dostaje furii.:angryy: .[/quote]

:roflt::roflt::roflt:No i teraz już wiadomo co od dziś wszyscy będą obserwować na filmikach z obrony :siara:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']no przeciez to byla pierwsza rzecz o jakiej powiedizalam:evil_lol: .[/quote]

Ale teraz masz szersze grono, które do dziś obserwowało naszą wybitną :cool3: pracę, nieświadome innych walorów, zdecydowanie ciekawszych, naszych filmów :cool3: :p

Link to comment
Share on other sites

pojedyncze matolki.jeden pol godziny i drugi pol.z tika glownei bedizey robic korytarz lupowy tak jak wczoraj bo bez tego ani rusz dalej.pyrosik pojdize na pierwszy ogien-niech tisia sie steskni nieco:diabloti: .w kazdymn razie tak imam planik.
twoje psy mooocno nadwyrezaja moje umiejetnosci robienia psow do ipo:cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...